1. Huspass
  2. Skui

Huspass, Skui

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Ekstra stor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
AmandaA

1. Amanda

13.4 km
fra
300 kr
/natt

En dyrevenn🫶

Sist aktiv i går
Svarer normalt innen noen timer
AmandaA

1. Amanda

En dyrevenn🫶13.4 km
Sist aktiv i går
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
JahnviJ

2. Jahnvi

17.5 km
fra
500 kr
/natt

Trusted Pet Sitter with Flexible Availability

Sist kontaktet i går
Sist aktiv i går
JahnviJ

2. Jahnvi

Trusted Pet Sitter with Flexible Availability17.5 km
Sist kontaktet i går
Sist aktiv i går
fra
500 kr
/natt
Kari KleppaK

3. Kari Kleppa

14 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Dyrekjær og erfaren

Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv i går
Kari KleppaK

3. Kari Kleppa

Dyrekjær og erfaren 14 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv i går
fra
500 kr
/natt
ElviraE

4. Elvira

15 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!

Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv i går
ElviraE

4. Elvira

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!15 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv i går
fra
500 kr
/natt
MajgritM

5. Majgrit

16.3 km
fra
400 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist aktiv i går
MajgritM

5. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service16.3 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv i går
fra
400 kr
/natt
ErfanE

6. Erfan

13.6 km
fra
300 kr
/natt

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
ErfanE

6. Erfan

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾13.6 km
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
300 kr
/natt
AnneA

7. Anne

15.3 km
fra
500 kr
/natt
26 omtaler
8
Stamkunder

Dyrepasser med mye erfaring

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
AnneA

7. Anne

Dyrepasser med mye erfaring15.3 km
(26 omtaler)
8 Stamkunder
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
500 kr
/natt
SigridS

8. Sigrid

16 km
fra
500 kr
/natt

Erfaren og aktiv hundepasser

Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 1 hund
SigridS

8. Sigrid

Erfaren og aktiv hundepasser16 km
Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 1 hund
fra
500 kr
/natt
IreneI

9. Irene

16.8 km
fra
700 kr
/natt
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
IreneI

9. Irene

Home visit and boarding for cats 😽16.8 km
(1 omtale)
Sist aktiv 2 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
700 kr
/natt
PatriciaP

10. Patricia

16.4 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
PatriciaP

10. Patricia

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser16.4 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
300 kr
/natt
MarziaM

11. Marzia

17.3 km
fra
300 kr
/natt

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
MarziaM

11. Marzia

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao17.3 km
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
fra
300 kr
/natt
Wendi & LeneW

12. Wendi & Lene

17.2 km
fra
399 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

15+ års erfaring med hunder og katter :)

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
Wendi & LeneW

12. Wendi & Lene

15+ års erfaring med hunder og katter :)17.2 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
399 kr
/natt
DianaD

13. Diana

17.5 km
fra
325 kr
/natt
1 omtale

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️

Sist aktiv 6 dager siden
DianaD

13. Diana

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️17.5 km
(1 omtale)
Sist aktiv 6 dager siden
fra
325 kr
/natt
BendikB

14. Bendik

16.8 km
fra
300 kr
/natt
7 omtaler
2
Stamkunder

den musiserende dyrepasser!

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
BendikB

14. Bendik

den musiserende dyrepasser! 16.8 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
fra
300 kr
/natt
MarieM

15. Marie

18.5 km
fra
300 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Trygg og turglad hundepasser💗

Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen en dag
MarieM

15. Marie

Trygg og turglad hundepasser💗18.5 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/natt
BrookeB

16. Brooke

13.7 km
fra
800 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Your pets' best friend while you're away!

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
BrookeB

16. Brooke

Your pets' best friend while you're away!13.7 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
fra
800 kr
/natt
FatemehF

17. Fatemeh

18 km
fra
350 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <3

Sist aktiv 9 dager siden
FatemehF

17. Fatemeh

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <318 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 9 dager siden
fra
350 kr
/natt
MaiaM

18. Maia

17.9 km
fra
290 kr
/natt
12 omtaler
4
Stamkunder

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med!

Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
MaiaM

18. Maia

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med! 17.9 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 9 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
290 kr
/natt
ToryT

19. Tory

17.9 km
fra
900 kr
/natt
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en dag
ToryT

19. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass17.9 km
(1 omtale)
Sist aktiv 10 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
ChontichaC

20. Chonticha

19.4 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
ChontichaC

20. Chonticha

New pet sitter in your area19.4 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
fra
500 kr
/natt