1. Huspass
  2. Spikkestad

Huspass, Spikkestad

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
YulyanaY

1. Yulyana

1.5 km
fra
250 kr
/natt
Ny dyrepasser

Med kjærlighet for dyr, store og små

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
YulyanaY

1. Yulyana

Ny dyrepasser
Med kjærlighet for dyr, store og små 1.5 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i går
fra
250 kr
/natt
UrszulaU

2. Urszula

17.4 km
fra
450 kr
/natt
Ny dyrepasser
1 omtale

Erfaren,aktiv hundepasser som elsker hunder og friluftsliv

Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet i dag
UrszulaU

2. Urszula

Ny dyrepasser
Erfaren,aktiv hundepasser som elsker hunder og friluftsliv17.4 km
(1 omtale)
Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet i dag
fra
450 kr
/natt
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
SukunyaS

3. Sukunya

18.2 km
fra
630 kr
/natt
7 omtaler
2
Stamkunder

Pets friendly 🤗

Sist aktiv 7 dager siden
Svarer normalt innen en dag
SukunyaS

3. Sukunya

Pets friendly 🤗18.2 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 7 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"Very happy with Sukunya's stay at our house with our two cats! She has excellent communication, gave us timely updates, and left the house in perfect condition. Our cats were happy and well looked after :) We are looking forward to Sukunya staying again in the future! "
LisaL
Dyreeier Lisa
fra
630 kr
/natt
KatrineK

4. Katrine

16.1 km
fra
600 kr
/natt
17 omtaler
7
Stamkunder

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
KatrineK

4. Katrine

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig16.1 km
(17 omtaler)
7 Stamkunder
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
"Jeg kan anbefale Katrine på det varmeste! Hun var virkelig opptatt av å gjøre det beste for katten min, og var veldig engasjert i alle aspekter av å ta vare på henne. Og ikke minst er hun pålitelig, som er betryggende. Fått fine bilder og oppdateringer underveis. Kommer til å booke Katrine igjen! "
StineS
Dyreeier Stine
fra
600 kr
/natt
BrookeB

5. Brooke

11.1 km
fra
800 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Your pets' best friend while you're away!

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i går
BrookeB

5. Brooke

Your pets' best friend while you're away!11.1 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i går
fra
800 kr
/natt
LauraL

6. Laura

9.1 km
fra
600 kr
/natt
2 omtaler

Animal lover, here to help

Sist aktiv 8 dager siden
Bor med 1 hund
LauraL

6. Laura

Animal lover, here to help9.1 km
(2 omtaler)
Sist aktiv 8 dager siden
Bor med 1 hund
fra
600 kr
/natt
LinaL

7. Lina

14.8 km
fra
400 kr
/natt
1 omtale

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾

Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en time
LinaL

7. Lina

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾14.8 km
(1 omtale)
Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en time
fra
400 kr
/natt
Vanessa MarieV

8. Vanessa Marie

10.8 km
fra
500 kr
/natt

Jeg drives av min genuine kjærlighet for dyr

Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 12 dager siden
Vanessa MarieV

8. Vanessa Marie

Jeg drives av min genuine kjærlighet for dyr10.8 km
Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 12 dager siden
fra
500 kr
/natt
MalinM

9. Malin

19 km
fra
300 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Trygg pass for ditt dyr i sommer

Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 13 dager siden
MalinM

9. Malin

Trygg pass for ditt dyr i sommer19 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 13 dager siden
fra
300 kr
/natt
LineL

10. Line

12.6 km
fra
600 kr
/natt
1 omtale

Hundeelsker!

Sist aktiv 14 dager siden
Svarer normalt innen en dag
LineL

10. Line

Hundeelsker!12.6 km
(1 omtale)
Sist aktiv 14 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
600 kr
/natt
JohanneJ

11. Johanne

19.6 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Hundeglad jente tilbyr turer og pass 😇

JohanneJ

11. Johanne

Hundeglad jente tilbyr turer og pass 😇19.6 km
(1 omtale)
fra
300 kr
/natt
AmandaA

12. Amanda

8.3 km
fra
300 kr
/natt

En dyrevenn🫶

Svarer normalt innen noen timer
AmandaA

12. Amanda

En dyrevenn🫶8.3 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
Lilli MjeldeL

13. Lilli Mjelde

18 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

Min erfaring

Svarer normalt innen noen timer
Lilli MjeldeL

13. Lilli Mjelde

Min erfaring 18 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
VictorV

14. Victor

10.2 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

La oss ta frisk luft!

Svarer normalt innen noen timer
VictorV

14. Victor

La oss ta frisk luft!10.2 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
ПолинаП

15. Полина

9.8 km
fra
450 kr
/natt

Loving & Experienced Pet Sitter for Your Furry Friends!

ПолинаП

15. Полина

Loving & Experienced Pet Sitter for Your Furry Friends!9.8 km
fra
450 kr
/natt
MalwinaM

16. Malwina

5.7 km
fra
400 kr
/natt

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund

Bor med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Neo
MalwinaM

16. Malwina

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund5.7 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Neo
fra
400 kr
/natt
Johanne DahlJ

17. Johanne Dahl

18 km
fra
500 kr
/natt

Turer, lek og nye venner

Johanne DahlJ

17. Johanne Dahl

Turer, lek og nye venner18 km
fra
500 kr
/natt

Hvorfor velge huspass?

Skal du bort, men har et kjæledyr som foretrekker å bo hjemme? Eller kanskje har du flere forskjellige dyr og det er lite praktisk for deg å organisere for at de skal bo på forskjellige steder. Da kan det være lurt å vurdere å finne en Pawshake-huspasser som kan komme og bo hjemme hos deg i Spikkestad mens du er borte.

Huspass (heretter "House Sitting") er et praktisk og rimelig alternativ når du har flere kjæledyr og også vil at huset ditt skal bli passet på mens du er borte. Mange av våre dyrepassere har veldig rimelige priser på House Sitting fordi de liker å bo og utforske forskjellige lokale nabolag i Spikkestad.

På Pawshake forstår vi at det kan være litt skremmende å stole på en fremmed til å passe på huset ditt, så vi har gjort alt det harde forarbeidet for å sikre at din Pawshake-huspasser er pålitelig og trygg. Alle våre dyrepasser-profiler blir sjekket individuelt av vårt dedikerte team (mennesker, ikke roboter), og noen huspassere har også kopi av sitt rulleblad som de kan vise deg på forespørsel.

Det beste med å booke House Sitting på Pawshake er at du kan slappe av og vite at i tillegg til at dine kjæledyr er dekket av Pawshakes Kvalitetsløfte som inkluderer blant annet veterinærdekning, blir ditt hjem også ivaretatt og det er bebodd i ditt fravær.

I tillegg til å passe kjæledyrene dine, vil våre huspassere med glede hjelpe deg å hente posten, ta ut søpla og vanne plantene dine. Bare sørg for å snakke om alle krav og ønsker med den valgte huspasser før du booker, slik at alle forventninger er kartlagt og vi unngår misforståelser.

Dyreeiere booker hundepass i Spikkestad på Pawshake. Over 471 dyreeiere i Spikkestad har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.98/5. Alle bookinger betales trygt med Visa, Mastercard, American Express