1. Huspass
  2. Gjerdrum

Huspass, Gjerdrum

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
CamillaC

1. Camilla

15 km
fra
300 kr
/natt
Ny dyrepasser

Dyreglad jente som elsker tur og kos!

Sist kontaktet i går
Sist aktiv i dag
CamillaC

1. Camilla

Ny dyrepasser
Dyreglad jente som elsker tur og kos!15 km
Sist kontaktet i går
Sist aktiv i dag
fra
300 kr
/natt
AlanaA

2. Alana

15.9 km
fra
300 kr
/natt
17 omtaler
10
Stamkunder

Hi, I‘m Alana and I love all animals

Sist booket 6 dager siden
Sist aktiv i går
AlanaA

2. Alana

Hi, I‘m Alana and I love all animals15.9 km
(17 omtaler)
10 Stamkunder
Sist booket 6 dager siden
Sist aktiv i går
"Tusen takk, Alana, for å hundepass."
Inara LivI
Dyreeier Inara Liv
fra
300 kr
/natt
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
ElisabethE

3. Elisabeth

15.1 km
fra
400 kr
/natt
9 omtaler
5
Stamkunder

Ansvarlig dyrepasser som elsker hunder

Svarer normalt innen en time
ElisabethE

3. Elisabeth

Ansvarlig dyrepasser som elsker hunder15.1 km
(9 omtaler)
5 Stamkunder
Svarer normalt innen en time
"Den beste "baby sitter". Jeg anbefaler! "
Inara LivI
Dyreeier Inara Liv
fra
400 kr
/natt
VakarėV

4. Vakarė

20 km
fra
370 kr
/natt
2 omtaler

Caring & Dependable Sitter for Pets of All Personalities

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
VakarėV

4. Vakarė

Caring & Dependable Sitter for Pets of All Personalities20 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
fra
370 kr
/natt
AlisonA

5. Alison

19.6 km
fra
300 kr
/natt
Ny dyrepasser

Gå tur og ta vare på din lille venn ✨️

Sist aktiv 11 dager siden
AlisonA

5. Alison

Ny dyrepasser
Gå tur og ta vare på din lille venn ✨️19.6 km
Sist aktiv 11 dager siden
fra
300 kr
/natt
Hege Sofie M.H

6. Hege Sofie M.

11.4 km
fra
380 kr
/natt

Omsorgsfull og med stort hjerte for dyr og dyrevelferd

Sist aktiv 8 dager siden
Hege Sofie M.H

6. Hege Sofie M.

Omsorgsfull og med stort hjerte for dyr og dyrevelferd11.4 km
Sist aktiv 8 dager siden
fra
380 kr
/natt
MednaM

7. Medna

15 km
fra
900 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

om meg

Bor med 1 katt
MednaM

7. Medna

om meg15 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Bor med 1 katt
fra
900 kr
/natt
SamanthaS

8. Samantha

19.4 km
fra
680 kr
/natt
14 omtaler
4
Stamkunder

Patient & Loving Pet-sitter for Oslo and Surrounding Areas

Sist aktiv 7 dager siden
SamanthaS

8. Samantha

Patient & Loving Pet-sitter for Oslo and Surrounding Areas19.4 km
(14 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv 7 dager siden
"Samantha has cared for my two dogs several times, living in my flat when I am away. She has a great connection with the dogs and is attentive to both their needs and my instructions. The dogs are thrilled to see her. I appreciate that she leaves everything in good order, too. Samantha has my warmest recommendation. "
lauraL
Dyreeier laura
fra
680 kr
/natt
MariaM

9. Maria

15.4 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

Snill og ansvarlig m/forkjærlighet for katter! 🐱

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
MariaM

9. Maria

Snill og ansvarlig m/forkjærlighet for katter! 🐱15.4 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
fra
300 kr
/natt
RomanR

10. Roman

16.2 km
fra
750 kr
/natt

Jeg besøker gjerne katten eller hunden din hjemme hos deg

Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 1 katt
RomanR

10. Roman

Jeg besøker gjerne katten eller hunden din hjemme hos deg16.2 km
Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 1 katt
fra
750 kr
/natt
AlexA

11. Alex

17.6 km - Bydel Alna
fra
800 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

An animal friend that will look at your pet when you can't.

