1. Dagspass
  2. Kurland

Dagspass, Kurland

Pass på dagtid hjemme hos passer

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Ekstra stor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
BergitteB

1. Bergitte

17.7 km
fra
150 kr
/dag
1 omtale

Savner dyr i hverdagen!

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
BergitteB

1. Bergitte

Savner dyr i hverdagen!17.7 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
150 kr
/dag
sinaS

2. sina

15.6 km
fra
500 kr
/dag
17 omtaler
6
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en dag
sinaS

2. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️15.6 km
(17 omtaler)
6 Stamkunder
Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/dag
LillL

3. Lill

13.2 km
fra
400 kr
/dag
3 omtaler
1
Stamkunde

Hundevant dyrevenn med plass til firbeinte gjester!

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
LillL

3. Lill

Hundevant dyrevenn med plass til firbeinte gjester!13.2 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
fra
400 kr
/dag
MarteM

4. Marte

15.3 km
fra
450 kr
/dag

Hundeelsker - bor nær turområder og i et rolig nabolag.

Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen en dag
MarteM

4. Marte

Hundeelsker - bor nær turområder og i et rolig nabolag.15.3 km
Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
450 kr
/dag
ToryT

5. Tory

14.3 km
fra
500 kr
/dag
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en dag
ToryT

5. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass14.3 km
(1 omtale)
Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/dag
ChontichaC

6. Chonticha

15.4 km
fra
300 kr
/dag
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
ChontichaC

6. Chonticha

New pet sitter in your area15.4 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
fra
300 kr
/dag
RuidiR

7. Ruidi

18 km
fra
250 kr
/dag
5 omtaler

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker

Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
RuidiR

7. Ruidi

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker18 km
(5 omtaler)
Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
fra
250 kr
/dag
JoakimJ

8. Joakim

16.1 km
fra
250 kr
/dag
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
JoakimJ

8. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo16.1 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
fra
250 kr
/dag
NataliaN

9. Natalia

17.3 km
fra
175 kr
/dag

Loving and Caring Dog Sitter

Sist aktiv 12 dager siden
NataliaN

9. Natalia

Loving and Caring Dog Sitter 17.3 km
Sist aktiv 12 dager siden
fra
175 kr
/dag
MaleneM

10. Malene

13.8 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Trygg og erfaren dyrepasser

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en time
MaleneM

10. Malene

Trygg og erfaren dyrepasser13.8 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en time
fra
200 kr
/dag
Nikolay MillanN

11. Nikolay Millan

13.2 km
fra
350 kr
/dag

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Bor med 1 hund
Bor sammen med Yorkshire terrier Krystoff
Nikolay MillanN

11. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk13.2 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Yorkshire terrier Krystoff
fra
350 kr
/dag
MadeleineM

12. Madeleine

1.2 km
fra
175 kr
/dag

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser

MadeleineM

12. Madeleine

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser1.2 km
fra
175 kr
/dag
JasmineJ

13. Jasmine

14.4 km
fra
250 kr
/dag

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷

Svarer normalt innen en dag
JasmineJ

13. Jasmine

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷14.4 km
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/dag
PhilippP

14. Philipp

13.3 km
fra
250 kr
/dag

Calm and caring Petsitter 🐱 🐶

PhilippP

14. Philipp

Calm and caring Petsitter 🐱 🐶 13.3 km
fra
250 kr
/dag
MaritaM

15. Marita

13.8 km
fra
300 kr
/dag

Ønsker meg en firbent venn❤️

MaritaM

15. Marita

Ønsker meg en firbent venn❤️13.8 km
fra
300 kr
/dag
IsabelleI

16. Isabelle

12.9 km
fra
300 kr
/dag

Trygg hundepass i Oslo – tur, lek og masse kos 🩷

IsabelleI

16. Isabelle

Trygg hundepass i Oslo – tur, lek og masse kos 🩷12.9 km
fra
300 kr
/dag
MathildeM

17. Mathilde

14.7 km
fra
500 kr
/dag

Jeg passer gjerne hunden din❤️

Svarer normalt innen noen timer
MathildeM

17. Mathilde

Jeg passer gjerne hunden din❤️14.7 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/dag
AliciaA

18. Alicia

14.7 km
fra
300 kr
/dag

Erfaren hundepasser i Oslo – et trygt hjem nummer to

Bor med 1 hund
Bor sammen med Mops Sheeva
AliciaA

18. Alicia

Erfaren hundepasser i Oslo – et trygt hjem nummer to14.7 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Mops Sheeva
fra
300 kr
/dag
ToneT

19. Tone

14.9 km
fra
500 kr
/dag

Omsorgsfull dyrepasser med fleksibel hjemmekontor-hverdag

ToneT

19. Tone

Omsorgsfull dyrepasser med fleksibel hjemmekontor-hverdag14.9 km
fra
500 kr
/dag
OliverO

20. Oliver

8.5 km
fra
500 kr
/dag
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

20. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn8.5 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/dag