1. Dagspass
  2. Fjerdingby

Dagspass, Fjerdingby

Pass på dagtid hjemme hos passer

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
HenrikH

1. Henrik

15.2 km
fra
250 kr
/dag

hundepass med masse kos og turer!😊

Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
HenrikH

1. Henrik

hundepass med masse kos og turer!😊15.2 km
Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
250 kr
/dag
MajgritM

2. Majgrit

18.5 km
fra
300 kr
/dag
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
MajgritM

2. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service18.5 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
300 kr
/dag
MaleneM

3. Malene

16.8 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Trygg og erfaren dyrepasser

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
MaleneM

3. Malene

Trygg og erfaren dyrepasser16.8 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
fra
200 kr
/dag
Nikolay MillanN

4. Nikolay Millan

16.2 km
fra
350 kr
/dag

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 hund
Nikolay MillanN

4. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk16.2 km
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 hund
fra
350 kr
/dag
IbtissamI

5. Ibtissam

9.9 km
fra
200 kr
/dag

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund

Sist aktiv 12 dager siden
Bor med 1 hund
IbtissamI

5. Ibtissam

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund9.9 km
Sist aktiv 12 dager siden
Bor med 1 hund
fra
200 kr
/dag
MadeleineM

6. Madeleine

4.4 km
fra
175 kr
/dag

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser

MadeleineM

6. Madeleine

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser4.4 km
fra
175 kr
/dag
KathrineK

7. Kathrine

17 km
fra
175 kr
/dag
1
Stamkunde

Rolig og fleksibel katteelsker

KathrineK

7. Kathrine

Rolig og fleksibel katteelsker 17 km
1 Stamkunde
fra
175 kr
/dag
JasmineJ

8. Jasmine

17.4 km
fra
250 kr
/dag

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷

Svarer normalt innen en dag
JasmineJ

8. Jasmine

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷17.4 km
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/dag
PhilippP

9. Philipp

15.3 km
fra
250 kr
/dag
Ny dyrepasser

Calm and caring Petsitter 🐱 🐶

PhilippP

9. Philipp

Ny dyrepasser
Calm and caring Petsitter 🐱 🐶 15.3 km
fra
250 kr
/dag
IreneI

10. Irene

18.1 km
fra
280 kr
/dag
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

10. Irene

Home visit and boarding for cats 😽18.1 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
280 kr
/dag
MaritaM

11. Marita

16.5 km
fra
300 kr
/dag

Ønsker meg en firbent venn❤️

MaritaM

11. Marita

Ønsker meg en firbent venn❤️16.5 km
fra
300 kr
/dag
IsabelleI

12. Isabelle

15 km
fra
300 kr
/dag

Trygg hundepass i Oslo – tur, lek og masse kos 🩷

IsabelleI

12. Isabelle

Trygg hundepass i Oslo – tur, lek og masse kos 🩷15 km
fra
300 kr
/dag
MathildeM

13. Mathilde

17.4 km
fra
500 kr
/dag

Jeg passer gjerne hunden din❤️

Svarer normalt innen noen timer
MathildeM

13. Mathilde

Jeg passer gjerne hunden din❤️17.4 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/dag
AliciaA

14. Alicia

17.5 km
fra
300 kr
/dag

Erfaren hundepasser i Oslo – et trygt hjem nummer to

Bor med 1 hund
Bor sammen med Mops Sheeva
AliciaA

14. Alicia

Erfaren hundepasser i Oslo – et trygt hjem nummer to17.5 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Mops Sheeva
fra
300 kr
/dag
ToneT

15. Tone

17.6 km
fra
500 kr
/dag

Omsorgsfull dyrepasser med fleksibel hjemmekontor-hverdag

ToneT

15. Tone

Omsorgsfull dyrepasser med fleksibel hjemmekontor-hverdag17.6 km
fra
500 kr
/dag
OliverO

16. Oliver

11.4 km
fra
500 kr
/dag
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

16. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn11.4 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/dag
CarolineC

17. Caroline

7.4 km
fra
400 kr
/dag

Din pålitelige kattepasser!

CarolineC

17. Caroline

Din pålitelige kattepasser!7.4 km
fra
400 kr
/dag
julieJ

18. julie

18.4 km
fra
500 kr
/dag

Hundepasser for deg!

julieJ

18. julie

Hundepasser for deg!18.4 km
fra
500 kr
/dag
SindreS

19. Sindre

17.8 km
fra
200 kr
/dag

Jeg gir katten din trygghet, omsorg og selskap❤️

SindreS

19. Sindre

Jeg gir katten din trygghet, omsorg og selskap❤️17.8 km
fra
200 kr
/dag