1. Huspass
  2. Flateby

Huspass, Flateby

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
CamillaC

1. Camilla

14.4 km
fra
300 kr
/natt
Ny dyrepasser

Dyreglad jente som elsker tur og kos!

Sist kontaktet i går
Sist aktiv i dag
CamillaC

1. Camilla

Ny dyrepasser
Dyreglad jente som elsker tur og kos!14.4 km
Sist kontaktet i går
Sist aktiv i dag
fra
300 kr
/natt
AlanaA

2. Alana

14.9 km
fra
300 kr
/natt
17 omtaler
10
Stamkunder

Hi, I‘m Alana and I love all animals

Sist booket 6 dager siden
Sist aktiv i går
AlanaA

2. Alana

Hi, I‘m Alana and I love all animals14.9 km
(17 omtaler)
10 Stamkunder
Sist booket 6 dager siden
Sist aktiv i går
"Tusen takk, Alana, for å hundepass."
Inara LivI
Dyreeier Inara Liv
fra
300 kr
/natt
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
ElisabethE

3. Elisabeth

15 km
fra
400 kr
/natt
9 omtaler
5
Stamkunder

Ansvarlig dyrepasser som elsker hunder

Svarer normalt innen en time
ElisabethE

3. Elisabeth

Ansvarlig dyrepasser som elsker hunder15 km
(9 omtaler)
5 Stamkunder
Svarer normalt innen en time
"Den beste "baby sitter". Jeg anbefaler! "
Inara LivI
Dyreeier Inara Liv
fra
400 kr
/natt
Solveig HelenS

4. Solveig Helen

18.4 km
fra
250 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

Erfaren dyrepasser – Et varmt og trygt hjem for katten din

Svarer normalt innen en dag
Solveig HelenS

4. Solveig Helen

Erfaren dyrepasser – Et varmt og trygt hjem for katten din18.4 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Solveig var superflink med pus. Sendte bilder når hun var innom og møtte opp nøyaktig som avtalt. Hyggelig "
KristofferK
Dyreeier Kristoffer
fra
250 kr
/natt
Kaisa Kanutta HansenK

5. Kaisa Kanutta Hansen

19.2 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Dyreglad og pålitelig. Jeg passer gjerne på din firbeinte.

Sist booket 13 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
Kaisa Kanutta HansenK

5. Kaisa Kanutta Hansen

Dyreglad og pålitelig. Jeg passer gjerne på din firbeinte.19.2 km
(1 omtale)
Sist booket 13 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
fra
300 kr
/natt
AlisonA

6. Alison

18.1 km
fra
300 kr
/natt
Ny dyrepasser

Gå tur og ta vare på din lille venn ✨️

Sist aktiv 11 dager siden
AlisonA

6. Alison

Ny dyrepasser
Gå tur og ta vare på din lille venn ✨️18.1 km
Sist aktiv 11 dager siden
fra
300 kr
/natt
Anne-IngridA

7. Anne-Ingrid

17.4 km
fra
800 kr
/natt

Veldig dyreglad, har to katter, kan bistå med medisinering

Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 2 katter
Anne-IngridA

7. Anne-Ingrid

Veldig dyreglad, har to katter, kan bistå med medisinering17.4 km
Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 2 katter
fra
800 kr
/natt
Hege Sofie M.H

8. Hege Sofie M.

18.1 km
fra
380 kr
/natt

Omsorgsfull og med stort hjerte for dyr og dyrevelferd

Sist aktiv 8 dager siden
Hege Sofie M.H

8. Hege Sofie M.

Omsorgsfull og med stort hjerte for dyr og dyrevelferd18.1 km
Sist aktiv 8 dager siden
fra
380 kr
/natt
MednaM

9. Medna

14.5 km
fra
900 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

om meg

Bor med 1 katt
MednaM

9. Medna

om meg14.5 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Bor med 1 katt
fra
900 kr
/natt
MariaM

