1. Kattepass
  2. Fornebu

Kattepass, Fornebu

Drop-in kattepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
LaryssaL

1. Laryssa

6.4 km
fra
350 kr
/dag

Student som elsker dyr

LaryssaL

1. Laryssa

Student som elsker dyr6.4 km
fra
350 kr
/dag
BendikB

2. Bendik

6.8 km - Sentrum
fra
200 kr
/dag
7 omtaler
2
Stamkunder

den musiserende dyrepasser!

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
BendikB

2. Bendik

den musiserende dyrepasser! 6.8 km - Sentrum
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
"Tack för att du hjälpte oss med att passa vår katt! 🙂"
JohannesJ
Dyreeier Johannes
fra
200 kr
/dag
DamlaD

3. Damla

4.9 km
fra
300 kr
/dag
29 omtaler
10
Stamkunder

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
DamlaD

3. Damla

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!4.9 km
(29 omtaler)
10 Stamkunder
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
"Damla har vært en god passer for kattene våre. Rask respons, samvittighetsfull. Vi har hele tiden vært trygge på at kattene har hatt det bra mens vi var på ferie. Vi kan trygt anbefale henne og vil gjerne spørre henne igjen. Mvh Anne"
Anne ElisabethA
Dyreeier Anne Elisabeth
fra
300 kr
/dag
BeritB

4. Berit

3.8 km
fra
400 kr
/dag
22 omtaler
8
Stamkunder

Trygghet, omsorg og kjærlighet for dyr.

Sist aktiv 8 dager siden
Bor med 1 hund
BeritB

4. Berit

Trygghet, omsorg og kjærlighet for dyr. 3.8 km
(22 omtaler)
8 Stamkunder
Sist aktiv 8 dager siden
Bor med 1 hund
"Berit er en helt fantastisk dyrepasser!"
RomanR
Dyreeier Roman
fra
400 kr
/dag
SilviaS

5. Silvia

6.3 km
fra
250 kr
/dag
4 omtaler

Pet&Kattespesialist – Overnight Care Available

Svarer normalt innen en dag
SilviaS

5. Silvia

Pet&Kattespesialist – Overnight Care Available6.3 km
(4 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
"Very happy with Silvia taking care of our two cats ❤️"
DianaD
Dyreeier Diana
fra
250 kr
/dag
MarysolM

6. Marysol

3.8 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱

Sist aktiv 9 dager siden
MarysolM

6. Marysol

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱3.8 km
(1 omtale)
Sist aktiv 9 dager siden
"Marisol tok fantastisk godt vare på kattene våre og fulgte opp med meldinger og bilder. Punktlig, seriøs og dyrekjær! Hun holdt også liv i plantene mine mens vi var borte😊 Anbefales! ❣️"
Anja VaagenA
Dyreeier Anja Vaagen
fra
200 kr
/dag
AgnethaA

7. Agnetha

6.9 km
fra
250 kr
/dag
47 omtaler
15
Stamkunder

Dyreglad som gjerne passer pus når du er bortreist

Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
AgnethaA

7. Agnetha

Dyreglad som gjerne passer pus når du er bortreist6.9 km
(47 omtaler)
15 Stamkunder
Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
"Vi er veldig fornøyd med Agnetha som kattepasser for Midnatt. Hun sendte meldinger og flere bilder i løpet av dagen når hun var med Midnatt, hun var god og kjærlig mot Midnatt. Agnetha er veldig opptatt av kattens opplevelse og passer på at katten har det bra, og hun brukte ekstra tid sammen med Midnatt for å bli venn med henne. Vi vil definitivt spørre henne om hun vil ta seg av katten vår igjen neste gang vi trenger kattepass. Tamara"
TamaraT
Dyreeier Tamara
fra
250 kr
/dag
IreneI

8. Irene

6.8 km - Sentrum
fra
250 kr
/dag
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

8. Irene

Home visit and boarding for cats 😽6.8 km - Sentrum
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
"Irene was the absolute best catsitter we could’ve asked for. She took care of our two cats while we were away for a week and we felt so reassured as she was sending us very good updates during the visits. One of our cats is very shy but she managed to befriend her straight away and we could tell she spend the visits focusing on them at all times, making sure they were properly entertained and cuddled. Irene has a calm and responsible energy, that fit with our cats so well. We were so happy with her and hope to book her again in the future ❤️"
JoyJ
Dyreeier Joy
fra
250 kr
/dag
LindaL

