1. Huspass
  2. Skedsmokorset

Huspass, Skedsmokorset

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
Nikolay MillanN

1. Nikolay Millan

16.2 km
fra
500 kr
/natt

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 hund
Nikolay MillanN

1. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk16.2 km
Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 hund
fra
500 kr
/natt
AlexA

2. Alex

10.6 km
fra
800 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

An animal friend that will look at your pet when you can't.

AlexA

2. Alex

An animal friend that will look at your pet when you can't.10.6 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
fra
800 kr
/natt
Sophia Miriam SaugeS

3. Sophia Miriam Sauge

19 km
fra
900 kr
/natt
5 omtaler
4
Stamkunder

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!

Svarer normalt innen en dag
Sophia Miriam SaugeS

3. Sophia Miriam Sauge

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!19 km
(5 omtaler)
4 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
MadeleineM

4. Madeleine

7.9 km
fra
300 kr
/natt

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser

MadeleineM

4. Madeleine

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser7.9 km
fra
300 kr
/natt
JahnviJ

5. Jahnvi

17.4 km
fra
500 kr
/natt

Trusted Pet Sitter with Flexible Availability

JahnviJ

5. Jahnvi

Trusted Pet Sitter with Flexible Availability17.4 km
fra
500 kr
/natt
JasmineJ

6. Jasmine

17 km
fra
350 kr
/natt

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷

Svarer normalt innen en dag
JasmineJ

6. Jasmine

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷17 km
Svarer normalt innen en dag
fra
350 kr
/natt
StianS

7. Stian

17.1 km
fra
600 kr
/natt
1 omtale

Trygg og omsorgsfull dyrepass hjemme hos meg eller hos deg

Svarer normalt innen en dag
StianS

7. Stian

Trygg og omsorgsfull dyrepass hjemme hos meg eller hos deg17.1 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
600 kr
/natt
IreneI

8. Irene

19 km
fra
700 kr
/natt
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

8. Irene

Home visit and boarding for cats 😽19 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
700 kr
/natt
ZenZ

9. Zen

17.5 km
fra
500 kr
/natt

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service

Svarer normalt innen noen timer
ZenZ

9. Zen

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service17.5 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
MilagrosM

10. Milagros

18.3 km
fra
650 kr
/natt

Caring, reliable and loving pet sitter in Oslo 🐾

MilagrosM

10. Milagros

Caring, reliable and loving pet sitter in Oslo 🐾18.3 km
fra
650 kr
/natt
LaryssaL

11. Laryssa

19 km
fra
400 kr
/natt

Student som elsker dyr

LaryssaL

11. Laryssa

Student som elsker dyr19 km
fra
400 kr
/natt
DianaD

12. Diana

19.8 km
fra
700 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Livslang dyreelsker - passer din beste venn

Svarer normalt innen noen timer
DianaD

12. Diana

Livslang dyreelsker - passer din beste venn 19.8 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
700 kr
/natt
OliverO

13. Oliver

12.5 km
fra
900 kr
/natt
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

13. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn12.5 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
CharlotteC

14. Charlotte

15.6 km
fra
550 kr
/natt
3 omtaler

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger

Svarer normalt innen en dag
CharlotteC

14. Charlotte

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger15.6 km
(3 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
550 kr
/natt
VeronicaV

15. Veronica

17 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Kattens beste venn

Svarer normalt innen noen timer
VeronicaV

15. Veronica

Kattens beste venn 17 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
ElsaE

16. Elsa

15.7 km
fra
300 kr
/natt

Do you need a reliable petsitter?

Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
ElsaE

16. Elsa

Do you need a reliable petsitter? 15.7 km
Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
fra
300 kr
/natt
CarolinC

17. Carolin

17.9 km
fra
800 kr
/natt
1 omtale

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
CarolinC

17. Carolin

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der17.9 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
fra
800 kr
/natt
BhekiB

18. Bheki

12.4 km
fra
300 kr
/natt

Rolig hundepasser med 3 års efaring

Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
BhekiB

18. Bheki

Rolig hundepasser med 3 års efaring 12.4 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
fra
300 kr
/natt
StinaS

19. Stina

11.3 km
fra
900 kr
/natt

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg

StinaS

19. Stina

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg11.3 km
fra
900 kr
/natt
PardisP

20. Pardis

17.3 km
fra
900 kr
/natt

Here To Love Your Pets

PardisP

20. Pardis

Here To Love Your Pets17.3 km
fra
900 kr
/natt