1. Huspass
  2. Skui

Huspass, Skui

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Ekstra stor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
CharlotteC

1. Charlotte

19.2 km
fra
550 kr
/natt
3 omtaler

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger

Svarer normalt innen en dag
CharlotteC

1. Charlotte

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger19.2 km
(3 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
550 kr
/natt
VeronicaV

2. Veronica

17.5 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Kattens beste venn

Svarer normalt innen noen timer
VeronicaV

2. Veronica

Kattens beste venn 17.5 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
ElsaE

3. Elsa

19.2 km
fra
300 kr
/natt

Do you need a reliable petsitter?

Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
ElsaE

3. Elsa

Do you need a reliable petsitter? 19.2 km
Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
fra
300 kr
/natt
CarolinC

4. Carolin

17.8 km
fra
800 kr
/natt
1 omtale

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
CarolinC

4. Carolin

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der17.8 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
fra
800 kr
/natt
TinaT

5. Tina

12.2 km
fra
680 kr
/natt

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn

Svarer normalt innen en dag
TinaT

5. Tina

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn12.2 km
Svarer normalt innen en dag
fra
680 kr
/natt
PardisP

6. Pardis

16.2 km
fra
900 kr
/natt

Here To Love Your Pets

PardisP

6. Pardis

Here To Love Your Pets16.2 km
fra
900 kr
/natt
OlgaO

7. Olga

16.9 km
fra
500 kr
/natt

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
OlgaO

7. Olga

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻16.9 km
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt