1. Hundelufting
  2. Oslo

Hundelufting, Oslo

En erfaren hundepasser plukker opp din hund hjemmefra og tar den med på en 30 minutters tur

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
DaraD

1. Dara

0.7 km
fra
150 kr
/luftetur
15 omtaler
4
Stamkunder

Dyreglad og pålitelig – trygg lufting og pass

Sist aktiv i går
Bor med 1 katt
DaraD

1. Dara

Dyreglad og pålitelig – trygg lufting og pass0.7 km
(15 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv i går
Bor med 1 katt
fra
150 kr
/luftetur
SolveigS

2. Solveig

2.1 km - Gamle Oslo
fra
160 kr
/luftetur
4 omtaler
1
Stamkunde

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!

Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
SolveigS

2. Solveig

Kjærlig og fleksibel student som vill hjelpe til!2.1 km - Gamle Oslo
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
fra
160 kr
/luftetur
HannahH

3. Hannah

0.9 km
fra
200 kr
/luftetur
19 omtaler
9
Stamkunder

Pålitelig og rolig dyrepass i hverdagen

Sist booket 11 dager siden
Sist kontaktet 11 dager siden
HannahH

3. Hannah

Pålitelig og rolig dyrepass i hverdagen0.9 km
(19 omtaler)
9 Stamkunder
Sist booket 11 dager siden
Sist kontaktet 11 dager siden
fra
200 kr
/luftetur
AnneA

4. Anne

2.5 km
fra
100 kr
/luftetur
25 omtaler
7
Stamkunder

Dyrepasser med mye erfaring

Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet 4 dager siden
AnneA

4. Anne

Dyrepasser med mye erfaring2.5 km
(25 omtaler)
7 Stamkunder
Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet 4 dager siden
fra
100 kr
/luftetur
FridaF

5. Frida

2 km - Bydel Sagene
fra
300 kr
/luftetur
3 omtaler
2
Stamkunder

Dyreglad og ansvarsfull passer

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv i går
FridaF

5. Frida

Dyreglad og ansvarsfull passer2 km - Bydel Sagene
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv i går
fra
300 kr
/luftetur
Håvard HaldenH

6. Håvard Halden

2.2 km
fra
250 kr
/luftetur

Trygg og erfaren dyrepasser – Omsorg fra hjertet ❤️

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
Håvard HaldenH

6. Håvard Halden

Trygg og erfaren dyrepasser – Omsorg fra hjertet ❤️ 2.2 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
fra
250 kr
/luftetur
LukasL

7. Lukas

3.4 km
fra
125 kr
/luftetur
1
Stamkunde

Trygg og omsorgsfull hundelufter i Oslo!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
LukasL

7. Lukas

Trygg og omsorgsfull hundelufter i Oslo!3.4 km
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
fra
125 kr
/luftetur
HanneH

8. Hanne

1.5 km
fra
125 kr
/luftetur
2 omtaler

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i går
HanneH

8. Hanne

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie1.5 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i går
fra
125 kr
/luftetur
Sunniva OliviaS

9. Sunniva Olivia

2.6 km
fra
150 kr
/luftetur
5 omtaler

Trygg, omsorgsfull og erfaren dyrepasser 🐶🐱

Sist booket 7 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
Sunniva OliviaS

9. Sunniva Olivia

Trygg, omsorgsfull og erfaren dyrepasser 🐶🐱2.6 km
(5 omtaler)
Sist booket 7 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
fra
150 kr
/luftetur
BrianB

10. Brian

1 km
fra
125 kr
/luftetur
3 omtaler

poetic pet care!

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
BrianB

10. Brian

poetic pet care!1 km
(3 omtaler)
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
125 kr
/luftetur
RakelR

11. Rakel

1.5 km
fra
125 kr
/luftetur
1 omtale

22år-gammel hundeelsker

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
RakelR

11. Rakel

22år-gammel hundeelsker 1.5 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
125 kr
/luftetur
TineT

12. Tine

0.8 km
fra
125 kr
/luftetur

Dyreglad student som elsker tur og kos

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
TineT

12. Tine

Dyreglad student som elsker tur og kos0.8 km
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
125 kr
/luftetur
MajgritM

13. Majgrit

1.3 km
fra
150 kr
/luftetur
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
MajgritM

13. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service1.3 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
150 kr
/luftetur
Anna Ingeborg RostadA

14. Anna Ingeborg Rostad

1.6 km
fra
150 kr
/luftetur

Trygt pass for hund/katt🐶🐈

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
Anna Ingeborg RostadA

14. Anna Ingeborg Rostad

Trygt pass for hund/katt🐶🐈1.6 km
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
150 kr
/luftetur
Sara LouiseS

15. Sara Louise

2.6 km
fra
150 kr
/luftetur

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍

Sist aktiv 3 dager siden
Sara LouiseS

15. Sara Louise

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍2.6 km
Sist aktiv 3 dager siden
fra
150 kr
/luftetur
ToryT

16. Tory

0.9 km
fra
300 kr
/luftetur
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
ToryT

16. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass0.9 km
(1 omtale)
Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
fra
300 kr
/luftetur
ConstanceC

17. Constance

1.6 km
fra
250 kr
/luftetur
1 omtale

Din firbeinte venn er i trygge hender

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
ConstanceC

17. Constance

Din firbeinte venn er i trygge hender1.6 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
250 kr
/luftetur
CelineC

18. Celine

1.3 km
fra
125 kr
/luftetur
8 omtaler
2
Stamkunder

Your Trusted Pet Care Partner

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en time
CelineC

18. Celine

Your Trusted Pet Care Partner1.3 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en time
fra
125 kr
/luftetur
EmanuelaE

19. Emanuela

2.9 km
fra
300 kr
/luftetur
9 omtaler
4
Stamkunder

Dog sitters family's

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
EmanuelaE

19. Emanuela

Dog sitters family's2.9 km
(9 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/luftetur
AdrianiA

20. Adriani

1.4 km
fra
300 kr
/luftetur
3 omtaler
1
Stamkunde

dyreklinikk utdanet assistant /hjemmebesøk/ alle type dyr

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 3 dager siden
AdrianiA

20. Adriani

dyreklinikk utdanet assistant /hjemmebesøk/ alle type dyr1.4 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 3 dager siden
fra
300 kr
/luftetur