1. Huspass
  2. Skui

Huspass, Skui

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Ekstra stor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
Håvard HaldenH

1. Håvard Halden

17.9 km
fra
495 kr
/natt

Trygg og erfaren dyrepasser – Omsorg fra hjertet ❤️

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 2 dager siden
Håvard HaldenH

1. Håvard Halden

Trygg og erfaren dyrepasser – Omsorg fra hjertet ❤️ 17.9 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist aktiv 2 dager siden
fra
495 kr
/natt
KatrineK

2. Katrine

6.7 km
fra
600 kr
/natt
17 omtaler
7
Stamkunder

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
KatrineK

2. Katrine

Dyrepasser - fordi hvert dyr er så unikt og viktig6.7 km
(17 omtaler)
7 Stamkunder
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
"Jeg kan anbefale Katrine på det varmeste! Hun var virkelig opptatt av å gjøre det beste for katten min, og var veldig engasjert i alle aspekter av å ta vare på henne. Og ikke minst er hun pålitelig, som er betryggende. Fått fine bilder og oppdateringer underveis. Kommer til å booke Katrine igjen! "
StineS
Dyreeier Stine
fra
600 kr
/natt
KatrineK

3. Katrine

17.3 km
fra
800 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
KatrineK

3. Katrine

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr17.3 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
"Strålende fornøyd med Katrine! Hun er supergod på å tilpasse seg både eier og pus og skape trygghet for begge. Anbefales på det varmeste!"
LineL
Dyreeier Line
fra
800 kr
/natt
OlenaO

4. Olena

12.1 km
fra
550 kr
/natt
214 omtaler
77
Stamkunder

Olenka, purrs and cuddles

Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 1 katt
OlenaO

4. Olena

Olenka, purrs and cuddles12.1 km
(214 omtaler)
77 Stamkunder
Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 1 katt
"Olena passet Pelle og Felix for oss mens vi var på bryllupsreise, og vi kunne ikke vært mer fornøyde. Det er alltid litt ekstra vanskelig å reise bort så lenge, men hun gjorde at vi følte oss helt trygge hele tiden. Vi fikk koselige oppdateringer og fine bilder jevnlig, og det var så godt å se hvor rolige og fornøyde Pelle og Felix var sammen med henne. Det er tydelig at hun er glad i dyr, og at dyrene også blir veldig glad i henne. Vi er utrolig takknemlige for den gode omsorgen hun ga dem, og vi anbefaler henne på det varmeste ❤️"
LineL
Dyreeier Line
fra
550 kr
/natt
FranF

5. Fran

15 km
fra
600 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Frans

Svarer normalt innen en dag
FranF

5. Fran

Frans15 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
"Fran tok veldig godt vare på både hus og pus i de dagene vi var borte 😊 Lett å kommunisere med, trivelig, samvittighetsfull og sendte fine oppdateringer underveis. Ønsker henne gjerne velkommen tilbake! 🐈‍⬛"
JulieJ
Dyreeier Julie
fra
600 kr
/natt
VictoriaV

6. Victoria

12.9 km
fra
250 DKK
/natt

27 dansk studerende i praktik i Oslo, som elsker hunde

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 3 dager siden
VictoriaV

6. Victoria

27 dansk studerende i praktik i Oslo, som elsker hunde 12.9 km
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 3 dager siden
fra
250 DKK
/natt
NataliaN

7. Natalia

14.8 km
fra
300 kr
/natt

Loving and Caring Dog Sitter

Sist aktiv 12 dager siden
NataliaN

7. Natalia

Loving and Caring Dog Sitter 14.8 km
Sist aktiv 12 dager siden
fra
300 kr
/natt
Tara-MagdalenaT

8. Tara-Magdalena

17.2 km
fra
400 kr
/natt

loving and caring cat/dog sitter

Tara-MagdalenaT

8. Tara-Magdalena

loving and caring cat/dog sitter 17.2 km
fra
400 kr
/natt
SiljeS

9. Silje

15.4 km
fra
400 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
SiljeS

9. Silje

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!15.4 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
"Både katter og leilighet ble tatt godt vare på i mitt fravær! 😊"
EspenE
Dyreeier Espen
fra
400 kr
/natt
IngeborgI

10. Ingeborg

16.2 km
fra
750 kr
/natt
11 omtaler
2
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn!

Svarer normalt innen noen timer
IngeborgI

10. Ingeborg

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn! 16.2 km
(11 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
750 kr
/natt
SunnivaS

11. Sunniva

14.6 km
fra
750 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Dyrepasser

Svarer normalt innen noen timer
SunnivaS

11. Sunniva

Dyrepasser14.6 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
750 kr
/natt
sinaS

12. sina

16.4 km
fra
900 kr
/natt
17 omtaler
6
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en dag
sinaS

12. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️16.4 km
(17 omtaler)
6 Stamkunder
Sist aktiv 8 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"Tok fantastisk godt vare på hunden min"
JamesJ
Dyreeier James
fra
900 kr
/natt
HanneH

13. Hanne

16.2 km
fra
500 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

En dansende dyrepasser med god tid!

Sist aktiv i dag
Svarer normalt innen en time
HanneH

13. Hanne

En dansende dyrepasser med god tid! 16.2 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv i dag
Svarer normalt innen en time
fra
500 kr
/natt
AyaA

14. Aya

15 km
fra
250 kr
/natt

Erfaren hunde- og kattepasser med mye kjærlighet

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i dag
AyaA

14. Aya

Erfaren hunde- og kattepasser med mye kjærlighet15 km
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
250 kr
/natt
Sophia Miriam SaugeS

15. Sophia Miriam Sauge

15.5 km
fra
900 kr
/natt
5 omtaler
4
Stamkunder

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
Sophia Miriam SaugeS

15. Sophia Miriam Sauge

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!15.5 km
(5 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
fra
900 kr
/natt
FridaF

16. Frida

17.4 km
fra
900 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

Dyreglad og ansvarsfull passer

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
FridaF

16. Frida

Dyreglad og ansvarsfull passer17.4 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
900 kr
/natt
DianaD

17. Diana

19.6 km
fra
700 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Livslang dyreelsker - passer din beste venn

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet i dag
DianaD

17. Diana

Livslang dyreelsker - passer din beste venn 19.6 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet i dag
fra
700 kr
/natt
Marla & IkuM

18. Marla & Iku

19.1 km
fra
500 kr
/natt
14 omtaler
4
Stamkunder

Skilled animal parents for all ages and needs

Sist booket i går
Sist kontaktet i dag
Marla & IkuM

18. Marla & Iku

Skilled animal parents for all ages and needs 19.1 km
(14 omtaler)
4 Stamkunder
Sist booket i går
Sist kontaktet i dag
fra
500 kr
/natt
MariM

19. Mari

4.3 km
fra
250 kr
/natt

Ansvarsfull dyrepasser : erfaring med katt og hundelufting

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i dag
MariM

19. Mari

Ansvarsfull dyrepasser : erfaring med katt og hundelufting4.3 km
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
250 kr
/natt
IrinaI

20. Irina

19.3 km
fra
500 kr
/natt
29 omtaler
9
Stamkunder

Pålitelig venn for kjæledyrene dine

Sist booket 13 dager siden
Sist aktiv i dag
IrinaI

20. Irina

Pålitelig venn for kjæledyrene dine19.3 km
(29 omtaler)
9 Stamkunder
Sist booket 13 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
500 kr
/natt