1. Dagspass
  2. Fjerdingby

Dagspass, Fjerdingby

Pass på dagtid hjemme hos passer

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
MaiaM

1. Maia

16.9 km
fra
249 kr
/dag
12 omtaler
4
Stamkunder

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med!

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
MaiaM

1. Maia

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med! 16.9 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
"Mika hadde det veldig fint hos Maia, og vil gjerne tilbake ved anledning:)"
KristianK
Dyreeier Kristian
fra
249 kr
/dag
Sophia Miriam SaugeS

2. Sophia Miriam Sauge

19.3 km
fra
400 kr
/dag
5 omtaler
4
Stamkunder

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!

Svarer normalt innen en dag
Sophia Miriam SaugeS

2. Sophia Miriam Sauge

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!19.3 km
(5 omtaler)
4 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Følte oss helt trygge på å la det kjæreste vi har være med Sophia. Punktlig, hyggelig og god kommunikasjon! Fikk oppdateringer underveis, og kom hjem til en glad valp. Kan absolutt anbefale, og vi vil bruke Sophia igjen når det trengs☺️🐶"
Mathilde og SebastianM
Dyreeier Mathilde og Sebastian
fra
400 kr
/dag
DianaD

3. Diana

17.4 km
fra
300 kr
/dag
1 omtale

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️

Sist aktiv i dag
DianaD

3. Diana

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️17.4 km
(1 omtale)
Sist aktiv i dag
"Everything went smoothly with Diana. She was reliable, clear in communication, and took good care of Hachi. I’d happily recommend her to others."
HajrudinH
Dyreeier Hajrudin
fra
300 kr
/dag
Ida-MarieI

4. Ida-Marie

18.2 km
fra
200 kr
/dag
21 omtaler
9
Stamkunder

jeg elsker dyr og vil hjelpe til!

Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
Ida-MarieI

4. Ida-Marie

jeg elsker dyr og vil hjelpe til!18.2 km
(21 omtaler)
9 Stamkunder
Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
"Vår valp «Puma» ble så godt tatt hånd om av Ida-Marie, og vi er veldig glad for at vi kan kontakte henne når vi trenger en hundepasser. Hun er enkel å kommunisere med, trivelig og seriøs. Hun gir hunden oppmerksomhet og trygghet. Det virket som han koste seg veldig!"
JonasJ
Dyreeier Jonas
fra
200 kr
/dag
BendikB

5. Bendik

18.1 km
fra
175 kr
/dag
7 omtaler
2
Stamkunder

den musiserende dyrepasser!

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
BendikB

5. Bendik

den musiserende dyrepasser! 18.1 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
175 kr
/dag
FridaF

6. Frida

17.4 km
fra
370 kr
/dag
3 omtaler
2
Stamkunder

Dyreglad og ansvarsfull passer

Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv i går
FridaF

6. Frida

Dyreglad og ansvarsfull passer17.4 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv i går
fra
370 kr
/dag
GiannaG

7. Gianna

17.9 km
fra
270 kr
/dag

Caring Dog Sitter with a Passion for Pups

Bor med 1 hund
Bor sammen med Maltese & Chinese crested dog Clock
GiannaG

7. Gianna

Caring Dog Sitter with a Passion for Pups17.9 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Maltese & Chinese crested dog Clock
fra
270 kr
/dag
Sara LouiseS

8. Sara Louise

19.9 km
fra
175 kr
/dag

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
Sara LouiseS

8. Sara Louise

Trygg hundepasser med hjerte for hunder 🤍19.9 km
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
fra
175 kr
/dag
JulianneJ

9. Julianne

19 km
fra
250 kr
/dag

Ei dame som er over gjennomsnittet glad i de firbeinte!

Sist kontaktet i går
Sist aktiv i dag
JulianneJ

9. Julianne

Ei dame som er over gjennomsnittet glad i de firbeinte! 19 km
Sist kontaktet i går
Sist aktiv i dag
fra
250 kr
/dag
DieaD

10. Diea

6.6 km
fra
370 kr
/dag
6 omtaler
2
Stamkunder

Animalwhisperer 🐾❤️

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i går
DieaD

10. Diea

Animalwhisperer 🐾❤️6.6 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i går
fra
370 kr
/dag
sinaS

11. sina

18.4 km
fra
500 kr
/dag
17 omtaler
6
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
sinaS

11. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️18.4 km
(17 omtaler)
6 Stamkunder
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/dag
EllenE

12. Ellen

3.2 km
fra
175 kr
/dag

Velkommen til oss – Ellen og Sara (8 år)

Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
EllenE

12. Ellen

Velkommen til oss – Ellen og Sara (8 år)3.2 km
Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 2 dager siden
fra
175 kr
/dag
LillL

13. Lill

16.3 km
fra
400 kr
/dag
3 omtaler
1
Stamkunde

Hundevant dyrevenn med plass til firbeinte gjester!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
LillL

13. Lill

Hundevant dyrevenn med plass til firbeinte gjester!16.3 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
fra
400 kr
/dag
HanneH

14. Hanne

17.3 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv 3 dager siden
HanneH

14. Hanne

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie17.3 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv 3 dager siden
fra
200 kr
/dag
MarteM

15. Marte

18.3 km
fra
450 kr
/dag

Hundeelsker - bor nær turområder og i et rolig nabolag.

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
MarteM

15. Marte

Hundeelsker - bor nær turområder og i et rolig nabolag.18.3 km
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
450 kr
/dag
ToryT

16. Tory

17 km
fra
500 kr
/dag
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
ToryT

16. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass17 km
(1 omtale)
Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/dag
ChontichaC

17. Chonticha

17.6 km
fra
300 kr
/dag
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
ChontichaC

17. Chonticha

New pet sitter in your area17.6 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
300 kr
/dag
JoakimJ

18. Joakim

19.1 km
fra
250 kr
/dag
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
JoakimJ

18. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo19.1 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
250 kr
/dag
TaisiaT

19. Taisia

3.5 km
fra
450 kr
/dag
1 omtale
1
Stamkunde

I’m a doggy mamma for your pet.

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
TaisiaT

19. Taisia

I’m a doggy mamma for your pet. 3.5 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
450 kr
/dag
MadihaM

20. Madiha

16 km
fra
175 kr
/dag
1 omtale

Trygg og erfaren kattepasser 🐾

Sist aktiv 7 dager siden
MadihaM

20. Madiha

Trygg og erfaren kattepasser 🐾16 km
(1 omtale)
Sist aktiv 7 dager siden
fra
175 kr
/dag