9. Linda

3.3 km
fra
250 kr
/dag
4 omtaler
1
Stamkunde

Kattepass I Ditt Hjem

Bor med 1 katt
LindaL

9. Linda

Kattepass I Ditt Hjem3.3 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
"Linda was a huge help for us and our cat Marlowe. She sent daily communication, pictures and reports and really cared about his well being. He is a social cat and she took extra care of him so he wasn’t lonely. Thank you!"
EleyceE
Dyreeier Eleyce
fra
250 kr
/dag
SarahS

10. Sarah

5 km
fra
200 kr
/dag

Omsorgsfull og positiv dyreelsker

Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
SarahS

10. Sarah

Omsorgsfull og positiv dyreelsker5 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
fra
200 kr
/dag
HannahH

11. Hannah

6.6 km
fra
150 kr
/dag
19 omtaler
9
Stamkunder

Pålitelig og rolig dyrepass i hverdagen

Sist booket 11 dager siden
Sist kontaktet 11 dager siden
HannahH

11. Hannah

Pålitelig og rolig dyrepass i hverdagen6.6 km
(19 omtaler)
9 Stamkunder
Sist booket 11 dager siden
Sist kontaktet 11 dager siden
"Hannah var veldig hyggelig og flink. Hun passet kattene mine i to dager og var veldig oppmerksom. Jeg vet at kattene mine fikk nok med lek og kos siden de var roligere enn de pleier å være når jeg kom hjem igjen!☺️ Kommer til å booke Hannah igjen når jeg trenger kattepass!"
SwatiS
Dyreeier Swati
fra
150 kr
/dag
ElviraE

12. Elvira

5.9 km
fra
180 kr
/dag
8 omtaler
2
Stamkunder

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 5 dager siden
ElviraE

12. Elvira

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!5.9 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 5 dager siden
"Elvira tok godt vare på kaninene og katten vår :) Hun stilte på kort varsel og sendte oppdateringer. Føltes trygt å overlate ansvaret til henne. Tusen takk for hjelpen <3"
AliseA
Dyreeier Alise
fra
180 kr
/dag
MajgritM

13. Majgrit

6.8 km
fra
150 kr
/dag
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
MajgritM

13. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service6.8 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
150 kr
/dag
Sara LouiseS

14. Sara Louise

5.7 km
fra
200 kr
/dag

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍

Sist aktiv 3 dager siden
Sara LouiseS

14. Sara Louise

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍5.7 km
Sist aktiv 3 dager siden
fra
200 kr
/dag
AnnikenA

15. Anniken

4.9 km
fra
150 kr
/dag
2 omtaler

hundepass!

Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AnnikenA

15. Anniken

hundepass!4.9 km
(2 omtaler)
Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
150 kr
/dag
RuidiR

16. Ruidi

4.5 km
fra
300 kr
/dag
5 omtaler

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
RuidiR

16. Ruidi

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker4.5 km
(5 omtaler)
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
300 kr
/dag
PatriciaP

17. Patricia

6.6 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser

Svarer normalt innen noen timer
PatriciaP

17. Patricia

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser6.6 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen noen timer
fra
200 kr
/dag
FridaF

18. Frida

6.8 km
fra
200 kr
/dag

Omsorgsfull og pålitelig dyrevenn

Svarer normalt innen noen timer
FridaF

18. Frida

Omsorgsfull og pålitelig dyrevenn6.8 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
200 kr
/dag
JeanetteJ

19. Jeanette

7 km
fra
200 kr
/dag

Dyrevenn med stort hjerte og ansvarsfølelse ❤️

Svarer normalt innen noen timer
JeanetteJ

19. Jeanette

Dyrevenn med stort hjerte og ansvarsfølelse ❤️ 7 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
200 kr
/dag
SophieS

20. Sophie

4.2 km
fra
300 kr
/dag

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser

Svarer normalt innen en dag
SophieS

20. Sophie

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser4.2 km
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/dag