1. Dagspass
  2. Skui

Dagspass, Skui

Pass på dagtid hjemme hos passer

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Ekstra stor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
LillL

1. Lill

19.3 km
fra
400 kr
/dag
3 omtaler
1
Stamkunde

Hundevant dyrevenn med plass til firbeinte gjester!

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
LillL

1. Lill

Hundevant dyrevenn med plass til firbeinte gjester!19.3 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
fra
400 kr
/dag
MarteM

2. Marte

16.9 km
fra
450 kr
/dag

Hundeelsker - bor nær turområder og i et rolig nabolag.

Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen en dag
MarteM

2. Marte

Hundeelsker - bor nær turområder og i et rolig nabolag.16.9 km
Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
450 kr
/dag
ToryT

3. Tory

17.9 km
fra
500 kr
/dag
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en dag
ToryT

3. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass17.9 km
(1 omtale)
Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/dag
ChontichaC

4. Chonticha

19.4 km
fra
300 kr
/dag
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
ChontichaC

4. Chonticha

New pet sitter in your area19.4 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
fra
300 kr
/dag
RuidiR

5. Ruidi

14 km
fra
250 kr
/dag
5 omtaler

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker

Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
RuidiR

5. Ruidi

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker14 km
(5 omtaler)
Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
fra
250 kr
/dag
JoakimJ

6. Joakim

15.8 km
fra
250 kr
/dag
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
JoakimJ

6. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo15.8 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
fra
250 kr
/dag
NataliaN

7. Natalia

14.8 km
fra
175 kr
/dag

Loving and Caring Dog Sitter

Sist aktiv 12 dager siden
NataliaN

7. Natalia

Loving and Caring Dog Sitter 14.8 km
Sist aktiv 12 dager siden
fra
175 kr
/dag
MaleneM

8. Malene

18.3 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Trygg og erfaren dyrepasser

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en time
MaleneM

8. Malene

Trygg og erfaren dyrepasser18.3 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en time
fra
200 kr
/dag
Nikolay MillanN

9. Nikolay Millan

18.7 km
fra
350 kr
/dag

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Bor med 1 hund
Bor sammen med Yorkshire terrier Krystoff
Nikolay MillanN

9. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk18.7 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Yorkshire terrier Krystoff
fra
350 kr
/dag
JasmineJ

10. Jasmine

17.4 km
fra
250 kr
/dag

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷

Svarer normalt innen en dag
JasmineJ

10. Jasmine

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷17.4 km
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/dag
VictoriaV

11. Victoria

1.7 km
fra
300 kr
/dag
5 omtaler
1
Stamkunde

Dyrepasser'n i Bærum - med tid og kjærlighet for ditt dyr

VictoriaV

11. Victoria

Dyrepasser'n i Bærum - med tid og kjærlighet for ditt dyr1.7 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
fra
300 kr
/dag
MaritaM

12. Marita

18.5 km
fra
300 kr
/dag

Ønsker meg en firbent venn❤️

MaritaM

12. Marita

Ønsker meg en firbent venn❤️18.5 km
fra
300 kr
/dag
MathildeM

13. Mathilde

17.6 km
fra
500 kr
/dag

Jeg passer gjerne hunden din❤️

Svarer normalt innen noen timer
MathildeM

13. Mathilde

Jeg passer gjerne hunden din❤️17.6 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/dag
AliciaA

14. Alicia

17.3 km
fra
300 kr
/dag

Erfaren hundepasser i Oslo – et trygt hjem nummer to

Bor med 1 hund
Bor sammen med Mops Sheeva
AliciaA

14. Alicia

Erfaren hundepasser i Oslo – et trygt hjem nummer to17.3 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Mops Sheeva
fra
300 kr
/dag
ToneT

15. Tone

17.5 km
fra
500 kr
/dag

Omsorgsfull dyrepasser med fleksibel hjemmekontor-hverdag

ToneT

15. Tone

Omsorgsfull dyrepasser med fleksibel hjemmekontor-hverdag17.5 km
fra
500 kr
/dag
julieJ

16. julie

16.5 km
fra
500 kr
/dag

Hundepasser for deg!

julieJ

16. julie

Hundepasser for deg!16.5 km
fra
500 kr
/dag
SindreS

17. Sindre

17 km
fra
200 kr
/dag

Jeg gir katten din trygghet, omsorg og selskap❤️

SindreS

17. Sindre

Jeg gir katten din trygghet, omsorg og selskap❤️17 km
fra
200 kr
/dag
MinéM

18. Miné

11 km
fra
150 kr
/dag
1 omtale

Happy and friendly dog walker near Lysaker!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet i går
MinéM

18. Miné

Happy and friendly dog walker near Lysaker! 11 km
(1 omtale)
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet i går
fra
150 kr
/dag