1. Hundelufting
  2. Straume

Hundelufting, Straume

En erfaren hundepasser plukker opp din hund hjemmefra og tar den med på en 30 minutters tur

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
LisaL

1. Lisa

5.8 km
fra
150 kr
/luftetur
21 omtaler
7
Stamkunder

Dyrepasser Sentralt I Bergen

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
LisaL

1. Lisa

Dyrepasser Sentralt I Bergen5.8 km
(21 omtaler)
7 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
"Lisa har luftet hunden vår, Mayko i 4 dager. Hun er pålitelig, smilende og hyggelig. Mayko har og likt Lisa fra første møte. Det er bare positive tilbakemelding fra meg. Jeg kan anbefale Lisa på det varmeste. "
BritB
Dyreeier Brit
fra
150 kr
/luftetur
Trude RønvågT

2. Trude Rønvåg

2.1 km
fra
250 kr
/luftetur
Ny dyrepasser

Aktiv og positiv dame!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 4 dager siden
Trude RønvågT

2. Trude Rønvåg

Ny dyrepasser
Aktiv og positiv dame!2.1 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 4 dager siden
fra
250 kr
/luftetur
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
LinnL

3. Linn

0.6 km
fra
150 kr
/luftetur

Omsorgsfull hundelufter og dyrepasser

Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 2 katter
LinnL

3. Linn

Omsorgsfull hundelufter og dyrepasser 0.6 km
Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 2 katter
fra
150 kr
/luftetur
VictoriaV

4. Victoria

0.3 km
fra
150 kr
/luftetur

Din hunds nye bestevenn – full av kjærlighet

VictoriaV

4. Victoria

Din hunds nye bestevenn – full av kjærlighet0.3 km
fra
150 kr
/luftetur
ElisabethE

5. Elisabeth

3.7 km
fra
150 kr
/luftetur
15 omtaler
5
Stamkunder

Passer dine hunder/katter/gnagere!

Sist aktiv i går
Svarer normalt innen noen timer
ElisabethE

5. Elisabeth

Passer dine hunder/katter/gnagere!3.7 km
(15 omtaler)
5 Stamkunder
Sist aktiv i går
Svarer normalt innen noen timer
"Elisabeth var veldig flink hundepasser for valpen vår. Hun kom innom og luftet han, ga han mat og hold ham med selskap. Hun gjorde alt som avtalt og var presis. Lett å kommunisere med. Hun sendte meg oppdateringer og bilder underveis, og jeg fikk en tilbakemelding på slutten av dagen på hvordan det hadde gått. Jeg kom hjem til en fornøyd liten valp😊 Vil absolutt anbefale henne videre som hundepasser!"
MariaM
Dyreeier Maria
fra
150 kr
/luftetur
ElisabethE

6. Elisabeth

1.9 km
fra
250 kr
/luftetur
13 omtaler
3
Stamkunder

Tilgengeleg dyreelsker

Sist booket i går
Sist aktiv i går
ElisabethE

6. Elisabeth

Tilgengeleg dyreelsker1.9 km
(13 omtaler)
3 Stamkunder
Sist booket i går
Sist aktiv i går
fra
250 kr
/luftetur
KacymaraK

7. Kacymara

5.7 km
fra
200 kr
/luftetur
9 omtaler
3
Stamkunder

Animal lover - pet sitter

Sist aktiv 9 dager siden
Bor med 2 katter
KacymaraK

7. Kacymara

Animal lover - pet sitter 5.7 km
(9 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv 9 dager siden
Bor med 2 katter
fra
200 kr
/luftetur
AmalieA

8. Amalie

2.8 km - Laksevåg
fra
180 kr
/luftetur

Ny student i Trondheim som savner å gå på tur med hund

Svarer normalt innen en dag
AmalieA

8. Amalie

Ny student i Trondheim som savner å gå på tur med hund2.8 km - Laksevåg
Svarer normalt innen en dag
fra
180 kr
/luftetur

Pawshake tilbyr også hundelufting i

Hvorfor velge hundelufting?

Noen ganger kan livet bli travelt og det kan være vanskelig å finne tid til å gå tur med hunden din. Heldigvis er det enkelt å få kontakt med tusenvis av dyreelskere og finne en hundelufter i Straume som er tilgjengelig og som ønsker å hjelpe deg - takket være Pawshake.

Alle våre hundeluftere blir vurdert individuelt og alle bookinger dekkes av Pawshakes Kvalitetsløfte slik at du kan slappe av mens de tilbringer tid med hunden din. I tillegg, kommer din Pawshake-hundelufter fra Straume -området, og profilen deres inkluderer omtaler fra andre dyreeiere som har booket hundelufteren tidligere.

Å booke en hundelufter mens du er på jobb er en rimelig og flott måte å gjøre hundens dag litt mer interessant. Noen av hundelufterne våre går med flere hunder på en gang, så denne tjenesten er en fin måte for hunden din å sosialisere seg på og å møte andre lignende hunder på. Hvis hunden din foretrekker å bli luftet alene, kan du også finne hundeluftere i Straume som bare går med én hund om gangen. På den måten kan turene være 100 % dedikerte til det hundene dine vil ha - enten det er en rolig tur rundt blokka eller en litt raskere fartsfylt spasertur; våre Pawshake hundeluftere vil gjerne hjelpe deg.

Dyreeiere booker hundelufting i Straume på Pawshake. Over 106 dyreeiere i Straume har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 5/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.