1. Dagspass
  2. Hvalstad

Dagspass, Hvalstad

Pass på dagtid hjemme hos passer

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
HanneH

1. Hanne

4.8 km
fra
500 kr
/dag
6 omtaler

Tilbyr kvalitetstid med hunden din, Asker og Sætre

Svarer normalt innen noen timer
HanneH

1. Hanne

Tilbyr kvalitetstid med hunden din, Asker og Sætre4.8 km
(6 omtaler)
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/dag
Laura M.L

2. Laura M.

1.7 km
fra
450 kr
/dag
6 omtaler
4
Stamkunder

Farm holiday for your dog on idyllic property close to Oslo!

Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 14 dager siden
Laura M.L

2. Laura M.

Farm holiday for your dog on idyllic property close to Oslo! 1.7 km
(6 omtaler)
4 Stamkunder
Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 14 dager siden
fra
450 kr
/dag
HanneH

3. Hanne

18.2 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i går
HanneH

3. Hanne

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie18.2 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i går
fra
200 kr
/dag
HenrikH

4. Henrik

20 km
fra
250 kr
/dag

hundepass med masse kos og turer!😊

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
HenrikH

4. Henrik

hundepass med masse kos og turer!😊20 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
fra
250 kr
/dag
MajgritM

5. Majgrit

16.9 km
fra
300 kr
/dag
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
MajgritM

5. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service16.9 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
300 kr
/dag
ToryT

6. Tory

17.8 km
fra
500 kr
/dag
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
ToryT

6. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass17.8 km
(1 omtale)
Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
fra
500 kr
/dag
HedvikaH

7. Hedvika

3.9 km
fra
300 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Animal Lover with Experience Caring for Dogs & Cats

Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
HedvikaH

7. Hedvika

Animal Lover with Experience Caring for Dogs & Cats3.9 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
fra
300 kr
/dag
sinaS

8. sina

16.8 km
fra
500 kr
/dag
17 omtaler
5
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
sinaS

8. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️16.8 km
(17 omtaler)
5 Stamkunder
Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
500 kr
/dag
MaleneM

9. Malene

20 km - Bydel Nordre Aker
fra
200 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Trygg og erfaren dyrepasser

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
MaleneM

9. Malene

Trygg og erfaren dyrepasser20 km - Bydel Nordre Aker
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
fra
200 kr
/dag
Nikolay MillanN

10. Nikolay Millan

19.4 km
fra
350 kr
/dag

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 hund
Nikolay MillanN

10. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk19.4 km
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 hund
fra
350 kr
/dag
ChontichaC

11. Chonticha

17.3 km
fra
300 kr
/dag
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
ChontichaC

11. Chonticha

New pet sitter in your area17.3 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
300 kr
/dag
MadihaM

12. Madiha

19.1 km
fra
175 kr
/dag
1 omtale

Trygg og erfaren kattepasser 🐾

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
MadihaM

12. Madiha

Trygg og erfaren kattepasser 🐾19.1 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
fra
175 kr
/dag
RuidiR

13. Ruidi

14.7 km
fra
250 kr
/dag
5 omtaler

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
RuidiR

13. Ruidi

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker14.7 km
(5 omtaler)
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
250 kr
/dag
KathrineK

14. Kathrine

18.4 km
fra
175 kr
/dag
1
Stamkunde

Rolig og fleksibel katteelsker

KathrineK

14. Kathrine

Rolig og fleksibel katteelsker 18.4 km
1 Stamkunde
fra
175 kr
/dag
JoakimJ

15. Joakim

17.2 km
fra
250 kr
/dag
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Bor med 2 katter
JoakimJ

15. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo17.2 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
fra
250 kr
/dag
VictoriaV

16. Victoria

7.9 km
fra
300 kr
/dag
5 omtaler
1
Stamkunde

Dyrepasser'n i Bærum - med tid og kjærlighet for ditt dyr

VictoriaV

16. Victoria

Dyrepasser'n i Bærum - med tid og kjærlighet for ditt dyr7.9 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
fra
300 kr
/dag
IreneI

17. Irene

16.8 km - Sentrum
fra
280 kr
/dag
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

17. Irene

Home visit and boarding for cats 😽16.8 km - Sentrum
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
280 kr
/dag
MaritaM

18. Marita

18.2 km
fra
300 kr
/dag

Ønsker meg en firbent venn❤️

MaritaM

18. Marita

Ønsker meg en firbent venn❤️18.2 km
fra
300 kr
/dag
MathildeM

19. Mathilde

17.3 km
fra
500 kr
/dag

Jeg passer gjerne hunden din❤️

Svarer normalt innen noen timer
MathildeM

19. Mathilde

Jeg passer gjerne hunden din❤️17.3 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/dag
ToneT

20. Tone

17.2 km
fra
500 kr
/dag

Omsorgsfull dyrepasser med fleksibel hjemmekontor-hverdag

ToneT

20. Tone

Omsorgsfull dyrepasser med fleksibel hjemmekontor-hverdag17.2 km
fra
500 kr
/dag