1. Dagspass
  2. Fjellhamar

Dagspass, Fjellhamar

Pass på dagtid hjemme hos passer

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
HenrikH

1. Henrik

12.6 km
fra
250 kr
/dag

hundepass med masse kos og turer!😊

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
HenrikH

1. Henrik

hundepass med masse kos og turer!😊12.6 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
fra
250 kr
/dag
MajgritM

2. Majgrit

13.9 km
fra
300 kr
/dag
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
MajgritM

2. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service13.9 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
300 kr
/dag
ToryT

3. Tory

12.8 km
fra
500 kr
/dag
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
ToryT

3. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass12.8 km
(1 omtale)
Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
fra
500 kr
/dag
sinaS

4. sina

13.9 km
fra
500 kr
/dag
17 omtaler
5
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
sinaS

4. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️13.9 km
(17 omtaler)
5 Stamkunder
Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
500 kr
/dag
MaleneM

5. Malene

11.8 km - Bydel Nordre Aker
fra
200 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Trygg og erfaren dyrepasser

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
MaleneM

5. Malene

Trygg og erfaren dyrepasser11.8 km - Bydel Nordre Aker
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
fra
200 kr
/dag
Nikolay MillanN

6. Nikolay Millan

11.5 km
fra
350 kr
/dag

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 hund
Nikolay MillanN

6. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk11.5 km
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 hund
fra
350 kr
/dag
ChontichaC

7. Chonticha

14.5 km
fra
300 kr
/dag
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
ChontichaC

7. Chonticha

New pet sitter in your area14.5 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
300 kr
/dag
MonikaM

8. Monika

6.4 km
fra
175 kr
/dag

Monika og Suzan's hundepass 🐾🐶❤️

Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen en dag
MonikaM

8. Monika

Monika og Suzan's hundepass 🐾🐶❤️6.4 km
Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
175 kr
/dag
MadihaM

9. Madiha

11.6 km
fra
175 kr
/dag
1 omtale

Trygg og erfaren kattepasser 🐾

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
MadihaM

9. Madiha

Trygg og erfaren kattepasser 🐾11.6 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
fra
175 kr
/dag
RuidiR

10. Ruidi

16.3 km
fra
250 kr
/dag
5 omtaler

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
RuidiR

10. Ruidi

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker16.3 km
(5 omtaler)
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
250 kr
/dag
JulianneJ

11. Julianne

14.1 km
fra
250 kr
/dag

Ei dame som er over gjennomsnittet glad i de firbeinte!

Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en dag
JulianneJ

11. Julianne

Ei dame som er over gjennomsnittet glad i de firbeinte! 14.1 km
Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/dag
MadeleineM

12. Madeleine

1.3 km
fra
175 kr
/dag

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 11 dager siden
MadeleineM

12. Madeleine

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser1.3 km
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 11 dager siden
fra
175 kr
/dag
KathrineK

13. Kathrine

12.4 km
fra
175 kr
/dag
1
Stamkunde

Rolig og fleksibel katteelsker

KathrineK

13. Kathrine

Rolig og fleksibel katteelsker 12.4 km
1 Stamkunde
fra
175 kr
/dag
JoakimJ

14. Joakim

14.3 km
fra
250 kr
/dag
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Bor med 2 katter
JoakimJ

14. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo14.3 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
fra
250 kr
/dag
IreneI

15. Irene

13.9 km - Sentrum
fra
280 kr
/dag
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

15. Irene

Home visit and boarding for cats 😽13.9 km - Sentrum
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
280 kr
/dag
MaritaM

16. Marita

12.5 km
fra
300 kr
/dag

Ønsker meg en firbent venn❤️

MaritaM

16. Marita

Ønsker meg en firbent venn❤️12.5 km
fra
300 kr
/dag
MathildeM

17. Mathilde

13.3 km
fra
500 kr
/dag

Jeg passer gjerne hunden din❤️

Svarer normalt innen noen timer
MathildeM

17. Mathilde

Jeg passer gjerne hunden din❤️13.3 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/dag
ToneT

18. Tone

13.4 km
fra
500 kr
/dag

Omsorgsfull dyrepasser med fleksibel hjemmekontor-hverdag

ToneT

18. Tone

Omsorgsfull dyrepasser med fleksibel hjemmekontor-hverdag13.4 km
fra
500 kr
/dag
OliverO

19. Oliver

6.9 km
fra
500 kr
/dag
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

19. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn6.9 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/dag
CarolineC

20. Caroline

3.1 km
fra
400 kr
/dag

Din pålitelige kattepasser!

CarolineC

20. Caroline

Din pålitelige kattepasser!3.1 km
fra
400 kr
/dag