1. Dagspass
  2. Strømmen

Dagspass, Strømmen

Pass på dagtid hjemme hos passer

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
RuidiR

1. Ruidi

17.4 km
fra
250 kr
/dag
5 omtaler

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
RuidiR

1. Ruidi

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker17.4 km
(5 omtaler)
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
250 kr
/dag
JoakimJ

2. Joakim

15.4 km
fra
250 kr
/dag
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
JoakimJ

2. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo15.4 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
250 kr
/dag
TaisiaT

3. Taisia

1.4 km
fra
450 kr
/dag
1 omtale
1
Stamkunde

I’m a doggy mamma for your pet.

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
TaisiaT

3. Taisia

I’m a doggy mamma for your pet. 1.4 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
450 kr
/dag
NataliaN

4. Natalia

16.8 km
fra
175 kr
/dag
Ny dyrepasser

Loving and Caring Dog Sitter

Sist aktiv 6 dager siden
NataliaN

4. Natalia

Ny dyrepasser
Loving and Caring Dog Sitter 16.8 km
Sist aktiv 6 dager siden
fra
175 kr
/dag
MadihaM

5. Madiha

12.7 km
fra
175 kr
/dag
1 omtale

Trygg og erfaren kattepasser 🐾

Sist aktiv 7 dager siden
MadihaM

5. Madiha

Trygg og erfaren kattepasser 🐾12.7 km
(1 omtale)
Sist aktiv 7 dager siden
fra
175 kr
/dag
HenrikH

6. Henrik

13.4 km
fra
250 kr
/dag

hundepass med masse kos og turer!😊

Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
HenrikH

6. Henrik

hundepass med masse kos og turer!😊13.4 km
Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
250 kr
/dag
MajgritM

7. Majgrit

15.1 km
fra
300 kr
/dag
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
MajgritM

7. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service15.1 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
300 kr
/dag
MaleneM

8. Malene

12.9 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Trygg og erfaren dyrepasser

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
MaleneM

8. Malene

Trygg og erfaren dyrepasser12.9 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
fra
200 kr
/dag
Nikolay MillanN

9. Nikolay Millan

12.6 km
fra
350 kr
/dag

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 hund
Nikolay MillanN

9. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk12.6 km
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 hund
fra
350 kr
/dag
IbtissamI

10. Ibtissam

6 km
fra
200 kr
/dag

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund

Sist aktiv 12 dager siden
Bor med 1 hund
IbtissamI

10. Ibtissam

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund6 km
Sist aktiv 12 dager siden
Bor med 1 hund
fra
200 kr
/dag
MadeleineM

11. Madeleine

1.2 km
fra
175 kr
/dag

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser

MadeleineM

11. Madeleine

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser1.2 km
fra
175 kr
/dag
KathrineK

12. Kathrine

13.5 km
fra
175 kr
/dag
1
Stamkunde

Rolig og fleksibel katteelsker

KathrineK

12. Kathrine

Rolig og fleksibel katteelsker 13.5 km
1 Stamkunde
fra
175 kr
/dag
JasmineJ

13. Jasmine

13.8 km
fra
250 kr
/dag

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷

Svarer normalt innen en dag
JasmineJ

13. Jasmine

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷13.8 km
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/dag
PhilippP

14. Philipp

13.5 km
fra
250 kr
/dag
Ny dyrepasser

Calm and caring Petsitter 🐱 🐶

PhilippP

14. Philipp

Ny dyrepasser
Calm and caring Petsitter 🐱 🐶 13.5 km
fra
250 kr
/dag
IreneI

15. Irene

15 km
fra
280 kr
/dag
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

15. Irene

Home visit and boarding for cats 😽15 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
280 kr
/dag
MaritaM

16. Marita

13.5 km
fra
300 kr
/dag

Ønsker meg en firbent venn❤️

MaritaM

16. Marita

Ønsker meg en firbent venn❤️13.5 km
fra
300 kr
/dag
IsabelleI

17. Isabelle

13.1 km
fra
300 kr
/dag

Trygg hundepass i Oslo – tur, lek og masse kos 🩷

IsabelleI

17. Isabelle

Trygg hundepass i Oslo – tur, lek og masse kos 🩷13.1 km
fra
300 kr
/dag
MathildeM

18. Mathilde

14.4 km
fra
500 kr
/dag

Jeg passer gjerne hunden din❤️

Svarer normalt innen noen timer
MathildeM

18. Mathilde

Jeg passer gjerne hunden din❤️14.4 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/dag
AliciaA

19. Alicia

14.2 km
fra
300 kr
/dag

Erfaren hundepasser i Oslo – et trygt hjem nummer to

Bor med 1 hund
Bor sammen med Mops Sheeva
AliciaA

19. Alicia

Erfaren hundepasser i Oslo – et trygt hjem nummer to14.2 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Mops Sheeva
fra
300 kr
/dag
ToneT

20. Tone

14.5 km
fra
500 kr
/dag

Omsorgsfull dyrepasser med fleksibel hjemmekontor-hverdag

ToneT

20. Tone

Omsorgsfull dyrepasser med fleksibel hjemmekontor-hverdag14.5 km
fra
500 kr
/dag