1. Huspass
  2. Sofiemyr

Huspass, Sofiemyr

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
Kari KleppaK

1. Kari Kleppa

15.2 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Dyrekjær og erfaren

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv i går
Kari KleppaK

1. Kari Kleppa

Dyrekjær og erfaren 15.2 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv i går
fra
500 kr
/natt
Marla & IkuM

2. Marla & Iku

12.5 km
fra
500 kr
/natt
14 omtaler
4
Stamkunder

Skilled animal parents for all ages and needs

Sist kontaktet i går
Sist aktiv i går
Marla & IkuM

2. Marla & Iku

Skilled animal parents for all ages and needs 12.5 km
(14 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet i går
Sist aktiv i går
fra
500 kr
/natt
SigridS

3. Sigrid

14.4 km
fra
500 kr
/natt

Erfaren og aktiv hundepasser

Sist booket 13 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
SigridS

3. Sigrid

Erfaren og aktiv hundepasser14.4 km
Sist booket 13 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
500 kr
/natt
Wendi & LeneW

4. Wendi & Lene

14.9 km
fra
399 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

15+ års erfaring med hunder og katter :)

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
Wendi & LeneW

4. Wendi & Lene

15+ års erfaring med hunder og katter :)14.9 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
399 kr
/natt
JohanneJ

5. Johanne

16.9 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Hundeglad jente tilbyr turer og pass 😇

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 2 dager siden
JohanneJ

5. Johanne

Hundeglad jente tilbyr turer og pass 😇16.9 km
(1 omtale)
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 2 dager siden
fra
300 kr
/natt
DianaD

6. Diana

16.3 km
fra
325 kr
/natt
1 omtale

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️

Sist aktiv 3 dager siden
DianaD

6. Diana

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️16.3 km
(1 omtale)
Sist aktiv 3 dager siden
fra
325 kr
/natt
BendikB

7. Bendik

13.5 km
fra
300 kr
/natt
7 omtaler
2
Stamkunder

den musiserende dyrepasser!

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
BendikB

7. Bendik

den musiserende dyrepasser! 13.5 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
300 kr
/natt
MarieM

8. Marie

12 km
fra
300 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Trygg og turglad hundepasser💗

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
MarieM

8. Marie

Trygg og turglad hundepasser💗12 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/natt
RomanR

9. Roman

18.3 km
fra
750 kr
/natt

Jeg besøker gjerne katten eller hunden din hjemme hos deg

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
RomanR

9. Roman

Jeg besøker gjerne katten eller hunden din hjemme hos deg18.3 km
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
fra
750 kr
/natt
FridaF

10. Frida

15.3 km
fra
900 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

Dyreglad og ansvarsfull passer

Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
FridaF

10. Frida

Dyreglad og ansvarsfull passer15.3 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
BrookeB

11. Brooke

18.6 km
fra
800 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Your pets' best friend while you're away!

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
BrookeB

11. Brooke

Your pets' best friend while you're away!18.6 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
800 kr
/natt
ErfanE

12. Erfan

15.3 km
fra
300 kr
/natt

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾

Sist aktiv 6 dager siden
ErfanE

12. Erfan

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾15.3 km
Sist aktiv 6 dager siden
fra
300 kr
/natt
FatemehF

13. Fatemeh

14 km
fra
350 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <3

Sist aktiv 6 dager siden
FatemehF

13. Fatemeh

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <314 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 6 dager siden
fra
350 kr
/natt
AlisonA

14. Alison

14.8 km
fra
300 kr
/natt

Gå tur og ta vare på din lille venn ✨️

Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 1 hund
AlisonA

14. Alison

Gå tur og ta vare på din lille venn ✨️14.8 km
Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 1 hund
fra
300 kr
/natt
AyaA

15. Aya

15.7 km
fra
250 kr
/natt

Erfaren hunde- og kattepasser med mye kjærlighet

Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AyaA

15. Aya

Erfaren hunde- og kattepasser med mye kjærlighet15.7 km
Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/natt
MaiaM

16. Maia

15.7 km
fra
290 kr
/natt
12 omtaler
4
Stamkunder

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med!

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
MaiaM

16. Maia

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med! 15.7 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
fra
290 kr
/natt
HanneH

17. Hanne

14.8 km
fra
500 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

En dansende dyrepasser med god tid!

Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen en time
HanneH

17. Hanne

En dansende dyrepasser med god tid! 14.8 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen en time
fra
500 kr
/natt
ToryT

18. Tory

12.9 km
fra
900 kr
/natt
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist aktiv 7 dager siden
Svarer normalt innen en dag
ToryT

18. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass12.9 km
(1 omtale)
Sist aktiv 7 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
ChontichaC

19. Chonticha

8.5 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
ChontichaC

19. Chonticha

New pet sitter in your area8.5 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
fra
500 kr
/natt
JoakimJ

20. Joakim

16.4 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
JoakimJ

20. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo16.4 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
fra
500 kr
/natt