1. Huspass
  2. Slemmestad

Huspass, Slemmestad

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Ekstra stor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
ChontichaC

1. Chonticha

18.2 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
ChontichaC

1. Chonticha

New pet sitter in your area18.2 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
fra
500 kr
/natt
ChristopherC

2. Christopher

19.9 km
fra
300 kr
/natt
6 omtaler
3
Stamkunder

Your Pet's Ultimate Companion 🐶🐈🐾

Sist aktiv 13 dager siden
Bor med 1 katt
ChristopherC

2. Christopher

Your Pet's Ultimate Companion 🐶🐈🐾19.9 km
(6 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv 13 dager siden
Bor med 1 katt
fra
300 kr
/natt
LauraL

3. Laura

7.2 km
fra
600 kr
/natt
2 omtaler

Animal lover, here to help

Sist aktiv 14 dager siden
Bor med 1 hund
LauraL

3. Laura

Animal lover, here to help7.2 km
(2 omtaler)
Sist aktiv 14 dager siden
Bor med 1 hund
fra
600 kr
/natt
LinaL

4. Lina

5.4 km
fra
400 kr
/natt
1 omtale

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾

Svarer normalt innen en time
LinaL

4. Lina

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾5.4 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en time
fra
400 kr
/natt
MalinM

5. Malin

15.7 km
fra
300 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Trygg pass for ditt dyr i sommer

Svarer normalt innen en dag
MalinM

5. Malin

Trygg pass for ditt dyr i sommer15.7 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/natt
LineL

6. Line

5.9 km
fra
600 kr
/natt
1 omtale

Hundeelsker!

Svarer normalt innen en dag
LineL

6. Line

Hundeelsker!5.9 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
600 kr
/natt
IreneI

7. Irene

19.9 km
fra
450 kr
/natt
1 omtale

Reliable cat sitter with a deep love for cats

Svarer normalt innen en time
IreneI

7. Irene

Reliable cat sitter with a deep love for cats19.9 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en time
fra
450 kr
/natt
DamlaD

8. Damla

19.3 km
fra
500 kr
/natt
29 omtaler
10
Stamkunder

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
DamlaD

8. Damla

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!19.3 km
(29 omtaler)
10 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
AlessiaA

9. Alessia

14.2 km
fra
500 kr
/natt
16 omtaler
5
Stamkunder

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
AlessiaA

9. Alessia

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser14.2 km
(16 omtaler)
5 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
Lilli MjeldeL

10. Lilli Mjelde

11.4 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

Min erfaring

Svarer normalt innen noen timer
Lilli MjeldeL

10. Lilli Mjelde

Min erfaring 11.4 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
VictorV

11. Victor

3.3 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

La oss ta frisk luft!

Svarer normalt innen noen timer
VictorV

11. Victor

La oss ta frisk luft!3.3 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
KasperK

12. Kasper

16.8 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Trygg og pålitelig dyrevenn

Svarer normalt innen en dag
KasperK

12. Kasper

Trygg og pålitelig dyrevenn16.8 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
SarahS

13. Sarah

19.6 km
fra
800 kr
/natt

Omsorgsfull og positiv dyreelsker

Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
SarahS

13. Sarah

Omsorgsfull og positiv dyreelsker19.6 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
fra
800 kr
/natt
ПолинаП

14. Полина

19.4 km
fra
450 kr
/natt

Loving & Experienced Pet Sitter for Your Furry Friends!

ПолинаП

14. Полина

Loving & Experienced Pet Sitter for Your Furry Friends!19.4 km
fra
450 kr
/natt
MalwinaM

15. Malwina

14.8 km
fra
400 kr
/natt

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund

Bor med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Neo
MalwinaM

15. Malwina

Trygg og omsorgsfull hundepasser med egen hund14.8 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Golden Retriever Neo
fra
400 kr
/natt