1. Hundelufting
  2. Oslo

Hundelufting, Oslo

En erfaren hundepasser plukker opp din hund hjemmefra og tar den med på en 30 minutters tur

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
KjerstiK

1. Kjersti

2.1 km
fra
400 kr
/luftetur

Trygge og hyggelige turer med meg og Hibibi 🐶

Bor med 1 hund
Bor sammen med Mini Cavapoo Hibibi
KjerstiK

1. Kjersti

Trygge og hyggelige turer med meg og Hibibi 🐶2.1 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Mini Cavapoo Hibibi
fra
400 kr
/luftetur
ZenZ

2. Zen

2.9 km
fra
200 kr
/luftetur

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service

Svarer normalt innen noen timer
ZenZ

2. Zen

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service2.9 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
200 kr
/luftetur
MaritaM

3. Marita

1.6 km
fra
150 kr
/luftetur

Ønsker meg en firbent venn❤️

MaritaM

3. Marita

Ønsker meg en firbent venn❤️1.6 km
fra
150 kr
/luftetur
JeanetteJ

4. Jeanette

3.6 km
fra
150 kr
/luftetur

Dyrevenn med stort hjerte og ansvarsfølelse ❤️

Svarer normalt innen noen timer
JeanetteJ

4. Jeanette

Dyrevenn med stort hjerte og ansvarsfølelse ❤️ 3.6 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
150 kr
/luftetur
FranF

5. Fran

2.2 km
fra
200 kr
/luftetur
6 omtaler
1
Stamkunde

Frans

Svarer normalt innen en dag
FranF

5. Fran

Frans2.2 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
fra
200 kr
/luftetur
SilviaS

6. Silvia

1.3 km
fra
190 kr
/luftetur
4 omtaler

Pet&Kattespesialist – Overnight Care Available

Svarer normalt innen en dag
SilviaS

6. Silvia

Pet&Kattespesialist – Overnight Care Available1.3 km
(4 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
190 kr
/luftetur
ToneT

7. Tone

1 km
fra
250 kr
/luftetur

Omsorgsfull dyrepasser med fleksibel hjemmekontor-hverdag

ToneT

7. Tone

Omsorgsfull dyrepasser med fleksibel hjemmekontor-hverdag1 km
fra
250 kr
/luftetur
MimozëM

8. Mimozë

3.5 km
fra
200 kr
/luftetur
18 omtaler
6
Stamkunder

Animal friend

Svarer normalt innen en dag
MimozëM

8. Mimozë

Animal friend3.5 km
(18 omtaler)
6 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
fra
200 kr
/luftetur
NannaN

9. Nanna

2.4 km
fra
125 kr
/luftetur

Livlig og sosial jente som ønsker å gå mer tur med hunder

NannaN

9. Nanna

Livlig og sosial jente som ønsker å gå mer tur med hunder2.4 km
fra
125 kr
/luftetur
KatrineK

10. Katrine

0.7 km
fra
200 kr
/luftetur
6 omtaler
1
Stamkunde

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
KatrineK

10. Katrine

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr0.7 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
fra
200 kr
/luftetur
KarimK

11. Karim

2.1 km
fra
200 kr
/luftetur
4 omtaler

A new for your best friend.

Svarer normalt innen en dag
KarimK

11. Karim

A new for your best friend.2.1 km
(4 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
200 kr
/luftetur
CharlotteC

12. Charlotte

3.1 km
fra
200 kr
/luftetur
3 omtaler

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger

Svarer normalt innen en dag
CharlotteC

12. Charlotte

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger3.1 km
(3 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
200 kr
/luftetur
VeronicaV

13. Veronica

2.3 km
fra
125 kr
/luftetur
8 omtaler
2
Stamkunder

Kattens beste venn

Svarer normalt innen noen timer
VeronicaV

13. Veronica

Kattens beste venn 2.3 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
125 kr
/luftetur
ElsaE

14. Elsa

2.9 km
fra
150 kr
/luftetur

Do you need a reliable petsitter?

Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
ElsaE

14. Elsa

Do you need a reliable petsitter? 2.9 km
Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
fra
150 kr
/luftetur
Luzia LinoL

15. Luzia Lino

3.6 km
fra
150 kr
/luftetur

Omsorg og tillit til kjæledyret ditt ❤️

Luzia LinoL

15. Luzia Lino

Omsorg og tillit til kjæledyret ditt ❤️3.6 km
fra
150 kr
/luftetur
CarolinC

16. Carolin

0.7 km
fra
200 kr
/luftetur
1 omtale

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
CarolinC

16. Carolin

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der0.7 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
fra
200 kr
/luftetur
KarolinaK

17. Karolina

3.1 km
fra
200 kr
/luftetur

Trygge, aktive og hyggelige hundeturer på Torshov

KarolinaK

17. Karolina

Trygge, aktive og hyggelige hundeturer på Torshov3.1 km
fra
200 kr
/luftetur
MaudM

18. Maud

0.7 km
fra
300 kr
/luftetur

Cat sitting in Oslo Sentrum 🐈‍⬛

Bor med 1 katt
MaudM

18. Maud

Cat sitting in Oslo Sentrum 🐈‍⬛0.7 km
Bor med 1 katt
fra
300 kr
/luftetur
Anne-CathrinA

19. Anne-Cathrin

2.2 km
fra
125 kr
/luftetur

Hundeelsker som hundene elsker ♥️♥️♥️

Anne-CathrinA

19. Anne-Cathrin

Hundeelsker som hundene elsker ♥️♥️♥️2.2 km
fra
125 kr
/luftetur