1. Huspass
  2. Sofiemyr

Huspass, Sofiemyr

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
JasmineJ

1. Jasmine

15.5 km
fra
350 kr
/natt

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷

Svarer normalt innen en dag
JasmineJ

1. Jasmine

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷15.5 km
Svarer normalt innen en dag
fra
350 kr
/natt
IreneI

2. Irene

13.3 km
fra
700 kr
/natt
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

2. Irene

Home visit and boarding for cats 😽13.3 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
700 kr
/natt
VictorV

3. Victor

19.6 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

La oss ta frisk luft!

Svarer normalt innen noen timer
VictorV

3. Victor

La oss ta frisk luft!19.6 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
ZenZ

4. Zen

11.5 km
fra
500 kr
/natt

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service

Svarer normalt innen noen timer
ZenZ

4. Zen

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service11.5 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
MilagrosM

5. Milagros

14.2 km
fra
650 kr
/natt

Caring, reliable and loving pet sitter in Oslo 🐾

MilagrosM

5. Milagros

Caring, reliable and loving pet sitter in Oslo 🐾14.2 km
fra
650 kr
/natt
KasperK

6. Kasper

1.7 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Trygg og pålitelig dyrevenn

Svarer normalt innen en dag
KasperK

6. Kasper

Trygg og pålitelig dyrevenn1.7 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
LaryssaL

7. Laryssa

14.4 km
fra
400 kr
/natt

Student som elsker dyr

LaryssaL

7. Laryssa

Student som elsker dyr14.4 km
fra
400 kr
/natt
DianaD

8. Diana

9.1 km
fra
700 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Livslang dyreelsker - passer din beste venn

Svarer normalt innen noen timer
DianaD

8. Diana

Livslang dyreelsker - passer din beste venn 9.1 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
700 kr
/natt
SarahS

9. Sarah

18.9 km
fra
800 kr
/natt

Omsorgsfull og positiv dyreelsker

Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
SarahS

9. Sarah

Omsorgsfull og positiv dyreelsker18.9 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
fra
800 kr
/natt
OliverO

10. Oliver

14.9 km
fra
900 kr
/natt
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

10. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn14.9 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
CharlotteC

11. Charlotte

15.2 km
fra
550 kr
/natt
3 omtaler

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger

Svarer normalt innen en dag
CharlotteC

11. Charlotte

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger15.2 km
(3 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
550 kr
/natt
Ingri MargreteI

12. Ingri Margrete

14.4 km
fra
300 kr
/natt
1
Stamkunde

Student som tilbyr lufting og pass hos deg☺️

Svarer normalt innen en time
Ingri MargreteI

12. Ingri Margrete

Student som tilbyr lufting og pass hos deg☺️14.4 km
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en time
fra
300 kr
/natt
VeronicaV

13. Veronica

15.5 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Kattens beste venn

Svarer normalt innen noen timer
VeronicaV

13. Veronica

Kattens beste venn 15.5 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
ElsaE

14. Elsa

14.9 km
fra
300 kr
/natt

Do you need a reliable petsitter?

Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
ElsaE

14. Elsa

Do you need a reliable petsitter? 14.9 km
Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
fra
300 kr
/natt
CarolinC

15. Carolin

13.4 km
fra
800 kr
/natt
1 omtale

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
CarolinC

15. Carolin

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der13.4 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
fra
800 kr
/natt
BhekiB

16. Bheki

16.2 km
fra
300 kr
/natt

Rolig hundepasser med 3 års efaring

Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
BhekiB

16. Bheki

Rolig hundepasser med 3 års efaring 16.2 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
fra
300 kr
/natt
StinaS

17. Stina

15.6 km
fra
900 kr
/natt

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg

StinaS

17. Stina

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg15.6 km
fra
900 kr
/natt
PardisP

18. Pardis

19.3 km
fra
900 kr
/natt

Here To Love Your Pets

PardisP

18. Pardis

Here To Love Your Pets19.3 km
fra
900 kr
/natt
OlgaO

19. Olga

14.8 km
fra
500 kr
/natt

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
OlgaO

19. Olga

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻14.8 km
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
SaniaS

20. Sania

17.6 km
fra
450 kr
/natt

Reisende dyrepasser 😻🚙

Svarer normalt innen en dag
SaniaS

20. Sania

Reisende dyrepasser 😻🚙17.6 km
Svarer normalt innen en dag
fra
450 kr
/natt