1. Dagspass
  2. Sandvika

Dagspass, Sandvika

Pass på dagtid hjemme hos passer

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
HanneH

1. Hanne

13.7 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i går
HanneH

1. Hanne

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie13.7 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i går
fra
200 kr
/dag
HenrikH

2. Henrik

16.6 km
fra
250 kr
/dag

hundepass med masse kos og turer!😊

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
HenrikH

2. Henrik

hundepass med masse kos og turer!😊16.6 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
fra
250 kr
/dag
MajgritM

3. Majgrit

12.4 km
fra
300 kr
/dag
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
MajgritM

3. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service12.4 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
300 kr
/dag
ToryT

4. Tory

13.5 km
fra
500 kr
/dag
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
ToryT

4. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass13.5 km
(1 omtale)
Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
fra
500 kr
/dag
HedvikaH

5. Hedvika

8.3 km
fra
300 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Animal Lover with Experience Caring for Dogs & Cats

Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
HedvikaH

5. Hedvika

Animal Lover with Experience Caring for Dogs & Cats8.3 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
fra
300 kr
/dag
sinaS

6. sina

12.4 km
fra
500 kr
/dag
17 omtaler
5
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
sinaS

6. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️12.4 km
(17 omtaler)
5 Stamkunder
Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
500 kr
/dag
MaleneM

7. Malene

15.2 km - Bydel Nordre Aker
fra
200 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Trygg og erfaren dyrepasser

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
MaleneM

7. Malene

Trygg og erfaren dyrepasser15.2 km - Bydel Nordre Aker
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
fra
200 kr
/dag
Nikolay MillanN

8. Nikolay Millan

14.9 km
fra
350 kr
/dag

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 hund
Nikolay MillanN

8. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk14.9 km
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 hund
fra
350 kr
/dag
ChontichaC

9. Chonticha

13.9 km
fra
300 kr
/dag
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
ChontichaC

9. Chonticha

New pet sitter in your area13.9 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
300 kr
/dag
MadihaM

10. Madiha

14.7 km
fra
175 kr
/dag
1 omtale

Trygg og erfaren kattepasser 🐾

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
MadihaM

10. Madiha

Trygg og erfaren kattepasser 🐾14.7 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
fra
175 kr
/dag
RuidiR

11. Ruidi

10.1 km
fra
250 kr
/dag
5 omtaler

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
RuidiR

11. Ruidi

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker10.1 km
(5 omtaler)
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
250 kr
/dag
KathrineK

12. Kathrine

13.9 km
fra
175 kr
/dag
1
Stamkunde

Rolig og fleksibel katteelsker

KathrineK

12. Kathrine

Rolig og fleksibel katteelsker 13.9 km
1 Stamkunde
fra
175 kr
/dag
JoakimJ

13. Joakim

12.5 km
fra
250 kr
/dag
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Bor med 2 katter
JoakimJ

13. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo12.5 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
fra
250 kr
/dag
VictoriaV

14. Victoria

5.3 km
fra
300 kr
/dag
5 omtaler
1
Stamkunde

Dyrepasser'n i Bærum - med tid og kjærlighet for ditt dyr

VictoriaV

14. Victoria

Dyrepasser'n i Bærum - med tid og kjærlighet for ditt dyr5.3 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
fra
300 kr
/dag
IreneI

15. Irene

12.5 km - Sentrum
fra
280 kr
/dag
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

15. Irene

Home visit and boarding for cats 😽12.5 km - Sentrum
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
280 kr
/dag
MaritaM

16. Marita

14 km
fra
300 kr
/dag

Ønsker meg en firbent venn❤️

MaritaM

16. Marita

Ønsker meg en firbent venn❤️14 km
fra
300 kr
/dag
MathildeM

17. Mathilde

13.1 km
fra
500 kr
/dag

Jeg passer gjerne hunden din❤️

Svarer normalt innen noen timer
MathildeM

17. Mathilde

Jeg passer gjerne hunden din❤️13.1 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/dag
ToneT

18. Tone

13 km
fra
500 kr
/dag

Omsorgsfull dyrepasser med fleksibel hjemmekontor-hverdag

ToneT

18. Tone

Omsorgsfull dyrepasser med fleksibel hjemmekontor-hverdag13 km
fra
500 kr
/dag
OliverO

19. Oliver

19.4 km
fra
500 kr
/dag
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

19. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn19.4 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/dag
KamillaK

20. Kamilla

18.3 km
fra
500 kr
/dag

Passer gjerne kjæledyret ditt når du er borte

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
KamillaK

20. Kamilla

Passer gjerne kjæledyret ditt når du er borte 18.3 km
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/dag