1. Huspass
  2. Spikkestad

Huspass, Spikkestad

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
YulyanaY

1. Yulyana

0.3 km
fra
250 kr
/natt
Ny dyrepasser

Med kjærlighet for dyr, store og små

Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 1 katt
YulyanaY

1. Yulyana

Ny dyrepasser
Med kjærlighet for dyr, store og små 0.3 km
Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 1 katt
fra
250 kr
/natt
UrszulaU

2. Urszula

19.1 km
fra
450 kr
/natt
Ny dyrepasser

Erfaren,aktiv hundepasser som elsker hunder og friluftsliv

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket i går
UrszulaU

2. Urszula

Ny dyrepasser
Erfaren,aktiv hundepasser som elsker hunder og friluftsliv19.1 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket i går
fra
450 kr
/natt
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
SukunyaS

3. Sukunya

19.9 km
fra
630 kr
/natt
7 omtaler
2
Stamkunder

Pets friendly 🤗

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
SukunyaS

3. Sukunya

Pets friendly 🤗19.9 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"Very happy with Sukunya's stay at our house with our two cats! She has excellent communication, gave us timely updates, and left the house in perfect condition. Our cats were happy and well looked after :) We are looking forward to Sukunya staying again in the future! "
LisaL
Dyreeier Lisa
fra
630 kr
/natt
KatrineK

4. Katrine

17.9 km
fra
600 kr
/natt
17 omtaler
7
Stamkunder

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig

Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 katt
KatrineK

4. Katrine

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig17.9 km
(17 omtaler)
7 Stamkunder
Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 katt
"Jeg kan anbefale Katrine på det varmeste! Hun var virkelig opptatt av å gjøre det beste for katten min, og var veldig engasjert i alle aspekter av å ta vare på henne. Og ikke minst er hun pålitelig, som er betryggende. Fått fine bilder og oppdateringer underveis. Kommer til å booke Katrine igjen! "
StineS
Dyreeier Stine
fra
600 kr
/natt
LinaL

5. Lina

15.6 km
fra
400 kr
/natt
1 omtale

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾

Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
LinaL

5. Lina

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾15.6 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
400 kr
/natt
MalinM

6. Malin

18.4 km - Drøbak
fra
300 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Trygg pass for ditt dyr i sommer

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
MalinM

6. Malin

Trygg pass for ditt dyr i sommer18.4 km - Drøbak
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
fra
300 kr
/natt
JohanneJ

7. Johanne

19.2 km - Drøbak
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Hundeglad jente tilbyr turer og pass 😇

Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 12 dager siden
JohanneJ

7. Johanne

Hundeglad jente tilbyr turer og pass 😇19.2 km - Drøbak
(1 omtale)
Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 12 dager siden
fra
300 kr
/natt
AmandaA

8. Amanda

10.1 km
fra
300 kr
/natt

En dyrevenn🫶

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 14 dager siden
AmandaA

8. Amanda

En dyrevenn🫶10.1 km
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 14 dager siden
fra
300 kr
/natt
ПолинаП

9. Полина

9.6 km
fra
450 kr
/natt

Loving & Experienced Pet Sitter for Your Furry Friends!

ПолинаП

9. Полина

Loving & Experienced Pet Sitter for Your Furry Friends!9.6 km
fra
450 kr
/natt
MalwinaM

10. Malwina

4 km
fra
400 kr
/natt

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund

Bor med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Neo
MalwinaM

10. Malwina

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund4 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Neo
fra
400 kr
/natt
BrookeB

11. Brooke

12.5 km
fra
800 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Your pets' best friend while you're away!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i dag
BrookeB

11. Brooke

Your pets' best friend while you're away!12.5 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv i dag
fra
800 kr
/natt
LauraL

12. Laura

10.9 km
fra
600 kr
/natt
2 omtaler

Animal lover, here to help

Sist aktiv i går
Bor med 1 hund
LauraL

12. Laura

Animal lover, here to help10.9 km
(2 omtaler)
Sist aktiv i går
Bor med 1 hund
fra
600 kr
/natt
Vanessa MarieV

13. Vanessa Marie

10.1 km
fra
500 kr
/natt

Jeg drives av min genuine kjærlighet for dyr

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
Vanessa MarieV

13. Vanessa Marie

Jeg drives av min genuine kjærlighet for dyr10.1 km
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
500 kr
/natt
LineL

14. Line

14.2 km
fra
600 kr
/natt
1 omtale

Hundeelsker!

Sist aktiv 7 dager siden
Svarer normalt innen en dag
LineL

14. Line

Hundeelsker!14.2 km
(1 omtale)
Sist aktiv 7 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
600 kr
/natt
VictorV

15. Victor

11.7 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

La oss ta frisk luft!

Svarer normalt innen noen timer
VictorV

15. Victor

La oss ta frisk luft!11.7 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
Johanne DahlJ

16. Johanne Dahl

17.9 km
fra
500 kr
/natt

Turer, lek og nye venner

Johanne DahlJ

16. Johanne Dahl

Turer, lek og nye venner17.9 km
fra
500 kr
/natt
Lilli MjeldeL

17. Lilli Mjelde

19.7 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

Min erfaring

Svarer normalt innen noen timer
Lilli MjeldeL

17. Lilli Mjelde

Min erfaring 19.7 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt

Hvorfor velge huspass?

Skal du bort, men har et kjæledyr som foretrekker å bo hjemme? Eller kanskje har du flere forskjellige dyr og det er lite praktisk for deg å organisere for at de skal bo på forskjellige steder. Da kan det være lurt å vurdere å finne en Pawshake-huspasser som kan komme og bo hjemme hos deg i Spikkestad mens du er borte.

Huspass (heretter "House Sitting") er et praktisk og rimelig alternativ når du har flere kjæledyr og også vil at huset ditt skal bli passet på mens du er borte. Mange av våre dyrepassere har veldig rimelige priser på House Sitting fordi de liker å bo og utforske forskjellige lokale nabolag i Spikkestad.

På Pawshake forstår vi at det kan være litt skremmende å stole på en fremmed til å passe på huset ditt, så vi har gjort alt det harde forarbeidet for å sikre at din Pawshake-huspasser er pålitelig og trygg. Alle våre dyrepasser-profiler blir sjekket individuelt av vårt dedikerte team (mennesker, ikke roboter), og noen huspassere har også kopi av sitt rulleblad som de kan vise deg på forespørsel.

Det beste med å booke House Sitting på Pawshake er at du kan slappe av og vite at i tillegg til at dine kjæledyr er dekket av Pawshakes Kvalitetsløfte som inkluderer blant annet veterinærdekning, blir ditt hjem også ivaretatt og det er bebodd i ditt fravær.

I tillegg til å passe kjæledyrene dine, vil våre huspassere med glede hjelpe deg å hente posten, ta ut søpla og vanne plantene dine. Bare sørg for å snakke om alle krav og ønsker med den valgte huspasser før du booker, slik at alle forventninger er kartlagt og vi unngår misforståelser.

Dyreeiere booker hundepass i Spikkestad på Pawshake. Over 467 dyreeiere i Spikkestad har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.98/5. Alle bookinger betales trygt med Visa, Mastercard, American Express