10. Maria

13.9 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

Snill og ansvarlig m/forkjærlighet for katter! 🐱

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
MariaM

10. Maria

Snill og ansvarlig m/forkjærlighet for katter! 🐱13.9 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
fra
300 kr
/natt
RomanR

11. Roman

16.3 km
fra
750 kr
/natt

Jeg besøker gjerne katten eller hunden din hjemme hos deg

Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 1 katt
RomanR

11. Roman

Jeg besøker gjerne katten eller hunden din hjemme hos deg16.3 km
Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 1 katt
fra
750 kr
/natt
AlexA

12. Alex

18.6 km - Bydel Alna
fra
800 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

An animal friend that will look at your pet when you can't.

Sist aktiv 10 dager siden
AlexA

12. Alex

An animal friend that will look at your pet when you can't.18.6 km - Bydel Alna
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv 10 dager siden
fra
800 kr
/natt
MadeleineM

13. Madeleine

13.7 km
fra
300 kr
/natt

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser

Sist aktiv 12 dager siden
MadeleineM

13. Madeleine

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser13.7 km
Sist aktiv 12 dager siden
fra
300 kr
/natt
KasperK

14. Kasper

19.5 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Trygg og pålitelig dyrevenn

Svarer normalt innen en dag
KasperK

14. Kasper

Trygg og pålitelig dyrevenn19.5 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
OliverO

15. Oliver

18.4 km
fra
900 kr
/natt
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

15. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn18.4 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
StinaS

16. Stina

17.8 km
fra
900 kr
/natt

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg

StinaS

16. Stina

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg17.8 km
fra
900 kr
/natt
SaniaS

17. Sania

13.1 km
fra
450 kr
/natt

Reisende dyrepasser 😻🚙

Svarer normalt innen en dag
SaniaS

17. Sania

Reisende dyrepasser 😻🚙13.1 km
Svarer normalt innen en dag
fra
450 kr
/natt

Hvorfor velge huspass?

Skal du bort, men har et kjæledyr som foretrekker å bo hjemme? Eller kanskje har du flere forskjellige dyr og det er lite praktisk for deg å organisere for at de skal bo på forskjellige steder. Da kan det være lurt å vurdere å finne en Pawshake-huspasser som kan komme og bo hjemme hos deg i Flateby mens du er borte.

Huspass (heretter "House Sitting") er et praktisk og rimelig alternativ når du har flere kjæledyr og også vil at huset ditt skal bli passet på mens du er borte. Mange av våre dyrepassere har veldig rimelige priser på House Sitting fordi de liker å bo og utforske forskjellige lokale nabolag i Flateby.

På Pawshake forstår vi at det kan være litt skremmende å stole på en fremmed til å passe på huset ditt, så vi har gjort alt det harde forarbeidet for å sikre at din Pawshake-huspasser er pålitelig og trygg. Alle våre dyrepasser-profiler blir sjekket individuelt av vårt dedikerte team (mennesker, ikke roboter), og noen huspassere har også kopi av sitt rulleblad som de kan vise deg på forespørsel.

Det beste med å booke House Sitting på Pawshake er at du kan slappe av og vite at i tillegg til at dine kjæledyr er dekket av Pawshakes Kvalitetsløfte som inkluderer blant annet veterinærdekning, blir ditt hjem også ivaretatt og det er bebodd i ditt fravær.

I tillegg til å passe kjæledyrene dine, vil våre huspassere med glede hjelpe deg å hente posten, ta ut søpla og vanne plantene dine. Bare sørg for å snakke om alle krav og ønsker med den valgte huspasser før du booker, slik at alle forventninger er kartlagt og vi unngår misforståelser.

Dyreeiere booker hundepass i Flateby på Pawshake. Over 494 dyreeiere i Flateby har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.96/5. Alle bookinger betales trygt med Visa, Mastercard, American Express