1. Dagspass
  2. Lillestrøm

Dagspass, Lillestrøm

Pass på dagtid hjemme hos passer

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Ekstra stor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
Sophia Miriam SaugeS

1. Sophia Miriam Sauge

18.3 km
fra
400 kr
/dag
5 omtaler
4
Stamkunder

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
Sophia Miriam SaugeS

1. Sophia Miriam Sauge

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!18.3 km
(5 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
"Følte oss helt trygge på å la det kjæreste vi har være med Sophia. Punktlig, hyggelig og god kommunikasjon! Fikk oppdateringer underveis, og kom hjem til en glad valp. Kan absolutt anbefale, og vi vil bruke Sophia igjen når det trengs☺️🐶"
Mathilde og SebastianM
Dyreeier Mathilde og Sebastian
fra
400 kr
/dag
DianaD

2. Diana

16.2 km
fra
300 kr
/dag
1 omtale

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️

Sist aktiv 6 dager siden
DianaD

2. Diana

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️16.2 km
(1 omtale)
Sist aktiv 6 dager siden
"Everything went smoothly with Diana. She was reliable, clear in communication, and took good care of Hachi. I’d happily recommend her to others."
HajrudinH
Dyreeier Hajrudin
fra
300 kr
/dag
Ida-MarieI

3. Ida-Marie

20 km
fra
200 kr
/dag
21 omtaler
9
Stamkunder

jeg elsker dyr og vil hjelpe til!

Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 katt
Ida-MarieI

3. Ida-Marie

jeg elsker dyr og vil hjelpe til!20 km
(21 omtaler)
9 Stamkunder
Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 katt
"Vår valp «Puma» ble så godt tatt hånd om av Ida-Marie, og vi er veldig glad for at vi kan kontakte henne når vi trenger en hundepasser. Hun er enkel å kommunisere med, trivelig og seriøs. Hun gir hunden oppmerksomhet og trygghet. Det virket som han koste seg veldig!"
JonasJ
Dyreeier Jonas
fra
200 kr
/dag
BendikB

4. Bendik

17.5 km
fra
175 kr
/dag
7 omtaler
2
Stamkunder

den musiserende dyrepasser!

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
BendikB

4. Bendik

den musiserende dyrepasser! 17.5 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
fra
175 kr
/dag
FridaF

5. Frida

16.4 km
fra
350 kr
/dag
3 omtaler
2
Stamkunder

Dyreglad og ansvarsfull passer

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
FridaF

5. Frida

Dyreglad og ansvarsfull passer16.4 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
350 kr
/dag
GiannaG

6. Gianna

19 km
fra
270 kr
/dag

Caring Dog Sitter with a Passion for Pups

Bor med 1 hund
Bor sammen med Maltese & Chinese crested dog Clock
GiannaG

6. Gianna

Caring Dog Sitter with a Passion for Pups19 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Maltese & Chinese crested dog Clock
fra
270 kr
/dag
LisaL

7. Lisa

17.4 km
fra
500 kr
/dag
3 omtaler

Ansvarsfull student som elsker dyr

Sist aktiv i dag
Svarer normalt innen en time
LisaL

7. Lisa

Ansvarsfull student som elsker dyr 17.4 km
(3 omtaler)
Sist aktiv i dag
Svarer normalt innen en time
fra
500 kr
/dag
KathrineK

8. Kathrine

16.1 km
fra
175 kr
/dag
1
Stamkunde

Rolig og fleksibel katteelsker

Sist aktiv i dag
KathrineK

8. Kathrine

Rolig og fleksibel katteelsker 16.1 km
1 Stamkunde
Sist aktiv i dag
fra
175 kr
/dag
EllenE

9. Ellen

1.4 km
fra
175 kr
/dag

Velkommen til oss – Ellen og Sara (8 år)

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
EllenE

9. Ellen

Velkommen til oss – Ellen og Sara (8 år)1.4 km
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
fra
175 kr
/dag
MajgritM

10. Majgrit

17.6 km
fra
300 kr
/dag
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist aktiv i går
MajgritM

10. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service17.6 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv i går
fra
300 kr
/dag
Sara LouiseS

11. Sara Louise

18.9 km
fra
175 kr
/dag

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv i går
Sara LouiseS

11. Sara Louise

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍18.9 km
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv i går
fra
175 kr
/dag
HenrikH

12. Henrik

16 km
fra
250 kr
/dag

hundepass med masse kos og turer!😊

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
HenrikH

12. Henrik

hundepass med masse kos og turer!😊16 km
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/dag
TaisiaT

13. Taisia

1.5 km
fra
450 kr
/dag
1 omtale
1
Stamkunde

I’m a doggy mamma for your pet.

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 2 dager siden
TaisiaT

13. Taisia

I’m a doggy mamma for your pet. 1.5 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 2 dager siden
fra
450 kr
/dag
DieaD

14. Diea

6.9 km
fra
370 kr
/dag
7 omtaler
2
Stamkunder

Animalwhisperer 🐾❤️

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 2 dager siden
DieaD

14. Diea

Animalwhisperer 🐾❤️6.9 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 2 dager siden
fra
370 kr
/dag
IreneI

15. Irene

17.6 km
fra
280 kr
/dag
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
IreneI

15. Irene

Home visit and boarding for cats 😽17.6 km
(1 omtale)
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
280 kr
/dag
HanneH

16. Hanne

16.4 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 3 dager siden
HanneH

16. Hanne

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie16.4 km
(2 omtaler)
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 3 dager siden
fra
200 kr
/dag
JulianneJ

17. Julianne

15.2 km
fra
250 kr
/dag

Ei dame som er over gjennomsnittet glad i de firbeinte!

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
JulianneJ

17. Julianne

Ei dame som er over gjennomsnittet glad i de firbeinte! 15.2 km
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
250 kr
/dag
MadihaM

18. Madiha

15.3 km
fra
175 kr
/dag
1 omtale

Trygg og erfaren kattepasser 🐾

Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
MadihaM

18. Madiha

Trygg og erfaren kattepasser 🐾15.3 km
(1 omtale)
Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
fra
175 kr
/dag
IbtissamI

19. Ibtissam

8.6 km
fra
200 kr
/dag

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
IbtissamI

19. Ibtissam

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund8.6 km
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
200 kr
/dag
BergitteB

20. Bergitte

19.8 km
fra
150 kr
/dag
1 omtale

Savner dyr i hverdagen!

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
BergitteB

20. Bergitte

Savner dyr i hverdagen!19.8 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
150 kr
/dag