1. Dagspass
  2. Sofiemyr

Dagspass, Sofiemyr

Pass på dagtid hjemme hos passer

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
ErfanE

1. Erfan

15.3 km
fra
150 kr
/dag

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾

Sist aktiv 3 dager siden
ErfanE

1. Erfan

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾15.3 km
Sist aktiv 3 dager siden
fra
150 kr
/dag
HanneH

2. Hanne

14.6 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv 3 dager siden
HanneH

2. Hanne

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie14.6 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv 3 dager siden
fra
200 kr
/dag
MarteM

3. Marte

17.6 km
fra
450 kr
/dag

Hundeelsker - bor nær turområder og i et rolig nabolag.

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
MarteM

3. Marte

Hundeelsker - bor nær turområder og i et rolig nabolag.17.6 km
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
450 kr
/dag
ToryT

4. Tory

12.9 km
fra
500 kr
/dag
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
ToryT

4. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass12.9 km
(1 omtale)
Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/dag
ChontichaC

5. Chonticha

8.5 km
fra
300 kr
/dag
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
ChontichaC

5. Chonticha

New pet sitter in your area8.5 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
300 kr
/dag
RuidiR

6. Ruidi

15.2 km
fra
250 kr
/dag
5 omtaler

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
RuidiR

6. Ruidi

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker15.2 km
(5 omtaler)
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
250 kr
/dag
JoakimJ

7. Joakim

16.4 km
fra
250 kr
/dag
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
JoakimJ

7. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo16.4 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
250 kr
/dag
NataliaN

8. Natalia

14.5 km
fra
175 kr
/dag
Ny dyrepasser

Loving and Caring Dog Sitter

Sist aktiv 6 dager siden
NataliaN

8. Natalia

Ny dyrepasser
Loving and Caring Dog Sitter 14.5 km
Sist aktiv 6 dager siden
fra
175 kr
/dag
MadihaM

9. Madiha

13.6 km
fra
175 kr
/dag
1 omtale

Trygg og erfaren kattepasser 🐾

Sist aktiv 7 dager siden
MadihaM

9. Madiha

Trygg og erfaren kattepasser 🐾13.6 km
(1 omtale)
Sist aktiv 7 dager siden
fra
175 kr
/dag
HenrikH

10. Henrik

8 km
fra
250 kr
/dag

hundepass med masse kos og turer!😊

Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
HenrikH

10. Henrik

hundepass med masse kos og turer!😊8 km
Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
250 kr
/dag
MajgritM

11. Majgrit

14.7 km
fra
300 kr
/dag
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
MajgritM

11. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service14.7 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
300 kr
/dag
MaleneM

12. Malene

17.1 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Trygg og erfaren dyrepasser

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
MaleneM

12. Malene

Trygg og erfaren dyrepasser17.1 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
fra
200 kr
/dag
Nikolay MillanN

13. Nikolay Millan

14.9 km
fra
350 kr
/dag

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 hund
Nikolay MillanN

13. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk14.9 km
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 hund
fra
350 kr
/dag
IbtissamI

14. Ibtissam

16.6 km
fra
200 kr
/dag

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund

Sist aktiv 12 dager siden
Bor med 1 hund
IbtissamI

14. Ibtissam

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund16.6 km
Sist aktiv 12 dager siden
Bor med 1 hund
fra
200 kr
/dag
MadeleineM

15. Madeleine

18.4 km
fra
175 kr
/dag

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser

MadeleineM

15. Madeleine

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser18.4 km
fra
175 kr
/dag
KathrineK

16. Kathrine

14.5 km
fra
175 kr
/dag
1
Stamkunde

Rolig og fleksibel katteelsker

KathrineK

16. Kathrine

Rolig og fleksibel katteelsker 14.5 km
1 Stamkunde
fra
175 kr
/dag
JasmineJ

17. Jasmine

15.5 km
fra
250 kr
/dag

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷

Svarer normalt innen en dag
JasmineJ

17. Jasmine

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷15.5 km
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/dag
PhilippP

18. Philipp

8.1 km
fra
250 kr
/dag
Ny dyrepasser

Calm and caring Petsitter 🐱 🐶

PhilippP

18. Philipp

Ny dyrepasser
Calm and caring Petsitter 🐱 🐶 8.1 km
fra
250 kr
/dag
IreneI

19. Irene

13.3 km
fra
280 kr
/dag
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

19. Irene

Home visit and boarding for cats 😽13.3 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
280 kr
/dag
MaritaM

20. Marita

12.4 km
fra
300 kr
/dag

Ønsker meg en firbent venn❤️

MaritaM

20. Marita

Ønsker meg en firbent venn❤️12.4 km
fra
300 kr
/dag