1. Huspass
  2. Sofiemyr

Huspass, Sofiemyr

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
TashaT

1. Tasha

15.1 km
fra
500 kr
/natt
2 omtaler

Passer gjerne på katten din

Svarer normalt innen en time
TashaT

1. Tasha

Passer gjerne på katten din 15.1 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en time
"Tasha tok godt vare på både hus og pus mens vi var borte. Lett å kommunisere med, trivelig, samvittighetsfull og sendte fine oppdateringer underveis 😊 Anbefales! "
JulieJ
Dyreeier Julie
fra
500 kr
/natt
Håvard HaldenH

2. Håvard Halden

15.2 km
fra
495 kr
/natt

Trygg og erfaren dyrepasser – Omsorg fra hjertet ❤️

Sist aktiv 5 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
Håvard HaldenH

2. Håvard Halden

Trygg og erfaren dyrepasser – Omsorg fra hjertet ❤️ 15.2 km
Sist aktiv 5 dager siden
Svarer normalt innen noen timer
fra
495 kr
/natt
KatrineK

3. Katrine

14 km
fra
800 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
KatrineK

3. Katrine

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr14 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
"Strålende fornøyd med Katrine! Hun er supergod på å tilpasse seg både eier og pus og skape trygghet for begge. Anbefales på det varmeste!"
LineL
Dyreeier Line
fra
800 kr
/natt
OlenaO

4. Olena

20 km
fra
550 kr
/natt
214 omtaler
77
Stamkunder

Olenka, purrs and cuddles

Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 1 katt
OlenaO

4. Olena

Olenka, purrs and cuddles20 km
(214 omtaler)
77 Stamkunder
Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 1 katt
"Olena passet Pelle og Felix for oss mens vi var på bryllupsreise, og vi kunne ikke vært mer fornøyde. Det er alltid litt ekstra vanskelig å reise bort så lenge, men hun gjorde at vi følte oss helt trygge hele tiden. Vi fikk koselige oppdateringer og fine bilder jevnlig, og det var så godt å se hvor rolige og fornøyde Pelle og Felix var sammen med henne. Det er tydelig at hun er glad i dyr, og at dyrene også blir veldig glad i henne. Vi er utrolig takknemlige for den gode omsorgen hun ga dem, og vi anbefaler henne på det varmeste ❤️"
LineL
Dyreeier Line
fra
550 kr
/natt
FranF

5. Fran

15 km
fra
600 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Frans

Svarer normalt innen en dag
FranF

5. Fran

Frans15 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
"Fran tok veldig godt vare på både hus og pus i de dagene vi var borte 😊 Lett å kommunisere med, trivelig, samvittighetsfull og sendte fine oppdateringer underveis. Ønsker henne gjerne velkommen tilbake! 🐈‍⬛"
JulieJ
Dyreeier Julie
fra
600 kr
/natt
VictoriaV

6. Victoria

19.9 km
fra
250 DKK
/natt

27 dansk studerende i praktik i Oslo, som elsker hunde

Sist aktiv 5 dager siden
VictoriaV

6. Victoria

27 dansk studerende i praktik i Oslo, som elsker hunde 19.9 km
Sist aktiv 5 dager siden
fra
250 DKK
/natt
NataliaN

7. Natalia

14.5 km
fra
300 kr
/natt

Loving and Caring Dog Sitter

Sist aktiv 9 dager siden
NataliaN

7. Natalia

Loving and Caring Dog Sitter 14.5 km
Sist aktiv 9 dager siden
fra
300 kr
/natt
Tara-MagdalenaT

8. Tara-Magdalena

16.1 km
fra
400 kr
/natt
Ny dyrepasser

loving and caring cat/dog sitter

Tara-MagdalenaT

8. Tara-Magdalena

Ny dyrepasser
loving and caring cat/dog sitter 16.1 km
fra
400 kr
/natt
SiljeS

9. Silje

14.8 km
fra
400 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!

Svarer normalt innen en dag
SiljeS

9. Silje

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!14.8 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Både katter og leilighet ble tatt godt vare på i mitt fravær! 😊"
EspenE
Dyreeier Espen
fra
400 kr
/natt
IngeborgI

10. Ingeborg

14.7 km
fra
750 kr
/natt
11 omtaler
2
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn!

Svarer normalt innen noen timer
IngeborgI

10. Ingeborg

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn! 14.7 km
(11 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
750 kr
/natt
SunnivaS

11. Sunniva

17.5 km
fra
750 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Dyrepasser

Svarer normalt innen noen timer
SunnivaS

11. Sunniva

Dyrepasser17.5 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
750 kr
/natt
SamanthaS

12. Samantha

15.9 km
fra
680 kr
/natt
14 omtaler
4
Stamkunder

Patient & Loving Pet-sitter for Oslo and Surrounding Areas

Sist aktiv i går
SamanthaS

12. Samantha

Patient & Loving Pet-sitter for Oslo and Surrounding Areas15.9 km
(14 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv i går
"Samantha has cared for my two dogs several times, living in my flat when I am away. She has a great connection with the dogs and is attentive to both their needs and my instructions. The dogs are thrilled to see her. I appreciate that she leaves everything in good order, too. Samantha has my warmest recommendation. "
lauraL
Dyreeier laura
fra
680 kr
/natt
sinaS

13. sina

14.2 km
fra
900 kr
/natt
17 omtaler
6
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist aktiv 5 dager siden
Svarer normalt innen en dag
sinaS

13. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️14.2 km
(17 omtaler)
6 Stamkunder
Sist aktiv 5 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"Tok fantastisk godt vare på hunden min"
JamesJ
Dyreeier James
fra
900 kr
/natt
PatriciaP

14. Patricia

14.1 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
PatriciaP

14. Patricia

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser14.1 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
fra
300 kr
/natt
Emma HelenE

15. Emma Helen

16.5 km
fra
500 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!

Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet i dag
Emma HelenE

15. Emma Helen

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!16.5 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet i dag
fra
500 kr
/natt
IrinaI

16. Irina

14.5 km
fra
500 kr
/natt
29 omtaler
9
Stamkunder

Pålitelig venn for kjæledyrene dine

Sist booket 10 dager siden
Sist kontaktet 12 dager siden
IrinaI

16. Irina

Pålitelig venn for kjæledyrene dine14.5 km
(29 omtaler)
9 Stamkunder
Sist booket 10 dager siden
Sist kontaktet 12 dager siden
fra
500 kr
/natt
MarysolM

17. Marysol

16.5 km
fra
250 kr
/natt
1 omtale

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱

Sist aktiv i går
Bor med 1 hund, 1 katt
MarysolM

17. Marysol

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱16.5 km
(1 omtale)
Sist aktiv i går
Bor med 1 hund, 1 katt
fra
250 kr
/natt
LukasL

18. Lukas

14.3 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

Trygg og omsorgsfull hundelufter i Oslo!

Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet i dag
LukasL

18. Lukas

Trygg og omsorgsfull hundelufter i Oslo!14.3 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet i dag
fra
300 kr
/natt
MarziaM

19. Marzia

14.8 km
fra
300 kr
/natt

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao

Sist aktiv i går
Bor med 1 katt
MarziaM

19. Marzia

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao14.8 km
Sist aktiv i går
Bor med 1 katt
fra
300 kr
/natt
AnneA

20. Anne

15.8 km
fra
500 kr
/natt
26 omtaler
8
Stamkunder

Dyrepasser med mye erfaring

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv i går
AnneA

20. Anne

Dyrepasser med mye erfaring15.8 km
(26 omtaler)
8 Stamkunder
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv i går
fra
500 kr
/natt