1. Dagspass
  2. Rasta

Dagspass, Rasta

Pass på dagtid hjemme hos passer

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
ChontichaC

1. Chonticha

10.5 km
fra
300 kr
/dag
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
ChontichaC

1. Chonticha

New pet sitter in your area10.5 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
300 kr
/dag
RuidiR

2. Ruidi

13.3 km
fra
250 kr
/dag
5 omtaler

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
RuidiR

2. Ruidi

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker13.3 km
(5 omtaler)
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
250 kr
/dag
JoakimJ

3. Joakim

11.7 km
fra
250 kr
/dag
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
JoakimJ

3. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo11.7 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
250 kr
/dag
TaisiaT

4. Taisia

6.2 km
fra
450 kr
/dag
1 omtale
1
Stamkunde

I’m a doggy mamma for your pet.

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
TaisiaT

4. Taisia

I’m a doggy mamma for your pet. 6.2 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
450 kr
/dag
NataliaN

5. Natalia

12.6 km
fra
175 kr
/dag
Ny dyrepasser

Loving and Caring Dog Sitter

Sist aktiv 6 dager siden
NataliaN

5. Natalia

Ny dyrepasser
Loving and Caring Dog Sitter 12.6 km
Sist aktiv 6 dager siden
fra
175 kr
/dag
MadihaM

6. Madiha

8.4 km
fra
175 kr
/dag
1 omtale

Trygg og erfaren kattepasser 🐾

Sist aktiv 7 dager siden
MadihaM

6. Madiha

Trygg og erfaren kattepasser 🐾8.4 km
(1 omtale)
Sist aktiv 7 dager siden
fra
175 kr
/dag
HenrikH

7. Henrik

8.4 km
fra
250 kr
/dag

hundepass med masse kos og turer!😊

Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
HenrikH

7. Henrik

hundepass med masse kos og turer!😊8.4 km
Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
250 kr
/dag
MajgritM

8. Majgrit

11 km
fra
300 kr
/dag
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
MajgritM

8. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service11 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
300 kr
/dag
MaleneM

9. Malene

9.7 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Trygg og erfaren dyrepasser

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
MaleneM

9. Malene

Trygg og erfaren dyrepasser9.7 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
fra
200 kr
/dag
Nikolay MillanN

10. Nikolay Millan

8.7 km
fra
350 kr
/dag

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 hund
Nikolay MillanN

10. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk8.7 km
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 hund
fra
350 kr
/dag
IbtissamI

11. Ibtissam

3.4 km
fra
200 kr
/dag

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund

Sist aktiv 12 dager siden
Bor med 1 hund
IbtissamI

11. Ibtissam

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund3.4 km
Sist aktiv 12 dager siden
Bor med 1 hund
fra
200 kr
/dag
MadeleineM

12. Madeleine

4 km
fra
175 kr
/dag

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser

MadeleineM

12. Madeleine

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser4 km
fra
175 kr
/dag
KathrineK

13. Kathrine

9.5 km
fra
175 kr
/dag
1
Stamkunde

Rolig og fleksibel katteelsker

KathrineK

13. Kathrine

Rolig og fleksibel katteelsker 9.5 km
1 Stamkunde
fra
175 kr
/dag
JasmineJ

14. Jasmine

10 km
fra
250 kr
/dag

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷

Svarer normalt innen en dag
JasmineJ

14. Jasmine

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷10 km
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/dag
PhilippP

15. Philipp

8.5 km
fra
250 kr
/dag
Ny dyrepasser

Calm and caring Petsitter 🐱 🐶

PhilippP

15. Philipp

Ny dyrepasser
Calm and caring Petsitter 🐱 🐶 8.5 km
fra
250 kr
/dag
IreneI

16. Irene

10.6 km
fra
280 kr
/dag
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

16. Irene

Home visit and boarding for cats 😽10.6 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
280 kr
/dag
MaritaM

17. Marita

9 km
fra
300 kr
/dag

Ønsker meg en firbent venn❤️

MaritaM

17. Marita

Ønsker meg en firbent venn❤️9 km
fra
300 kr
/dag
IsabelleI

18. Isabelle

8 km
fra
300 kr
/dag

Trygg hundepass i Oslo – tur, lek og masse kos 🩷

IsabelleI

18. Isabelle

Trygg hundepass i Oslo – tur, lek og masse kos 🩷8 km
fra
300 kr
/dag
MathildeM

19. Mathilde

9.9 km
fra
500 kr
/dag

Jeg passer gjerne hunden din❤️

Svarer normalt innen noen timer
MathildeM

19. Mathilde

Jeg passer gjerne hunden din❤️9.9 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/dag
AliciaA

20. Alicia

10 km
fra
300 kr
/dag

Erfaren hundepasser i Oslo – et trygt hjem nummer to

Bor med 1 hund
Bor sammen med Mops Sheeva
AliciaA

20. Alicia

Erfaren hundepasser i Oslo – et trygt hjem nummer to10 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Mops Sheeva
fra
300 kr
/dag