1. Hundelufting
  2. Jar

Hundelufting, Jar

En erfaren hundepasser plukker opp din hund hjemmefra og tar den med på en 30 minutters tur

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
ConstanceC

1. Constance

5.5 km
fra
250 kr
/luftetur
1 omtale

Din firbeinte venn er i trygge hender

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
ConstanceC

1. Constance

Din firbeinte venn er i trygge hender5.5 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
250 kr
/luftetur
ElisaE

2. Elisa

4.2 km
fra
150 kr
/luftetur
3 omtaler
1
Stamkunde

Cat lover and all pets friend! 🥰

Sist aktiv 5 dager siden
Svarer normalt innen en time
ElisaE

2. Elisa

Cat lover and all pets friend! 🥰4.2 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 5 dager siden
Svarer normalt innen en time
fra
150 kr
/luftetur
SynneS

3. Synne

5.4 km
fra
125 kr
/luftetur
12 omtaler
4
Stamkunder

Trygg dyrepass med veterinærstudent

Sist aktiv 7 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
SynneS

3. Synne

Trygg dyrepass med veterinærstudent5.4 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv 7 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
125 kr
/luftetur
CerenC

4. Ceren

1.8 km
fra
200 kr
/luftetur
34 omtaler
9
Stamkunder

Home visits for cats

Sist aktiv 8 dager siden
Bor med 2 katter
CerenC

4. Ceren

Home visits for cats1.8 km
(34 omtaler)
9 Stamkunder
Sist aktiv 8 dager siden
Bor med 2 katter
fra
200 kr
/luftetur
RuidiR

5. Ruidi

4 km
fra
220 kr
/luftetur
5 omtaler

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker

Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
RuidiR

5. Ruidi

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker4 km
(5 omtaler)
Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
fra
220 kr
/luftetur
Sophia Miriam SaugeS

6. Sophia Miriam Sauge

5.7 km
fra
170 kr
/luftetur
5 omtaler
4
Stamkunder

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!

Sist aktiv 12 dager siden
Svarer normalt innen en dag
Sophia Miriam SaugeS

6. Sophia Miriam Sauge

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!5.7 km
(5 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv 12 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
170 kr
/luftetur
Norah RobertsenN

7. Norah Robertsen

1.2 km
fra
200 kr
/luftetur
3 omtaler

Ansvarlig, fleksibel, omsorgsfull dyreelsker hjelper deg!

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
Norah RobertsenN

7. Norah Robertsen

Ansvarlig, fleksibel, omsorgsfull dyreelsker hjelper deg!1.2 km
(3 omtaler)
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
fra
200 kr
/luftetur
SiljeS

8. Silje

5.4 km
fra
250 kr
/luftetur
11 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!

Svarer normalt innen en dag
SiljeS

8. Silje

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!5.4 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/luftetur
ShimaS

9. Shima

4.7 km
fra
300 kr
/luftetur
35 omtaler
14
Stamkunder

A Cat Person Who Loves All Animals🐈

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
ShimaS

9. Shima

A Cat Person Who Loves All Animals🐈4.7 km
(35 omtaler)
14 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/luftetur
SunnivaS

10. Sunniva

5.4 km
fra
250 kr
/luftetur
5 omtaler
3
Stamkunder

Dyrepasser

Svarer normalt innen noen timer
SunnivaS

10. Sunniva

Dyrepasser5.4 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
250 kr
/luftetur
JeanetteJ

11. Jeanette

5.8 km
fra
150 kr
/luftetur

Dyrevenn med stort hjerte og ansvarsfølelse ❤️

Svarer normalt innen noen timer
JeanetteJ

11. Jeanette

Dyrevenn med stort hjerte og ansvarsfølelse ❤️ 5.8 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
150 kr
/luftetur
FranF

12. Fran

5.1 km
fra
200 kr
/luftetur
6 omtaler
1
Stamkunde

Frans

Svarer normalt innen en dag
FranF

12. Fran

Frans5.1 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
fra
200 kr
/luftetur
SilviaS

13. Silvia

5.9 km
fra
190 kr
/luftetur
4 omtaler

Pet&Kattespesialist – Overnight Care Available

Svarer normalt innen en dag
SilviaS

13. Silvia

Pet&Kattespesialist – Overnight Care Available5.9 km
(4 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
190 kr
/luftetur
SarahS

14. Sarah

2.8 km
fra
200 kr
/luftetur

Omsorgsfull og positiv dyreelsker

Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
SarahS

14. Sarah

Omsorgsfull og positiv dyreelsker2.8 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
fra
200 kr
/luftetur
LindaL

15. Linda

1.3 km
fra
200 kr
/luftetur
4 omtaler
1
Stamkunde

Kattepass I Ditt Hjem

Bor med 1 katt
LindaL

15. Linda

Kattepass I Ditt Hjem1.3 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
fra
200 kr
/luftetur