1. Huspass
  2. Skui

Huspass, Skui

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Ekstra stor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
JoakimJ

1. Joakim

15.8 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
JoakimJ

1. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo15.8 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
fra
500 kr
/natt
HennyH

2. Henny

18.2 km
fra
600 kr
/natt

Turglad hundeelsker tilbyr hundepass

Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 12 dager siden
HennyH

2. Henny

Turglad hundeelsker tilbyr hundepass 18.2 km
Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv 12 dager siden
fra
600 kr
/natt
ChristopherC

3. Christopher

18 km
fra
300 kr
/natt
6 omtaler
3
Stamkunder

Your Pet's Ultimate Companion 🐶🐈🐾

Sist aktiv 13 dager siden
Bor med 1 katt
ChristopherC

3. Christopher

Your Pet's Ultimate Companion 🐶🐈🐾18 km
(6 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv 13 dager siden
Bor med 1 katt
fra
300 kr
/natt
LauraL

4. Laura

12.7 km
fra
600 kr
/natt
2 omtaler

Animal lover, here to help

Sist aktiv 14 dager siden
Bor med 1 hund
LauraL

4. Laura

Animal lover, here to help12.7 km
(2 omtaler)
Sist aktiv 14 dager siden
Bor med 1 hund
fra
600 kr
/natt
JulieJ

5. Julie

16.5 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Turglad hundepasser

JulieJ

5. Julie

Turglad hundepasser 16.5 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
fra
300 kr
/natt
BrianB

6. Brian

16.3 km
fra
300 kr
/natt
3 omtaler

poetic pet care!

Svarer normalt innen en dag
BrianB

6. Brian

poetic pet care!16.3 km
(3 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/natt
Anna Ingeborg RostadA

7. Anna Ingeborg Rostad

16.6 km
fra
600 kr
/natt

Trygt pass for hund/katt🐶🐈

Svarer normalt innen en time
Anna Ingeborg RostadA

7. Anna Ingeborg Rostad

Trygt pass for hund/katt🐶🐈16.6 km
Svarer normalt innen en time
fra
600 kr
/natt
LinaL

8. Lina

19.1 km
fra
400 kr
/natt
1 omtale

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾

Svarer normalt innen en time
LinaL

8. Lina

snill og tålmodig hundevenn🥰🐾19.1 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en time
fra
400 kr
/natt
Nikolay MillanN

9. Nikolay Millan

18.7 km
fra
500 kr
/natt

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Bor med 1 hund
Bor sammen med Yorkshire terrier Krystoff
Nikolay MillanN

9. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk18.7 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Yorkshire terrier Krystoff
fra
500 kr
/natt
LineL

10. Line

10.8 km
fra
600 kr
/natt
1 omtale

Hundeelsker!

Svarer normalt innen en dag
LineL

10. Line

Hundeelsker!10.8 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
600 kr
/natt
IreneI

11. Irene

12.9 km
fra
450 kr
/natt
1 omtale

Reliable cat sitter with a deep love for cats

Svarer normalt innen en time
IreneI

11. Irene

Reliable cat sitter with a deep love for cats12.9 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en time
fra
450 kr
/natt
DamlaD

12. Damla

14.3 km
fra
500 kr
/natt
29 omtaler
10
Stamkunder

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
DamlaD

12. Damla

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!14.3 km
(29 omtaler)
10 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
AlessiaA

13. Alessia

10.5 km
fra
500 kr
/natt
16 omtaler
5
Stamkunder

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
AlessiaA

13. Alessia

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser10.5 km
(16 omtaler)
5 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
JasmineJ

14. Jasmine

17.4 km
fra
350 kr
/natt

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷

Svarer normalt innen en dag
JasmineJ

14. Jasmine

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷17.4 km
Svarer normalt innen en dag
fra
350 kr
/natt
Lilli MjeldeL

15. Lilli Mjelde

5.7 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

Min erfaring

Svarer normalt innen noen timer
Lilli MjeldeL

15. Lilli Mjelde

Min erfaring 5.7 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
VictorV

16. Victor

13.7 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

La oss ta frisk luft!

Svarer normalt innen noen timer
VictorV

16. Victor

La oss ta frisk luft!13.7 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
ZenZ

17. Zen

19.7 km
fra
500 kr
/natt

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service

Svarer normalt innen noen timer
ZenZ

17. Zen

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service19.7 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
MilagrosM

18. Milagros

16.9 km
fra
650 kr
/natt

Caring, reliable and loving pet sitter in Oslo 🐾

MilagrosM

18. Milagros

Caring, reliable and loving pet sitter in Oslo 🐾16.9 km
fra
650 kr
/natt
LaryssaL

19. Laryssa

16.1 km
fra
400 kr
/natt

Student som elsker dyr

LaryssaL

19. Laryssa

Student som elsker dyr16.1 km
fra
400 kr
/natt
SarahS

20. Sarah

11.1 km
fra
800 kr
/natt

Omsorgsfull og positiv dyreelsker

Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
SarahS

20. Sarah

Omsorgsfull og positiv dyreelsker11.1 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
fra
800 kr
/natt