1. Dagspass
  2. Bekkestua

Dagspass, Bekkestua

Pass på dagtid hjemme hos passer

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
HanneH

1. Hanne

13.7 km
fra
500 kr
/dag
6 omtaler

Tilbyr kvalitetstid med hunden din, Asker og Sætre

Svarer normalt innen noen timer
HanneH

1. Hanne

Tilbyr kvalitetstid med hunden din, Asker og Sætre13.7 km
(6 omtaler)
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/dag
Laura M.L

2. Laura M.

9.6 km
fra
450 kr
/dag
6 omtaler
4
Stamkunder

Farm holiday for your dog on idyllic property close to Oslo!

Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 14 dager siden
Laura M.L

2. Laura M.

Farm holiday for your dog on idyllic property close to Oslo! 9.6 km
(6 omtaler)
4 Stamkunder
Sist booket 14 dager siden
Sist kontaktet 14 dager siden
fra
450 kr
/dag
HanneH

3. Hanne

9.8 km
fra
200 kr
/dag
2 omtaler

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i går
HanneH

3. Hanne

Ansvarlig, dyreglad og omsorgsfull familie9.8 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i går
fra
200 kr
/dag
HenrikH

4. Henrik

14.1 km
fra
250 kr
/dag

hundepass med masse kos og turer!😊

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
HenrikH

4. Henrik

hundepass med masse kos og turer!😊14.1 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 6 dager siden
fra
250 kr
/dag
MajgritM

5. Majgrit

8.5 km
fra
300 kr
/dag
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
MajgritM

5. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service8.5 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
300 kr
/dag
ToryT

6. Tory

10 km
fra
500 kr
/dag
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
ToryT

6. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass10 km
(1 omtale)
Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
fra
500 kr
/dag
HedvikaH

7. Hedvika

12.6 km
fra
300 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Animal Lover with Experience Caring for Dogs & Cats

Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
HedvikaH

7. Hedvika

Animal Lover with Experience Caring for Dogs & Cats12.6 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 4 dager siden
Sist kontaktet 5 dager siden
fra
300 kr
/dag
sinaS

8. sina

8.6 km
fra
500 kr
/dag
17 omtaler
5
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
sinaS

8. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️8.6 km
(17 omtaler)
5 Stamkunder
Sist booket 14 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
500 kr
/dag
MaleneM

9. Malene

11 km - Bydel Nordre Aker
fra
200 kr
/dag
2 omtaler
1
Stamkunde

Trygg og erfaren dyrepasser

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
MaleneM

9. Malene

Trygg og erfaren dyrepasser11 km - Bydel Nordre Aker
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 katt
fra
200 kr
/dag
Nikolay MillanN

10. Nikolay Millan

11 km
fra
350 kr
/dag

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 hund
Nikolay MillanN

10. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk11 km
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 hund
fra
350 kr
/dag
ChontichaC

11. Chonticha

11.6 km
fra
300 kr
/dag
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
ChontichaC

11. Chonticha

New pet sitter in your area11.6 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
300 kr
/dag
MonikaM

12. Monika

16.4 km
fra
175 kr
/dag

Monika og Suzan's hundepass 🐾🐶❤️

Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen en dag
MonikaM

12. Monika

Monika og Suzan's hundepass 🐾🐶❤️16.4 km
Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
175 kr
/dag
MadihaM

13. Madiha

11.1 km
fra
175 kr
/dag
1 omtale

Trygg og erfaren kattepasser 🐾

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
MadihaM

13. Madiha

Trygg og erfaren kattepasser 🐾11.1 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
fra
175 kr
/dag
RuidiR

14. Ruidi

6.2 km
fra
250 kr
/dag
5 omtaler

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
RuidiR

14. Ruidi

Frogner - active, caring and experienced sitter/walker6.2 km
(5 omtaler)
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
250 kr
/dag
KathrineK

15. Kathrine

10.1 km
fra
175 kr
/dag
1
Stamkunde

Rolig og fleksibel katteelsker

KathrineK

15. Kathrine

Rolig og fleksibel katteelsker 10.1 km
1 Stamkunde
fra
175 kr
/dag
JoakimJ

16. Joakim

8.3 km
fra
250 kr
/dag
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Bor med 2 katter
JoakimJ

16. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo8.3 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
fra
250 kr
/dag
VictoriaV

17. Victoria

6.2 km
fra
300 kr
/dag
5 omtaler
1
Stamkunde

Dyrepasser'n i Bærum - med tid og kjærlighet for ditt dyr

VictoriaV

17. Victoria

Dyrepasser'n i Bærum - med tid og kjærlighet for ditt dyr6.2 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
fra
300 kr
/dag
IreneI

18. Irene

8.9 km - Sentrum
fra
280 kr
/dag
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

18. Irene

Home visit and boarding for cats 😽8.9 km - Sentrum
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
280 kr
/dag
MaritaM

19. Marita

10.6 km
fra
300 kr
/dag

Ønsker meg en firbent venn❤️

MaritaM

19. Marita

Ønsker meg en firbent venn❤️10.6 km
fra
300 kr
/dag
MathildeM

20. Mathilde

9.7 km
fra
500 kr
/dag

Jeg passer gjerne hunden din❤️

Svarer normalt innen noen timer
MathildeM

20. Mathilde

Jeg passer gjerne hunden din❤️9.7 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/dag