1. Dagspass
  2. Skedsmokorset

Dagspass, Skedsmokorset

Pass på dagtid hjemme hos passer

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
IbtissamI

1. Ibtissam

10.2 km
fra
200 kr
/dag

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund

Sist aktiv 12 dager siden
Bor med 1 hund
IbtissamI

1. Ibtissam

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund10.2 km
Sist aktiv 12 dager siden
Bor med 1 hund
fra
200 kr
/dag
MadeleineM

2. Madeleine

7.9 km
fra
175 kr
/dag

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser

MadeleineM

2. Madeleine

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser7.9 km
fra
175 kr
/dag
KathrineK

3. Kathrine

17.2 km
fra
175 kr
/dag
1
Stamkunde

Rolig og fleksibel katteelsker

KathrineK

3. Kathrine

Rolig og fleksibel katteelsker 17.2 km
1 Stamkunde
fra
175 kr
/dag
JasmineJ

4. Jasmine

17 km
fra
250 kr
/dag

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷

Svarer normalt innen en dag
JasmineJ

4. Jasmine

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷17 km
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/dag
PhilippP

5. Philipp

19.2 km
fra
250 kr
/dag
Ny dyrepasser

Calm and caring Petsitter 🐱 🐶

PhilippP

5. Philipp

Ny dyrepasser
Calm and caring Petsitter 🐱 🐶 19.2 km
fra
250 kr
/dag
StianS

6. Stian

17.1 km
fra
350 kr
/dag
1 omtale

Trygg og omsorgsfull dyrepass hjemme hos meg eller hos deg

Svarer normalt innen en dag
StianS

6. Stian

Trygg og omsorgsfull dyrepass hjemme hos meg eller hos deg17.1 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
350 kr
/dag
IreneI

7. Irene

19 km
fra
280 kr
/dag
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

7. Irene

Home visit and boarding for cats 😽19 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
280 kr
/dag
MaritaM

8. Marita

17.9 km
fra
300 kr
/dag

Ønsker meg en firbent venn❤️

MaritaM

8. Marita

Ønsker meg en firbent venn❤️17.9 km
fra
300 kr
/dag
IsabelleI

9. Isabelle

18.6 km
fra
300 kr
/dag

Trygg hundepass i Oslo – tur, lek og masse kos 🩷

IsabelleI

9. Isabelle

Trygg hundepass i Oslo – tur, lek og masse kos 🩷18.6 km
fra
300 kr
/dag
MathildeM

10. Mathilde

18.6 km
fra
500 kr
/dag

Jeg passer gjerne hunden din❤️

Svarer normalt innen noen timer
MathildeM

10. Mathilde

Jeg passer gjerne hunden din❤️18.6 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/dag
AliciaA

11. Alicia

17.9 km
fra
300 kr
/dag

Erfaren hundepasser i Oslo – et trygt hjem nummer to

Bor med 1 hund
Bor sammen med Mops Sheeva
AliciaA

11. Alicia

Erfaren hundepasser i Oslo – et trygt hjem nummer to17.9 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Mops Sheeva
fra
300 kr
/dag
ToneT

12. Tone

18.8 km
fra
500 kr
/dag

Omsorgsfull dyrepasser med fleksibel hjemmekontor-hverdag

ToneT

12. Tone

Omsorgsfull dyrepasser med fleksibel hjemmekontor-hverdag18.8 km
fra
500 kr
/dag
OliverO

13. Oliver

12.5 km
fra
500 kr
/dag
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

13. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn12.5 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/dag
CarolineC

14. Caroline

9.8 km
fra
400 kr
/dag

Din pålitelige kattepasser!

CarolineC

14. Caroline

Din pålitelige kattepasser!9.8 km
fra
400 kr
/dag
julieJ

15. julie

18.7 km
fra
500 kr
/dag

Hundepasser for deg!

julieJ

15. julie

Hundepasser for deg!18.7 km
fra
500 kr
/dag
SindreS

16. Sindre

18.2 km
fra
200 kr
/dag

Jeg gir katten din trygghet, omsorg og selskap❤️

SindreS

16. Sindre

Jeg gir katten din trygghet, omsorg og selskap❤️18.2 km
fra
200 kr
/dag