1. Dagspass
  2. Lommedalen

Dagspass, Lommedalen

Pass på dagtid hjemme hos passer

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
Laura M.L

1. Laura M.

11.8 km
fra
450 kr
/dag
6 omtaler
4
Stamkunder

Farm holiday for your dog on idyllic property close to Oslo!

Sist booket i dag
Sist kontaktet i går
Laura M.L

1. Laura M.

Farm holiday for your dog on idyllic property close to Oslo! 11.8 km
(6 omtaler)
4 Stamkunder
Sist booket i dag
Sist kontaktet i går
fra
450 kr
/dag
KarimK

2. Karim

15.5 km
fra
300 kr
/dag
4 omtaler

A new for your best friend.

Svarer normalt innen en dag
KarimK

2. Karim

A new for your best friend.15.5 km
(4 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/dag
LineL

3. Line

13.4 km
fra
450 kr
/dag
1 omtale

Hundeelsker!

Sist aktiv 14 dager siden
Svarer normalt innen en dag
LineL

3. Line

Hundeelsker!13.4 km
(1 omtale)
Sist aktiv 14 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"Veldig hyggelig! Rask med svar på meldinger! En god hundevenn! "
HegeH
Dyreeier Hege
fra
450 kr
/dag
MaiaM

4. Maia

15.7 km
fra
249 kr
/dag
12 omtaler
4
Stamkunder

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med!

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
MaiaM

4. Maia

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med! 15.7 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
"Mika hadde det veldig fint hos Maia, og vil gjerne tilbake ved anledning:)"
KristianK
Dyreeier Kristian
fra
249 kr
/dag
Sophia Miriam SaugeS

5. Sophia Miriam Sauge

13.4 km
fra
400 kr
/dag
5 omtaler
4
Stamkunder

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!

Svarer normalt innen en dag
Sophia Miriam SaugeS

5. Sophia Miriam Sauge

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!13.4 km
(5 omtaler)
4 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Følte oss helt trygge på å la det kjæreste vi har være med Sophia. Punktlig, hyggelig og god kommunikasjon! Fikk oppdateringer underveis, og kom hjem til en glad valp. Kan absolutt anbefale, og vi vil bruke Sophia igjen når det trengs☺️🐶"
Mathilde og SebastianM
Dyreeier Mathilde og Sebastian
fra
400 kr
/dag
DianaD

6. Diana

15.2 km
fra
300 kr
/dag
1 omtale

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️

Sist aktiv i dag
DianaD

6. Diana

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️15.2 km
(1 omtale)
Sist aktiv i dag
"Everything went smoothly with Diana. She was reliable, clear in communication, and took good care of Hachi. I’d happily recommend her to others."
HajrudinH
Dyreeier Hajrudin
fra
300 kr
/dag
BendikB

7. Bendik

15.1 km
fra
175 kr
/dag
7 omtaler
2
Stamkunder

den musiserende dyrepasser!

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
BendikB

7. Bendik

den musiserende dyrepasser! 15.1 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
175 kr
/dag
FridaF

8. Frida

15.3 km
fra
370 kr
/dag
3 omtaler
2
Stamkunder

Dyreglad og ansvarsfull passer

Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv i går
FridaF

8. Frida

Dyreglad og ansvarsfull passer15.3 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv i går
fra
370 kr
/dag
HanneH

9. Hanne

15.3 km
fra
500 kr
/dag
6 omtaler

Tilbyr kvalitetstid med hunden din, Asker og Sætre

Svarer normalt innen noen timer
HanneH

9. Hanne

Tilbyr kvalitetstid med hunden din, Asker og Sætre15.3 km
(6 omtaler)
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/dag
Sara LouiseS

10. Sara Louise

12.9 km
fra
175 kr
/dag

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
Sara LouiseS

10. Sara Louise

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍12.9 km
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
fra
175 kr
/dag
BergitteB

11. Bergitte

12.5 km
fra
150 kr
/dag
1 omtale

Savner dyr i hverdagen!

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
BergitteB

11. Bergitte

Savner dyr i hverdagen!12.5 km
(1 omtale)
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
fra
150 kr
/dag
sinaS

12. sina

14.6 km
fra
500 kr
/dag
17 omtaler
6
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
sinaS

12. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️14.6 km
(17 omtaler)
6 Stamkunder
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/dag
HedvikaH

13. Hedvika

14.5 km
fra
300 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Animal Lover with Experience Caring for Dogs & Cats

Sist booket 11 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
HedvikaH

13. Hedvika

Animal Lover with Experience Caring for Dogs & Cats14.5 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 11 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
fra
300 kr
/dag
LillL

14. Lill

16.7 km
fra
400 kr
/dag
3 omtaler
1
Stamkunde

Hundevant dyrevenn med plass til firbeinte gjester!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
LillL

14. Lill

Hundevant dyrevenn med plass til firbeinte gjester!16.7 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
fra
400 kr
/dag
ErfanE

15. Erfan

11.9 km
fra
150 kr
/dag

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾

Sist aktiv 3 dager siden
ErfanE

15. Erfan

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾11.9 km
Sist aktiv 3 dager siden
fra
150 kr
/dag
HanneH

16. Hanne

15.5 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv 3 dager siden
HanneH

16. Hanne

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie15.5 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv 3 dager siden
fra
200 kr
/dag
MarteM

17. Marte

14.4 km
fra
450 kr
/dag

Hundeelsker - bor nær turområder og i et rolig nabolag.

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
MarteM

17. Marte

Hundeelsker - bor nær turområder og i et rolig nabolag.14.4 km
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
450 kr
/dag
ToryT

18. Tory

16.2 km
fra
500 kr
/dag
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
ToryT

18. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass16.2 km
(1 omtale)
Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/dag
ChontichaC

19. Chonticha

18.4 km
fra
300 kr
/dag
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
ChontichaC

19. Chonticha

New pet sitter in your area18.4 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
300 kr
/dag
RuidiR

20. Ruidi

12.3 km
fra
250 kr
/dag
5 omtaler

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
RuidiR

20. Ruidi

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker12.3 km
(5 omtaler)
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
250 kr
/dag