1. Dagspass
  2. Trondheim

Dagspass, Trondheim

Pass på dagtid hjemme hos passer

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
MargaritaM

1. Margarita

8.6 km
fra
400 kr
/dag
9 omtaler
4
Stamkunder

Trygg og erfaren dyrepasser i Trondheim – hund og katt

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
MargaritaM

1. Margarita

Trygg og erfaren dyrepasser i Trondheim – hund og katt8.6 km
(9 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
"Etter et par dager hos Margarita har jeg hentet en veldig fornøyd Oreo 😊 Det var veldig bra kommunikasjon med Margarita i forkant av og under Oreo sitt opphold hos henne, jeg fikk masse fine bilder av Oreo 😊 Hun strekk seg lang for at Oreo ville ha det bra hos henne! "
PolinaP
Dyreeier Polina
fra
400 kr
/dag
EvelynE

2. Evelyn

2.3 km
fra
350 kr
/dag
3 omtaler
2
Stamkunder

Pålitelig Og Kjærlig Dyrepasser

Svarer normalt innen en dag
EvelynE

2. Evelyn

Pålitelig Og Kjærlig Dyrepasser2.3 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Evelyn passet valpen min på dagtid i to dager og det føltes veldig trygt å overlate hunden til henne. Hun tok med Kayaq på fine turer, og jeg fikk hjem en veldig fornøyd, rolig og sliten hund! Kan absolutt anbefale henne som hundepasser 😊"
Stine LiseS
Dyreeier Stine Lise
fra
350 kr
/dag
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
NoemiN

3. Noemi

1.6 km
fra
150 kr
/dag
3 omtaler
1
Stamkunde

Trygg og kjærlig dyrepass

NoemiN

3. Noemi

Trygg og kjærlig dyrepass1.6 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
fra
150 kr
/dag
MetteM

4. Mette

5.3 km
fra
150 kr
/dag
4 omtaler

Erfaren hundepasser ledig for oppdrag.

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
MetteM

4. Mette

Erfaren hundepasser ledig for oppdrag. 5.3 km
(4 omtaler)
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
"Vi er veldig fornøyd med Mette som hundepasser for Mia og Molly. Stor fleksibilitet i forhold til levering og henting, meldinger og bilder underveis og ekstra bonus for både kamming og klipping av klør. Vil anbefale Mette på det sterkeste."
BørreB
Dyreeier Børre
fra
150 kr
/dag
HelleH

5. Helle

3.1 km
fra
200 kr
/dag
13 omtaler
4
Stamkunder

Alt For Våre Gode Kjæledyr

Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
HelleH

5. Helle

Alt For Våre Gode Kjæledyr3.1 km
(13 omtaler)
4 Stamkunder
Sist booket 2 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
fra
200 kr
/dag
ZaneZ

6. Zane

2 km
fra
150 kr
/dag
6 omtaler
1
Stamkunde

Hunde og kattepass i Trondheim

Sist booket i dag
Sist kontaktet i dag
ZaneZ

6. Zane

Hunde og kattepass i Trondheim 2 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket i dag
Sist kontaktet i dag
fra
150 kr
/dag
OdaO

7. Oda

2.7 km
fra
150 kr
/dag

Tillitsfull og entusiastisk dyrepasser

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i går
OdaO

7. Oda

Tillitsfull og entusiastisk dyrepasser2.7 km
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i går
fra
150 kr
/dag
Gro MarcelaG

8. Gro Marcela

5.8 km
fra
350 kr
/dag
3 omtaler
2
Stamkunder

Tolmodig og aktiv hundepasser med omsorg og tryggheit

Sist booket 7 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
Gro MarcelaG

8. Gro Marcela

Tolmodig og aktiv hundepasser med omsorg og tryggheit5.8 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist booket 7 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
fra
350 kr
/dag
Rubi FelinaR

9. Rubi Felina

4.2 km
fra
190 kr
/dag
1 omtale

Hyggelig og omtenksom dyrepasser

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
Rubi FelinaR

9. Rubi Felina

Hyggelig og omtenksom dyrepasser4.2 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
190 kr
/dag
NinaN

10. Nina

4.7 km
fra
400 kr
/dag

Skal jeg passe din søte, dyrebare hund?🐶

Bor med 1 hund
Bor sammen med Blanding- Silky/Yorky/puddel Fia
NinaN

10. Nina

Skal jeg passe din søte, dyrebare hund?🐶4.7 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Blanding- Silky/Yorky/puddel Fia
fra
400 kr
/dag

Hvorfor velge hundebarnehage?

For hundeeiere er noe av det vanskeligste med å gå på jobb hver dag å måtte lure på hva hunden din vil finne på mens du er borte. Vil han kjede seg? Vil hun spise nok? Må han tisse? Savner hun meg? Hos Pawshake forstår vi at hunder trenger aktivitet og samhandling i løpet av dagen, så hvorfor ikke booke hunden din inn hos en av våre pålitelige dyrepassere i Trondheim for en hundebarnehage-tjeneste? Du kan levere hunden din hjemme hos hundepasser på vei til jobb, eller avtale med passer at hun eller han henter hunden din hjemme hos deg og leverer den til du er hjemme igjen.

Hundebarnehage er en fin måte å holde hunden din mentalt stimulert og fysisk aktiv på dagtid, slik at du kan komme hjem til en glad, fornøyd og sliten hund. Pawshakes hundebarnehager er spesielt bra for valper eller unge hunder som fremdeles trenger konstant tilsyn, hunder som kan trenge litt mer ekstra omsorg og oppmerksomhet, eller de som kan være ekstra energiske.

Våre hundepassere som tilbyr barnehagetjenester er mer tilpasningsdyktige enn dine vanlige, kommersielle hundebarnehage. De fleste Pawshake-dyrepassere vil bare ta inn én hund om gangen. Dette betyr at de kan jobbe rundt behovene dine og eventuelle spesielle krav hunden din måtte ha. Så la din firbeinte bestevenn kose seg gjennom dagen med en morsom og kjærlig dyrepasser i Trondheim som garantert vil overøse dem med kjærlighet og dedikert oppmerksomhet. På toppen av det hele får du også bilder og oppdateringer i løpet av dagen slik at du kan følge hundens barnehageeventyr!

Hver booking inkluderer Pawshakes Kvalitetsløfte, som inkluderer blant annet veterinærdekning, 24-timers kundeservice support og mer.

Dyreeiere booker hundebarnehage hos passer i Trondheim via Pawshake. Over 42 dyreeiere i Trondheim har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.96/5. Alle bookinger er trygt betalt med Visa, Mastercard, American Express.