1. Kattepass
  2. Bekkestua

Kattepass, Bekkestua

Drop-in kattepass hjemme hos deg

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
ErfanE

1. Erfan

5.8 km
fra
150 kr
/dag

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾

Sist aktiv 3 dager siden
ErfanE

1. Erfan

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾5.8 km
Sist aktiv 3 dager siden
fra
150 kr
/dag
VictoriaV

2. Victoria

6.7 km
fra
150 DKK
/dag
Ny dyrepasser

27 dansk studerende i praktik i Oslo, som elsker hunde

Sist aktiv 3 dager siden
VictoriaV

2. Victoria

Ny dyrepasser
27 dansk studerende i praktik i Oslo, som elsker hunde 6.7 km
Sist aktiv 3 dager siden
fra
150 DKK
/dag
NataliaN

3. Natalia

6.9 km
fra
200 kr
/dag
Ny dyrepasser

Loving and Caring Dog Sitter

Sist aktiv 3 dager siden
NataliaN

3. Natalia

Ny dyrepasser
Loving and Caring Dog Sitter 6.9 km
Sist aktiv 3 dager siden
fra
200 kr
/dag
KajaK

4. Kaja

6.2 km
fra
250 kr
/dag

Jeg vil gjøre det beste for ditt kjæledyr!

KajaK

4. Kaja

Jeg vil gjøre det beste for ditt kjæledyr!6.2 km
fra
250 kr
/dag
DamlaD

5. Damla

6.5 km
fra
300 kr
/dag
29 omtaler
10
Stamkunder

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
DamlaD

5. Damla

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!6.5 km
(29 omtaler)
10 Stamkunder
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
"Damla har vært en god passer for kattene våre. Rask respons, samvittighetsfull. Vi har hele tiden vært trygge på at kattene har hatt det bra mens vi var på ferie. Vi kan trygt anbefale henne og vil gjerne spørre henne igjen. Mvh Anne"
Anne ElisabethA
Dyreeier Anne Elisabeth
fra
300 kr
/dag
BeritB

6. Berit

1.4 km
fra
400 kr
/dag
22 omtaler
8
Stamkunder

Trygghet, omsorg og kjærlighet for dyr.

Sist aktiv 8 dager siden
Bor med 1 hund
BeritB

6. Berit

Trygghet, omsorg og kjærlighet for dyr. 1.4 km
(22 omtaler)
8 Stamkunder
Sist aktiv 8 dager siden
Bor med 1 hund
"Berit er en helt fantastisk dyrepasser!"
RomanR
Dyreeier Roman
fra
400 kr
/dag
MarysolM

7. Marysol

4.7 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱

Sist aktiv 9 dager siden
MarysolM

7. Marysol

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱4.7 km
(1 omtale)
Sist aktiv 9 dager siden
"Marisol tok fantastisk godt vare på kattene våre og fulgte opp med meldinger og bilder. Punktlig, seriøs og dyrekjær! Hun holdt også liv i plantene mine mens vi var borte😊 Anbefales! ❣️"
Anja VaagenA
Dyreeier Anja Vaagen
fra
200 kr
/dag
LindaL

8. Linda

3.4 km
fra
250 kr
/dag
4 omtaler
1
Stamkunde

Kattepass I Ditt Hjem

Bor med 1 katt
LindaL

8. Linda

Kattepass I Ditt Hjem3.4 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
"Linda was a huge help for us and our cat Marlowe. She sent daily communication, pictures and reports and really cared about his well being. He is a social cat and she took extra care of him so he wasn’t lonely. Thank you!"
EleyceE
Dyreeier Eleyce
fra
250 kr
/dag
SarahS

9. Sarah

4.3 km
fra
200 kr
/dag

Omsorgsfull og positiv dyreelsker

Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
SarahS

9. Sarah

Omsorgsfull og positiv dyreelsker4.3 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
fra
200 kr
/dag
Lilli MjeldeL

10. Lilli Mjelde

6.3 km
fra
200 kr
/dag
1 omtale
1
Stamkunde

Min erfaring

Svarer normalt innen noen timer
Lilli MjeldeL

10. Lilli Mjelde

Min erfaring 6.3 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
200 kr
/dag
AnnikenA

11. Anniken

6.6 km
fra
150 kr
/dag
2 omtaler

hundepass!

Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AnnikenA

11. Anniken

hundepass!6.6 km
(2 omtaler)
Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
150 kr
/dag
RuidiR

12. Ruidi

6.2 km
fra
300 kr
/dag
5 omtaler

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
RuidiR

12. Ruidi

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker6.2 km
(5 omtaler)
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
300 kr
/dag
SophieS

13. Sophie

2.8 km
fra
300 kr
/dag

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser

Svarer normalt innen en dag
SophieS

13. Sophie

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser2.8 km
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/dag
RikkeR

14. Rikke

1 km
fra
300 kr
/dag
4 omtaler

Hundeelsker På Haslum I Bærum

Bor med 1 hund
Bor sammen med Lagotto (Italiensk vannhund) Dali
RikkeR

14. Rikke

Hundeelsker På Haslum I Bærum1 km
(4 omtaler)
Bor med 1 hund
Bor sammen med Lagotto (Italiensk vannhund) Dali
fra
300 kr
/dag