1. Huspass
  2. Trondheim

Huspass, Trondheim

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
MargaritaM

1. Margarita

9.7 km
fra
400 kr
/natt
9 omtaler
4
Stamkunder

Trygg og erfaren dyrepasser i Trondheim – hund og katt

Sist kontaktet i går
Sist aktiv i dag
MargaritaM

1. Margarita

Trygg og erfaren dyrepasser i Trondheim – hund og katt9.7 km
(9 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet i går
Sist aktiv i dag
"Margarita passet våre to katter i nesten tre uker, hjemme his oss. Vi følte at kattene ble svært godt tatt vare på og fikk akkurat så mye omsorg og oppmerksomhet som de er vant til å få. Hyppige oppdateringer med bilder viste også at kattene oppførte seg akkurat slik vi er vant til å se dem og at de hadde det svært godt i Margarita sine hender. Margarita var vennlig og tydelig i kommunikasjonen og spurte om det var noe hun lurte på, og fulgte opp kattene med de oppgavene vi hadde bedt om. Hun tok jobben sin seriøst og det var lett å gi mye tillitt til henne. Kattene viste henne også mye tillit og ser ut til å likt henne veldig godt. Vi kan på det aller varmeste anbefale Margarita til andre som trenger dyrepass i kortere eller lengre perioder. "
Geir-IngeG
Dyreeier Geir-Inge
fra
400 kr
/natt
AgnesA

2. Agnes

3.2 km
fra
300 kr
/natt
Ny dyrepasser

En ekstra turvenn til din firbeinte❤️

Sist aktiv 13 dager siden
Bor med 2 katter
AgnesA

2. Agnes

Ny dyrepasser
En ekstra turvenn til din firbeinte❤️3.2 km
Sist aktiv 13 dager siden
Bor med 2 katter
fra
300 kr
/natt
Du og kjæledyret ditt er i trygge hender når du bestiller og betaler på Pawshake.
NurN

3. Nur

3.1 km
fra
300 kr
/natt
12 omtaler
4
Stamkunder

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser med to egne katter

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
NurN

3. Nur

Omsorgsfull og pålitelig dyrepasser med to egne katter3.1 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
"Nur was watching our cat at our home for 10 days. We got a lot of updates with photos and everything was done as agreed. I think our cat had a good time and was very well taken care of :)"
BjørnB
Dyreeier Bjørn
fra
300 kr
/natt
MoM

4. Mo

2.6 km
fra
300 kr
/natt
33 omtaler
10
Stamkunder

Hundepass og kattepass

Svarer normalt innen en time
MoM

4. Mo

Hundepass og kattepass2.6 km
(33 omtaler)
10 Stamkunder
Svarer normalt innen en time
"Supert hus- og kattepass denne gangen også. Vi er glad for at Mo tar så godt vare på Aurora når vi er borte :) Vi kommer helt klart til å kontakte henne igjen for kattepass."
CecilieC
Dyreeier Cecilie
fra
300 kr
/natt
Sam MarcelliS

5. Sam Marcelli

4.9 km
fra
275 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Student med 9-års dyrebeskyttelse erfaring

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 13 dager siden
Sam MarcelliS

5. Sam Marcelli

Student med 9-års dyrebeskyttelse erfaring4.9 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist booket 13 dager siden
"Veldig fornøyd med pass av katt hjemme hos oss 😊 Kokos virket avslappet og glad. Fikk daglige oppdateringer med både lek og kos. Kan anbefales 😊"
BjørnB
Dyreeier Bjørn
fra
275 kr
/natt
ZaneZ

6. Zane

0.2 km
fra
300 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Hunde og kattepass i Trondheim

Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
ZaneZ

6. Zane

Hunde og kattepass i Trondheim 0.2 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
"Great cat and house sitter! :)"
EmilyE
Dyreeier Emily
fra
300 kr
/natt
MarcoM

