1. Dagspass
  2. Lommedalen

Dagspass, Lommedalen

Pass på dagtid hjemme hos passer

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
JoakimJ

1. Joakim

13.6 km
fra
250 kr
/dag
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
JoakimJ

1. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo13.6 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
250 kr
/dag
NataliaN

2. Natalia

13.1 km
fra
175 kr
/dag
Ny dyrepasser

Loving and Caring Dog Sitter

Sist aktiv 6 dager siden
NataliaN

2. Natalia

Ny dyrepasser
Loving and Caring Dog Sitter 13.1 km
Sist aktiv 6 dager siden
fra
175 kr
/dag
MadihaM

3. Madiha

17 km
fra
175 kr
/dag
1 omtale

Trygg og erfaren kattepasser 🐾

Sist aktiv 7 dager siden
MadihaM

3. Madiha

Trygg og erfaren kattepasser 🐾17 km
(1 omtale)
Sist aktiv 7 dager siden
fra
175 kr
/dag
MajgritM

4. Majgrit

14.4 km
fra
300 kr
/dag
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
MajgritM

4. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service14.4 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
300 kr
/dag
MaleneM

5. Malene

15.9 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Trygg og erfaren dyrepasser

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
MaleneM

5. Malene

Trygg og erfaren dyrepasser15.9 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
fra
200 kr
/dag
Nikolay MillanN

6. Nikolay Millan

16.6 km
fra
350 kr
/dag

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 hund
Nikolay MillanN

6. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk16.6 km
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 hund
fra
350 kr
/dag
KathrineK

7. Kathrine

15.8 km
fra
175 kr
/dag
1
Stamkunde

Rolig og fleksibel katteelsker

KathrineK

7. Kathrine

Rolig og fleksibel katteelsker 15.8 km
1 Stamkunde
fra
175 kr
/dag
JasmineJ

8. Jasmine

15.3 km
fra
250 kr
/dag

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷

Svarer normalt innen en dag
JasmineJ

8. Jasmine

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷15.3 km
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/dag
VictoriaV

9. Victoria

2.7 km
fra
300 kr
/dag
5 omtaler
1
Stamkunde

Dyrepasser'n i Bærum - med tid og kjærlighet for ditt dyr

VictoriaV

9. Victoria

Dyrepasser'n i Bærum - med tid og kjærlighet for ditt dyr2.7 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
fra
300 kr
/dag
IreneI

10. Irene

15.2 km
fra
280 kr
/dag
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

10. Irene

Home visit and boarding for cats 😽15.2 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
280 kr
/dag
MaritaM

11. Marita

16.9 km
fra
300 kr
/dag

Ønsker meg en firbent venn❤️

MaritaM

11. Marita

Ønsker meg en firbent venn❤️16.9 km
fra
300 kr
/dag
MathildeM

12. Mathilde

16 km
fra
500 kr
/dag

Jeg passer gjerne hunden din❤️

Svarer normalt innen noen timer
MathildeM

12. Mathilde

Jeg passer gjerne hunden din❤️16 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/dag
AliciaA

13. Alicia

15.4 km
fra
300 kr
/dag

Erfaren hundepasser i Oslo – et trygt hjem nummer to

Bor med 1 hund
Bor sammen med Mops Sheeva
AliciaA

13. Alicia

Erfaren hundepasser i Oslo – et trygt hjem nummer to15.4 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Mops Sheeva
fra
300 kr
/dag
ToneT

14. Tone

16 km
fra
500 kr
/dag

Omsorgsfull dyrepasser med fleksibel hjemmekontor-hverdag

ToneT

14. Tone

Omsorgsfull dyrepasser med fleksibel hjemmekontor-hverdag16 km
fra
500 kr
/dag
julieJ

15. julie

14.6 km
fra
500 kr
/dag

Hundepasser for deg!

julieJ

15. julie

Hundepasser for deg!14.6 km
fra
500 kr
/dag
SindreS

16. Sindre

15.2 km
fra
200 kr
/dag

Jeg gir katten din trygghet, omsorg og selskap❤️

SindreS

16. Sindre

Jeg gir katten din trygghet, omsorg og selskap❤️15.2 km
fra
200 kr
/dag