1. Hundepass
  2. Fetsund

Hundepass, Fetsund

Overnatting hjemme hos dyrepasser

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
EllenE

1. Ellen

7 km
fra
250 kr
/natt

Velkommen til oss – Ellen og Sara (8 år)

Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
EllenE

1. Ellen

Velkommen til oss – Ellen og Sara (8 år)7 km
Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
fra
250 kr
/natt
EmilieE

2. Emilie

6.5 km
fra
400 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Erfaren og pålitelig dyrepasser med stort hjerte for dyr

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv i dag
EmilieE

2. Emilie

Erfaren og pålitelig dyrepasser med stort hjerte for dyr6.5 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv i dag
"Vår gutt var så glad i Emilie. Hun passet kjempe bra på han of han syntes det var kjempe gøy. Det ble mye mentaltrening og ball lek hos hun 🤩. Hun sendte oppdateringer og var veldig lett å kommunisere med. Kan absolutt anbefales! "
NicoleN
Dyreeier Nicole
fra
400 kr
/natt
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
NataliaN

3. Natalia

11.9 km
fra
580 kr
/natt
20 omtaler
4
Stamkunder

Trygg, fleksibel og erfaren dyrepass for katter og hunder.

Sist aktiv i går
Svarer normalt innen en time
NataliaN

3. Natalia

Trygg, fleksibel og erfaren dyrepass for katter og hunder. 11.9 km
(20 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv i går
Svarer normalt innen en time
"Vi er veldig fornøyde med Natalie som hundepasser 😊 Zico trivdes veldig godt hos henne og virket trygg og avslappet gjennom hele oppholdet. Hun er omsorgsfull, hyggelig og virker veldig flink med hunder. Det var lett å føle seg trygg på at Zico var i gode hender hos henne. Vi er så fornøyde at vi allerede har booket henne til flere kommende opphold 🐾😊 Anbefales varmt 👍"
AndréA
Dyreeier André
fra
580 kr
/natt
CarinaC

4. Carina

12.4 km
fra
350 kr
/natt
10 omtaler
6
Stamkunder

🐾Trygg og omsorgsfull hundepass tilbys🐾

Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
CarinaC

4. Carina

🐾Trygg og omsorgsfull hundepass tilbys🐾12.4 km
(10 omtaler)
6 Stamkunder
Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
"Utrolig snill og hyggelig hundepasser. Passer på at dyrene har det så bra som mulig. Det kom 2hunder tilbake som var hadde hatt det super fint hos Carina❤️"
MarianneM
Dyreeier Marianne
fra
350 kr
/natt
MichelleM

5. Michelle

10.7 km
fra
350 kr
/natt
1 omtale

Erfaren, hyggelig hundepasser

Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 1 hund
MichelleM

5. Michelle

Erfaren, hyggelig hundepasser10.7 km
(1 omtale)
Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 1 hund
fra
350 kr
/natt
ShervinS

6. Shervin

7.6 km
fra
325 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Jeg holder gjerne hunden din med selskap 😁❤️

Svarer normalt innen noen timer
ShervinS

6. Shervin

Jeg holder gjerne hunden din med selskap 😁❤️7.6 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
"Shervin var en kjempehyggelig hundepasser, tok godt vare på hunden vår, gikk mange fine turer og hadde mye kvalitetstid sammen😊malteseren vår har blitt glad i han og hadde det koselig med han de dagene☺️vi hadde 100% booka han for hundepass igjen og anbefaler sterkt at andre også gjør😇💓"
Elizabeta BertiE
Dyreeier Elizabeta Berti
fra
325 kr
/natt
DieaD

7. Diea

11.7 km
fra
480 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Animalwhisperer 🐾❤️

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i går
DieaD

7. Diea

Animalwhisperer 🐾❤️11.7 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i går
"Vi er veldig fornøyde med Diea som tok vare på vår kjære hund Lulu mens vi var borte. Lulu har hatt det veldig fint hos Diea og vi uten tvil anbefaler Diea til å passe på deres kjæledyr om dere har behov for det. "
SalahS
Dyreeier Salah
fra
480 kr
/natt
OliverO

8. Oliver

16.4 km
fra
700 kr
/natt
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

8. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn16.4 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
700 kr
/natt
IsabelI

9. Isabel

11.6 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

Rett og slett en hundeelsker

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 12 dager siden
IsabelI

9. Isabel

Rett og slett en hundeelsker11.6 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 12 dager siden
"Isabel er en super hundepasser! Vil bruke henne igjen:-)"
kjerstiK
Dyreeier kjersti
fra
500 kr
/natt
TaisiaT

10. Taisia

7.4 km
fra
520 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

I’m a doggy mamma for your pet.

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
TaisiaT

10. Taisia

I’m a doggy mamma for your pet. 7.4 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
"Did a fantastic job watching my dog! Will use her again :)"
SimenS
Dyreeier Simen
fra
520 kr
/natt
AlexA

11. Alex

15.4 km
fra
700 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

An animal friend that will look at your pet when you can't.