7. Marco

1.7 km
fra
360 kr
/natt
5 omtaler
1
Stamkunde

En ny venn for kjæledyrene dine ☺️

Sist aktiv 3 dager siden
MarcoM

7. Marco

En ny venn for kjæledyrene dine ☺️1.7 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 3 dager siden
"We had a great experience with Marco as our pet and house sitter. Right from the initial meet and greet, he came across as friendly, reliable, and genuinely interested in getting to know our pets and how everything in the house works. His communication during the stay was excellent — honestly, 6 out of 5 stars. He kept us regularly updated with messages and photos, which really gave us peace of mind. Our pets looked happy, relaxed, and well cared for the entire time. Marco was also very flexible and respectful of our space. We came home to a clean and tidy house, and everything was just as we left it. It’s clear he takes the responsibility seriously and really enjoys spending time with animals. We’ll definitely keep his contact details for the future and would absolutely recommend him to others looking for a reliable and thoughtful sitter. Thanks Marco! "
BirgitB
Dyreeier Birgit
fra
360 kr
/natt
MartinaM

8. Martina

2.6 km
fra
550 kr
/natt
10 omtaler
6
Stamkunder

Friendly and Experienced Pet Sitter/Walker

Sist booket i går
Sist kontaktet i går
MartinaM

8. Martina

Friendly and Experienced Pet Sitter/Walker 2.6 km
(10 omtaler)
6 Stamkunder
Sist booket i går
Sist kontaktet i går
"Really recommend Martina, she took the time to visit my cats and apartment before the booking and sent updates which helped this anxious Cat dad relax on a weekend away :) "
JoshJ
Dyreeier Josh
fra
550 kr
/natt
GeG

9. Ge

4.3 km
fra
320 kr
/natt
13 omtaler
4
Stamkunder

Pet lover 🐱🐈🐈‍⬛ (Har allerede forlatt Norge)

Svarer normalt innen en dag
GeG

9. Ge

Pet lover 🐱🐈🐈‍⬛ (Har allerede forlatt Norge)4.3 km
(13 omtaler)
4 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Ge took excellent care of my cat, plants and apartment as a whole during his stay. Clear and steady communication throughout. I felt comfortable going on vacation and will not hesitate to ask Ge to housesit again. Thanks! "
ElineE
Dyreeier Eline
fra
320 kr
/natt
PallaviP

10. Pallavi

5.9 km
fra
300 kr
/natt
5 omtaler
1
Stamkunde

Purr-fect Care While You're Away – Cat Sitter Available!"

PallaviP

10. Pallavi

Purr-fect Care While You're Away – Cat Sitter Available!"5.9 km
(5 omtaler)
1 Stamkunde
"Pallavi looked after my two cats for 6 days and was always very communicative and helpful throughout. She shared photos and updates and even came to meet the cats before the stay started. It was very nice to come home to two healthy happy cats :)"
JoshJ
Dyreeier Josh
fra
300 kr
/natt
SiljeS

11. Silje

8.1 km
fra
320 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Erfaren passer med gode referanser

Svarer normalt innen en dag
SiljeS

11. Silje

Erfaren passer med gode referanser8.1 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
"Silje looked after my two cats for the second time and I recommend her strongly. Communicative and clearly always has the cats best interests at the centre. "
JoshJ
Dyreeier Josh
fra
320 kr
/natt
DeborahD

12. Deborah

6.7 km
fra
900 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Animal lover with premium love and care for your pet.

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 4 dager siden
DeborahD

12. Deborah

Animal lover with premium love and care for your pet.6.7 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 4 dager siden
"Deborah took great care of Dom while we were away. We were able to completely relax during the trip, knowing that Dom was safe and sound. She is super polite and organized and readily available, when needed. I'll definitely book her again :)"
LiviaL
Dyreeier Livia
fra
900 kr
/natt
LindaL

13. Linda

7.8 km
fra
350 kr
/natt
14 omtaler
4
Stamkunder

Flink Dyrepasser Som Tar Godt Vare På Dyrene..

Sist aktiv i dag
Bor med 1 katt
LindaL

13. Linda

Flink Dyrepasser Som Tar Godt Vare På Dyrene..7.8 km
(14 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv i dag
Bor med 1 katt
fra
350 kr
/natt
HelleH

14. Helle

0.9 km
fra
500 kr
/natt
13 omtaler
4
Stamkunder

Alt For Våre Gode Kjæledyr

Sist booket i går
Sist kontaktet 6 dager siden
HelleH

14. Helle

Alt For Våre Gode Kjæledyr0.9 km
(13 omtaler)
4 Stamkunder
Sist booket i går
Sist kontaktet 6 dager siden
fra
500 kr
/natt
Gro MarcelaG

15. Gro Marcela

3.9 km
fra
500 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

Tolmodig og aktiv hundepasser med omsorg og tryggheit

Sist booket 6 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
Gro MarcelaG

15. Gro Marcela

Tolmodig og aktiv hundepasser med omsorg og tryggheit3.9 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist booket 6 dager siden
Sist kontaktet 6 dager siden
fra
500 kr
/natt
MetteM

16. Mette

3.8 km
fra
300 kr
/natt
4 omtaler

Erfaren hundepasser ledig for oppdrag.

