1. Dagspass
  2. Rykkinn

Dagspass, Rykkinn

Pass på dagtid hjemme hos passer

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
MajgritM

1. Majgrit

14.5 km
fra
300 kr
/dag
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
MajgritM

1. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service14.5 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
300 kr
/dag
ToryT

2. Tory

16.1 km
fra
500 kr
/dag
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
ToryT

2. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass16.1 km
(1 omtale)
Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
fra
500 kr
/dag
HedvikaH

3. Hedvika

11.8 km
fra
300 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Animal Lover with Experience Caring for Dogs & Cats

Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
HedvikaH

3. Hedvika

Animal Lover with Experience Caring for Dogs & Cats11.8 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
fra
300 kr
/dag
sinaS

4. sina

14.6 km
fra
500 kr
/dag
17 omtaler
5
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
sinaS

4. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️14.6 km
(17 omtaler)
5 Stamkunder
Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
500 kr
/dag
MaleneM

5. Malene

16.5 km - Bydel Nordre Aker
fra
200 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Trygg og erfaren dyrepasser

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
MaleneM

5. Malene

Trygg og erfaren dyrepasser16.5 km - Bydel Nordre Aker
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
fra
200 kr
/dag
Nikolay MillanN

6. Nikolay Millan

16.8 km
fra
350 kr
/dag

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 hund
Nikolay MillanN

6. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk16.8 km
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 hund
fra
350 kr
/dag
ChontichaC

7. Chonticha

17.6 km
fra
300 kr
/dag
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
ChontichaC

7. Chonticha

New pet sitter in your area17.6 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
300 kr
/dag
MadihaM

8. Madiha

17 km
fra
175 kr
/dag
1 omtale

Trygg og erfaren kattepasser 🐾

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
MadihaM

8. Madiha

Trygg og erfaren kattepasser 🐾17 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
fra
175 kr
/dag
RuidiR

9. Ruidi

12.2 km
fra
250 kr
/dag
5 omtaler

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
RuidiR

9. Ruidi

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker12.2 km
(5 omtaler)
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
250 kr
/dag
KathrineK

10. Kathrine

16 km
fra
175 kr
/dag
1
Stamkunde

Rolig og fleksibel katteelsker

KathrineK

10. Kathrine

Rolig og fleksibel katteelsker 16 km
1 Stamkunde
fra
175 kr
/dag
JoakimJ

11. Joakim

13.9 km
fra
250 kr
/dag
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Bor med 2 katter
JoakimJ

11. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo13.9 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
fra
250 kr
/dag
VictoriaV

12. Victoria

0.1 km
fra
300 kr
/dag
5 omtaler
1
Stamkunde

Dyrepasser'n i Bærum - med tid og kjærlighet for ditt dyr

VictoriaV

12. Victoria

Dyrepasser'n i Bærum - med tid og kjærlighet for ditt dyr0.1 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
fra
300 kr
/dag
IreneI

13. Irene

15 km - Sentrum
fra
280 kr
/dag
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

13. Irene

Home visit and boarding for cats 😽15 km - Sentrum
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
280 kr
/dag
MaritaM

14. Marita

16.7 km
fra
300 kr
/dag

Ønsker meg en firbent venn❤️

MaritaM

14. Marita

Ønsker meg en firbent venn❤️16.7 km
fra
300 kr
/dag
MathildeM

15. Mathilde

15.8 km
fra
500 kr
/dag

Jeg passer gjerne hunden din❤️

Svarer normalt innen noen timer
MathildeM

15. Mathilde

Jeg passer gjerne hunden din❤️15.8 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/dag
ToneT

16. Tone

15.7 km
fra
500 kr
/dag

Omsorgsfull dyrepasser med fleksibel hjemmekontor-hverdag

ToneT

16. Tone

Omsorgsfull dyrepasser med fleksibel hjemmekontor-hverdag15.7 km
fra
500 kr
/dag
LillL

17. Lill

17.5 km
fra
400 kr
/dag
3 omtaler
1
Stamkunde

Hundevant dyrevenn med plass til firbeinte gjester!

Bor med 1 hund
Bor sammen med Engelsk Setter Luni
LillL

17. Lill

Hundevant dyrevenn med plass til firbeinte gjester!17.5 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 hund
Bor sammen med Engelsk Setter Luni
fra
400 kr
/dag
julieJ

18. julie

14.6 km
fra
500 kr
/dag

Hundepasser for deg!

julieJ

18. julie

Hundepasser for deg!14.6 km
fra
500 kr
/dag
SindreS

19. Sindre

15.2 km
fra
200 kr
/dag

Jeg gir katten din trygghet, omsorg og selskap❤️

SindreS

19. Sindre

Jeg gir katten din trygghet, omsorg og selskap❤️15.2 km
fra
200 kr
/dag
Sara LouiseS

20. Sara Louise

13 km
fra
175 kr
/dag

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍

Sist aktiv 3 dager siden
Sara LouiseS

20. Sara Louise

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍13 km
Sist aktiv 3 dager siden
fra
175 kr
/dag