1. Dagspass
  2. Jar

Dagspass, Jar

Pass på dagtid hjemme hos passer

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
GiannaG

1. Gianna

11.8 km
fra
270 kr
/dag

Caring Dog Sitter with a Passion for Pups

Bor med 1 hund
Bor sammen med Maltese & Chinese crested dog Clock
GiannaG

1. Gianna

Caring Dog Sitter with a Passion for Pups11.8 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Maltese & Chinese crested dog Clock
fra
270 kr
/dag
HanneH

2. Hanne

15.3 km
fra
500 kr
/dag
6 omtaler

Tilbyr kvalitetstid med hunden din, Asker og Sætre

Svarer normalt innen noen timer
HanneH

2. Hanne

Tilbyr kvalitetstid med hunden din, Asker og Sætre15.3 km
(6 omtaler)
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/dag
Laura M.L

3. Laura M.

11.2 km
fra
450 kr
/dag
6 omtaler
4
Stamkunder

Farm holiday for your dog on idyllic property close to Oslo!

Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 14 dager siden
Laura M.L

3. Laura M.

Farm holiday for your dog on idyllic property close to Oslo! 11.2 km
(6 omtaler)
4 Stamkunder
Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 14 dager siden
fra
450 kr
/dag
DieaD

4. Diea

18.2 km
fra
370 kr
/dag
6 omtaler
2
Stamkunder

Animalwhisperer 🐾❤️

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 5 dager siden
DieaD

4. Diea

Animalwhisperer 🐾❤️18.2 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 5 dager siden
fra
370 kr
/dag
HanneH

5. Hanne

7.6 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i går
HanneH

5. Hanne

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie7.6 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i går
fra
200 kr
/dag
HenrikH

6. Henrik

12.3 km
fra
250 kr
/dag

hundepass med masse kos og turer!😊

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
HenrikH

6. Henrik

hundepass med masse kos og turer!😊12.3 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
fra
250 kr
/dag
MajgritM

7. Majgrit

6.4 km
fra
300 kr
/dag
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
MajgritM

7. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service6.4 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
300 kr
/dag
ToryT

8. Tory

7.9 km
fra
500 kr
/dag
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
ToryT

8. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass7.9 km
(1 omtale)
Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
fra
500 kr
/dag
HedvikaH

9. Hedvika

14.2 km
fra
300 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Animal Lover with Experience Caring for Dogs & Cats

Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
HedvikaH

9. Hedvika

Animal Lover with Experience Caring for Dogs & Cats14.2 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
fra
300 kr
/dag
sinaS

10. sina

6.5 km
fra
500 kr
/dag
17 omtaler
5
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
sinaS

10. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️6.5 km
(17 omtaler)
5 Stamkunder
Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
500 kr
/dag
MaleneM

11. Malene

8.9 km - Bydel Nordre Aker
fra
200 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Trygg og erfaren dyrepasser

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
MaleneM

11. Malene

Trygg og erfaren dyrepasser8.9 km - Bydel Nordre Aker
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
fra
200 kr
/dag
Nikolay MillanN

12. Nikolay Millan

8.8 km
fra
350 kr
/dag

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 hund
Nikolay MillanN

12. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk8.8 km
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 hund
fra
350 kr
/dag
ChontichaC

13. Chonticha

9.9 km
fra
300 kr
/dag
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
ChontichaC

13. Chonticha

New pet sitter in your area9.9 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
300 kr
/dag
MonikaM

14. Monika

14.2 km
fra
175 kr
/dag

Monika og Suzan's hundepass 🐾🐶❤️

Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen en dag
MonikaM

14. Monika

Monika og Suzan's hundepass 🐾🐶❤️14.2 km
Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
175 kr
/dag
MadihaM

15. Madiha

8.9 km
fra
175 kr
/dag
1 omtale

Trygg og erfaren kattepasser 🐾

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
MadihaM

15. Madiha

Trygg og erfaren kattepasser 🐾8.9 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
fra
175 kr
/dag
RuidiR

16. Ruidi

4 km
fra
250 kr
/dag
5 omtaler

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
RuidiR

16. Ruidi

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker4 km
(5 omtaler)
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
250 kr
/dag
KathrineK

17. Kathrine

7.9 km
fra
175 kr
/dag
1
Stamkunde

Rolig og fleksibel katteelsker

KathrineK

17. Kathrine

Rolig og fleksibel katteelsker 7.9 km
1 Stamkunde
fra
175 kr
/dag
JoakimJ

18. Joakim

6.2 km
fra
250 kr
/dag
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Bor med 2 katter
JoakimJ

18. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo6.2 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
fra
250 kr
/dag
VictoriaV

19. Victoria

8.3 km
fra
300 kr
/dag
5 omtaler
1
Stamkunde

Dyrepasser'n i Bærum - med tid og kjærlighet for ditt dyr

VictoriaV

19. Victoria

Dyrepasser'n i Bærum - med tid og kjærlighet for ditt dyr8.3 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
fra
300 kr
/dag
IreneI

20. Irene

6.8 km - Sentrum
fra
280 kr
/dag
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

20. Irene

Home visit and boarding for cats 😽6.8 km - Sentrum
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
280 kr
/dag