Sist aktiv 10 dager siden
AlexA

11. Alex

An animal friend that will look at your pet when you can't.17.6 km - Bydel Alna
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv 10 dager siden
fra
800 kr
/natt
MadeleineM

12. Madeleine

17.1 km
fra
300 kr
/natt

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser

Sist aktiv 12 dager siden
MadeleineM

12. Madeleine

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser17.1 km
Sist aktiv 12 dager siden
fra
300 kr
/natt
StianS

13. Stian

11.3 km
fra
600 kr
/natt
1 omtale

Trygg og omsorgsfull dyrepass hjemme hos meg eller hos deg

Svarer normalt innen en dag
StianS

13. Stian

Trygg og omsorgsfull dyrepass hjemme hos meg eller hos deg11.3 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
600 kr
/natt
OliverO

14. Oliver

19.6 km
fra
900 kr
/natt
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

14. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn19.6 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
BhekiB

15. Bheki

18.7 km
fra
300 kr
/natt

Rolig hundepasser med 3 års efaring

Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
BhekiB

15. Bheki

Rolig hundepasser med 3 års efaring 18.7 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
fra
300 kr
/natt
StinaS

16. Stina

18.7 km
fra
900 kr
/natt

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg

StinaS

16. Stina

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg18.7 km
fra
900 kr
/natt
SaniaS

17. Sania

18 km
fra
450 kr
/natt

Reisende dyrepasser 😻🚙

Svarer normalt innen en dag
SaniaS

17. Sania

Reisende dyrepasser 😻🚙18 km
Svarer normalt innen en dag
fra
450 kr
/natt

Hvorfor velge huspass?

Skal du bort, men har et kjæledyr som foretrekker å bo hjemme? Eller kanskje har du flere forskjellige dyr og det er lite praktisk for deg å organisere for at de skal bo på forskjellige steder. Da kan det være lurt å vurdere å finne en Pawshake-huspasser som kan komme og bo hjemme hos deg i Gjerdrum mens du er borte.

Huspass (heretter "House Sitting") er et praktisk og rimelig alternativ når du har flere kjæledyr og også vil at huset ditt skal bli passet på mens du er borte. Mange av våre dyrepassere har veldig rimelige priser på House Sitting fordi de liker å bo og utforske forskjellige lokale nabolag i Gjerdrum.

På Pawshake forstår vi at det kan være litt skremmende å stole på en fremmed til å passe på huset ditt, så vi har gjort alt det harde forarbeidet for å sikre at din Pawshake-huspasser er pålitelig og trygg. Alle våre dyrepasser-profiler blir sjekket individuelt av vårt dedikerte team (mennesker, ikke roboter), og noen huspassere har også kopi av sitt rulleblad som de kan vise deg på forespørsel.

Det beste med å booke House Sitting på Pawshake er at du kan slappe av og vite at i tillegg til at dine kjæledyr er dekket av Pawshakes Kvalitetsløfte som inkluderer blant annet veterinærdekning, blir ditt hjem også ivaretatt og det er bebodd i ditt fravær.

I tillegg til å passe kjæledyrene dine, vil våre huspassere med glede hjelpe deg å hente posten, ta ut søpla og vanne plantene dine. Bare sørg for å snakke om alle krav og ønsker med den valgte huspasser før du booker, slik at alle forventninger er kartlagt og vi unngår misforståelser.

Dyreeiere booker hundepass i Gjerdrum på Pawshake. Over 747 dyreeiere i Gjerdrum har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.96/5. Alle bookinger betales trygt med Visa, Mastercard, American Express