AlexA

11. Alex

An animal friend that will look at your pet when you can't.15.4 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
fra
700 kr
/natt
Hege Sofie M.H

12. Hege Sofie M.

9.8 km
fra
320 kr
/natt

Omsorgsfull og med stort hjerte for dyr og dyrevelferd

Sist aktiv 3 dager siden
Hege Sofie M.H

12. Hege Sofie M.

Omsorgsfull og med stort hjerte for dyr og dyrevelferd9.8 km
Sist aktiv 3 dager siden
fra
320 kr
/natt
IbtissamI

13. Ibtissam

14.7 km
fra
400 kr
/natt

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund

Sist aktiv 12 dager siden
Bor med 1 hund
IbtissamI

13. Ibtissam

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund14.7 km
Sist aktiv 12 dager siden
Bor med 1 hund
fra
400 kr
/natt
ÅshildÅ

14. Åshild

19.7 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Pålitelig par som vil passe katten din!

Svarer normalt innen en time
ÅshildÅ

14. Åshild

Pålitelig par som vil passe katten din!19.7 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en time
fra
300 kr
/natt
MadeleineM

15. Madeleine

9.1 km
fra
350 kr
/natt

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser

MadeleineM

15. Madeleine

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser9.1 km
fra
350 kr
/natt
MartineM

16. Martine

7.1 km
fra
200 kr
/natt

Kjærlig og trygg dyrepasser søker firbeinte venner!

Svarer normalt innen en dag
MartineM

16. Martine

Kjærlig og trygg dyrepasser søker firbeinte venner!7.1 km
Svarer normalt innen en dag
fra
200 kr
/natt

Hvorfor hundeovernatting?

Hos Pawshake er vi alle hundeelskere. Vi forstår hvor stressende det kan være å måtte tenke på hvor hunden din skal bo når du må bort. Hundehotell eller hundekenneler er kanskje ikke alltid et passende alternativ, da de ofte kan være lokalisert langt fra der du bor, de er ofte overfylte og klarer ikke nødvendigvis å håndtere din hunds individuelle behov.

Heldigvis gjør Pawshake prosessen med å finne en lokal dyrepasser i Fetsund enkelt og stressfritt. Våre dyrepassere går alle gjennom en streng godkjennelsesprosess, og når de tilbyr hundepass i eget hjem, må de også vise bilder av hjemmet sitt på profilen sin slik at du \kan se hvor hunden din vil bo hvis du velger akkurat den dyrepasseren. Hver dyrepasser blir vurdert av vårt team (mennesker, ikke roboter) og når de har hatt bookinger vil de kunne få omtaler fra andre dyreeiere på sine profiler som viser ekte eiere sine opplevelser. Viktigst av alt: Du kan stole på at de vil elske hunden din like mye som det du gjør.

Fordelene med å bruke en Pawshake-dyrepasser er at hunden din vil bo i et miljø som ligner det du gir den hjemme og den vil få masse kos og oppmerksomhet. På toppen av det hele er dyreepasserne i Fetsund veldig fleksible og vil med glede følge alle rutiner, spesielle instruksjoner eller krav hunden din måtte ha. Dette er svært viktig siden noen hunder kan bli urolige av å bo hos fremmede for første gang, så å ha en rutine og et kjent miljø (som et annet hjem i Fetsund) vil kunne gjøre opplevelsen veldig positiv for dem.

Hvis hunden din er en sofapotet og foretrekker å være inne hele dagen, vil dyrepasseren med glede tilby masse kos og oppmerksomhet innendørs. Hvis hunden din er mer aktiv og foretrekker å gå på daglige turer og feks jage en ball, kan dyrepasseren din ordne det også! Tenk på hundepass med en Pawshake-dyrepasser som en sjanse for hunden din til å ha sin egen ferie.

Pawshake-dyrepassere tar en lavere pris enn f.eks kenneler, og prisen inkluderer daglige bildeoppdateringer og selvsagt ubegrenset med kos og lek. Dette betyr at du ikke trenger å bekymre deg for en høy pris eller å måtte betale ekstra for dette. Dette gjør hundepass på Pawshake til et rimelig alternativ til tradisjonelle hundepensjonat eller -kenneler der du kan belastes ekstra for hver forespørsel.

I tillegg kan du dra på ferie helt uten bekymring, da alle bookinger på Pawshake er dekket av Pawshakes Kvalitetsløfte, som inkluderer eventuell dekning veterinær under bookingen, 24-timers kundesupport-team og mye mer. Dette gir deg og dyrepasser genuin trygghet under hele bookingen.

Våre dyrepassere kommer fra mangfoldige bakgrunner og mange er fagpersoner i dyrepleiebransjen. Vi har dyrepassere som er veterinærer eller sykepleiere, og hundetrenere og frivillige i dyrevernsorganisasjoner. Med et så bredt spekter av ferdigheter, er du sikker på å møte en dyrepasser som vil dekke din hunds behov.

Har du også kanskje en forkjærlighet for dyr og nok plass til å ta i mot et kjæledyr? Hvorfor ikke vurdere å bli dyrepasser hos Pawshake i Fetsund du også? Vi tilbyr 24-timers kundesupport, veterinærdekning og fleksibilitet. Du velger selv når og hvor ofte du vil tilby hundepass. Søknadsprosessen er enkel, og vi leter alltid etter nye dyrepassere i Fetsund. Vi håper å kunne ønske deg velkommen, som dyrepasser, dyreeier eller begge deler!

Dyreeiere booker hundepass i Fetsund på Pawshake. Over 504 dyreeiere i Fetsund har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.97/5. Alle bookinger betales trygt med Visa, Mastercard, American Express.