Sist kontaktet i går
Sist aktiv i går
MetteM

16. Mette

Erfaren hundepasser ledig for oppdrag. 3.8 km
(4 omtaler)
Sist kontaktet i går
Sist aktiv i går
fra
300 kr
/natt
FredrikF

17. Fredrik

3.4 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Trygg og omsorgsfull dyrepasser – klar for tur, lek og kos

Sist booket 11 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
FredrikF

17. Fredrik

Trygg og omsorgsfull dyrepasser – klar for tur, lek og kos3.4 km
(1 omtale)
Sist booket 11 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
300 kr
/natt
Linn BeateL

18. Linn Beate

3.9 km
fra
250 kr
/natt

Ansvarsfull dyrepasser i Trondheim, søker etter dyrevenner!

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 hund
Linn BeateL

18. Linn Beate

Ansvarsfull dyrepasser i Trondheim, søker etter dyrevenner!3.9 km
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 hund
fra
250 kr
/natt
AndreaA

19. Andrea

6.5 km
fra
500 kr
/natt
15 omtaler
4
Stamkunder

Dyrepasser tilgjengelig i Trondheim <3

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 4 katter
AndreaA

19. Andrea

Dyrepasser tilgjengelig i Trondheim <3 6.5 km
(15 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 4 katter
fra
500 kr
/natt
Maria AlejandraM

20. Maria Alejandra

1.4 km
fra
360 kr
/natt
1 omtale

Kjærlig og pålitelig kattepasser – hjemme hos deg

Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
Maria AlejandraM

20. Maria Alejandra

Kjærlig og pålitelig kattepasser – hjemme hos deg1.4 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
fra
360 kr
/natt

Hvorfor velge huspass?

Skal du bort, men har et kjæledyr som foretrekker å bo hjemme? Eller kanskje har du flere forskjellige dyr og det er lite praktisk for deg å organisere for at de skal bo på forskjellige steder. Da kan det være lurt å vurdere å finne en Pawshake-huspasser som kan komme og bo hjemme hos deg i Trondheim mens du er borte.

Huspass (heretter "House Sitting") er et praktisk og rimelig alternativ når du har flere kjæledyr og også vil at huset ditt skal bli passet på mens du er borte. Mange av våre dyrepassere har veldig rimelige priser på House Sitting fordi de liker å bo og utforske forskjellige lokale nabolag i Trondheim.

På Pawshake forstår vi at det kan være litt skremmende å stole på en fremmed til å passe på huset ditt, så vi har gjort alt det harde forarbeidet for å sikre at din Pawshake-huspasser er pålitelig og trygg. Alle våre dyrepasser-profiler blir sjekket individuelt av vårt dedikerte team (mennesker, ikke roboter), og noen huspassere har også kopi av sitt rulleblad som de kan vise deg på forespørsel.

Det beste med å booke House Sitting på Pawshake er at du kan slappe av og vite at i tillegg til at dine kjæledyr er dekket av Pawshakes Kvalitetsløfte som inkluderer blant annet veterinærdekning, blir ditt hjem også ivaretatt og det er bebodd i ditt fravær.

I tillegg til å passe kjæledyrene dine, vil våre huspassere med glede hjelpe deg å hente posten, ta ut søpla og vanne plantene dine. Bare sørg for å snakke om alle krav og ønsker med den valgte huspasser før du booker, slik at alle forventninger er kartlagt og vi unngår misforståelser.

Dyreeiere booker hundepass i Trondheim på Pawshake. Over 172 dyreeiere i Trondheim har skrevet en omtale med en gjennomsnittsscore på 4.95/5. Alle bookinger betales trygt med Visa, Mastercard, American Express