1. Dagspass
  2. Skedsmokorset

Dagspass, Skedsmokorset

Pass på dagtid hjemme hos passer

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
Sophia Miriam SaugeS

1. Sophia Miriam Sauge

19 km
fra
400 kr
/dag
5 omtaler
4
Stamkunder

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!

Svarer normalt innen en dag
Sophia Miriam SaugeS

1. Sophia Miriam Sauge

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!19 km
(5 omtaler)
4 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Følte oss helt trygge på å la det kjæreste vi har være med Sophia. Punktlig, hyggelig og god kommunikasjon! Fikk oppdateringer underveis, og kom hjem til en glad valp. Kan absolutt anbefale, og vi vil bruke Sophia igjen når det trengs☺️🐶"
Mathilde og SebastianM
Dyreeier Mathilde og Sebastian
fra
400 kr
/dag
DianaD

2. Diana

16.7 km
fra
300 kr
/dag
1 omtale

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️

Sist aktiv i dag
DianaD

2. Diana

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️16.7 km
(1 omtale)
Sist aktiv i dag
"Everything went smoothly with Diana. She was reliable, clear in communication, and took good care of Hachi. I’d happily recommend her to others."
HajrudinH
Dyreeier Hajrudin
fra
300 kr
/dag
BendikB

3. Bendik

18.9 km
fra
175 kr
/dag
7 omtaler
2
Stamkunder

den musiserende dyrepasser!

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
BendikB

3. Bendik

den musiserende dyrepasser! 18.9 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
175 kr
/dag
FridaF

4. Frida

17.2 km
fra
370 kr
/dag
3 omtaler
2
Stamkunder

Dyreglad og ansvarsfull passer

Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv i går
FridaF

4. Frida

Dyreglad og ansvarsfull passer17.2 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv i går
fra
370 kr
/dag
Sara LouiseS

5. Sara Louise

19.6 km
fra
175 kr
/dag

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
Sara LouiseS

5. Sara Louise

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍19.6 km
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
fra
175 kr
/dag
JulianneJ

6. Julianne

10.9 km
fra
250 kr
/dag

Ei dame som er over gjennomsnittet glad i de firbeinte!

Sist kontaktet i går
Sist aktiv i dag
JulianneJ

6. Julianne

Ei dame som er over gjennomsnittet glad i de firbeinte! 10.9 km
Sist kontaktet i går
Sist aktiv i dag
fra
250 kr
/dag
DieaD

7. Diea

10.6 km
fra
370 kr
/dag
6 omtaler
2
Stamkunder

Animalwhisperer 🐾❤️

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i går
DieaD

7. Diea

Animalwhisperer 🐾❤️10.6 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i går
fra
370 kr
/dag
sinaS

8. sina

18.8 km
fra
500 kr
/dag
17 omtaler
6
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
sinaS

8. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️18.8 km
(17 omtaler)
6 Stamkunder
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/dag
EllenE

9. Ellen

6.7 km
fra
175 kr
/dag

Velkommen til oss – Ellen og Sara (8 år)

Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
EllenE

9. Ellen

Velkommen til oss – Ellen og Sara (8 år)6.7 km
Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
fra
175 kr
/dag
LillL

10. Lill

14.4 km
fra
400 kr
/dag
3 omtaler
1
Stamkunde

Hundevant dyrevenn med plass til firbeinte gjester!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
LillL

10. Lill

Hundevant dyrevenn med plass til firbeinte gjester!14.4 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
fra
400 kr
/dag
HanneH

11. Hanne

17.4 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv 3 dager siden
HanneH

11. Hanne

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie17.4 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv 3 dager siden
fra
200 kr
/dag
MarteM

12. Marte

16.8 km
fra
450 kr
/dag

Hundeelsker - bor nær turområder og i et rolig nabolag.

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
MarteM

12. Marte

Hundeelsker - bor nær turområder og i et rolig nabolag.16.8 km
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
450 kr
/dag
ToryT

13. Tory

18.1 km
fra
500 kr
/dag
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
ToryT

13. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass18.1 km
(1 omtale)
Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/dag
JoakimJ

14. Joakim

18.3 km
fra
250 kr
/dag
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
JoakimJ

14. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo18.3 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
250 kr
/dag
TaisiaT

15. Taisia

6.6 km
fra
450 kr
/dag
1 omtale
1
Stamkunde

I’m a doggy mamma for your pet.

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
TaisiaT

15. Taisia

I’m a doggy mamma for your pet. 6.6 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
450 kr
/dag
MadihaM

16. Madiha

16.8 km
fra
175 kr
/dag
1 omtale

Trygg og erfaren kattepasser 🐾

Sist aktiv 7 dager siden
MadihaM

16. Madiha

Trygg og erfaren kattepasser 🐾16.8 km
(1 omtale)
Sist aktiv 7 dager siden
fra
175 kr
/dag
HenrikH

17. Henrik

19.2 km
fra
250 kr
/dag

hundepass med masse kos og turer!😊

Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
HenrikH

17. Henrik

hundepass med masse kos og turer!😊19.2 km
Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
250 kr
/dag
MajgritM

18. Majgrit

18.6 km
fra
300 kr
/dag
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
MajgritM

18. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service18.6 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
300 kr
/dag
MaleneM

19. Malene

15.6 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Trygg og erfaren dyrepasser

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
MaleneM

19. Malene

Trygg og erfaren dyrepasser15.6 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
fra
200 kr
/dag
Nikolay MillanN

20. Nikolay Millan

16.2 km
fra
350 kr
/dag

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 hund
Nikolay MillanN

20. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk16.2 km
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 hund
fra
350 kr
/dag