1. Dagspass
  2. Billingstad

Dagspass, Billingstad

Pass på dagtid hjemme hos passer

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
HanneH

1. Hanne

6.7 km
fra
500 kr
/dag
6 omtaler

Tilbyr kvalitetstid med hunden din, Asker og Sætre

Svarer normalt innen noen timer
HanneH

1. Hanne

Tilbyr kvalitetstid med hunden din, Asker og Sætre6.7 km
(6 omtaler)
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/dag
Laura M.L

2. Laura M.

3.1 km
fra
450 kr
/dag
6 omtaler
4
Stamkunder

Farm holiday for your dog on idyllic property close to Oslo!

Sist aktiv i dag
Bor med 1 hund, 1 katt
Laura M.L

2. Laura M.

Farm holiday for your dog on idyllic property close to Oslo! 3.1 km
(6 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv i dag
Bor med 1 hund, 1 katt
fra
450 kr
/dag
MadihaM

3. Madiha

17.7 km
fra
175 kr
/dag
1 omtale

Trygg og erfaren kattepasser 🐾

Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv i går
MadihaM

3. Madiha

Trygg og erfaren kattepasser 🐾17.7 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv i går
fra
175 kr
/dag
HedvikaH

4. Hedvika

5.8 km
fra
300 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Animal Lover with Experience Caring for Dogs & Cats

Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
HedvikaH

4. Hedvika

Animal Lover with Experience Caring for Dogs & Cats5.8 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
fra
300 kr
/dag
HanneH

5. Hanne

16.7 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
HanneH

5. Hanne

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie16.7 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
200 kr
/dag
HenrikH

6. Henrik

19.1 km
fra
250 kr
/dag

hundepass med masse kos og turer!😊

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
HenrikH

6. Henrik

hundepass med masse kos og turer!😊19.1 km
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
250 kr
/dag
MajgritM

7. Majgrit

15.5 km
fra
300 kr
/dag
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
MajgritM

7. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service15.5 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
300 kr
/dag
ToryT

8. Tory

16.5 km
fra
500 kr
/dag
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 14 dager siden
ToryT

8. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass16.5 km
(1 omtale)
Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 14 dager siden
fra
500 kr
/dag
sinaS

9. sina

15.4 km
fra
500 kr
/dag
17 omtaler
5
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
sinaS

9. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️15.4 km
(17 omtaler)
5 Stamkunder
Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/dag
MaleneM

10. Malene

18.4 km - Bydel Nordre Aker
fra
200 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Trygg og erfaren dyrepasser

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
MaleneM

10. Malene

Trygg og erfaren dyrepasser18.4 km - Bydel Nordre Aker
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
fra
200 kr
/dag
Nikolay MillanN

11. Nikolay Millan

17.9 km
fra
350 kr
/dag

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 hund
Nikolay MillanN

11. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk17.9 km
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 hund
fra
350 kr
/dag
ChontichaC

12. Chonticha

16.4 km
fra
300 kr
/dag
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
ChontichaC

12. Chonticha

New pet sitter in your area16.4 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
fra
300 kr
/dag
RuidiR

13. Ruidi

13.1 km
fra
250 kr
/dag
5 omtaler

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker

Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
RuidiR

13. Ruidi

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker13.1 km
(5 omtaler)
Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
fra
250 kr
/dag
KathrineK

14. Kathrine

17 km
fra
175 kr
/dag
1
Stamkunde

Rolig og fleksibel katteelsker

KathrineK

14. Kathrine

Rolig og fleksibel katteelsker 17 km
1 Stamkunde
fra
175 kr
/dag
JoakimJ

15. Joakim

15.6 km
fra
250 kr
/dag
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Bor med 2 katter
JoakimJ

15. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo15.6 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
fra
250 kr
/dag
VictoriaV

16. Victoria

6.1 km
fra
300 kr
/dag
5 omtaler
1
Stamkunde

Dyrepasser'n i Bærum - med tid og kjærlighet for ditt dyr

VictoriaV

16. Victoria

Dyrepasser'n i Bærum - med tid og kjærlighet for ditt dyr6.1 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
fra
300 kr
/dag
IreneI

17. Irene

15.4 km - Sentrum
fra
280 kr
/dag
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

17. Irene

Home visit and boarding for cats 😽15.4 km - Sentrum
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
280 kr
/dag
MaritaM

18. Marita

16.9 km
fra
300 kr
/dag

Ønsker meg en firbent venn❤️

MaritaM

18. Marita

Ønsker meg en firbent venn❤️16.9 km
fra
300 kr
/dag
MathildeM

19. Mathilde

16 km
fra
500 kr
/dag

Jeg passer gjerne hunden din❤️

Svarer normalt innen noen timer
MathildeM

19. Mathilde

Jeg passer gjerne hunden din❤️16 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/dag
ToneT

20. Tone

15.9 km
fra
500 kr
/dag

Omsorgsfull dyrepasser med fleksibel hjemmekontor-hverdag

ToneT

20. Tone

Omsorgsfull dyrepasser med fleksibel hjemmekontor-hverdag15.9 km
fra
500 kr
/dag