1. Huspass
  2. Skedsmokorset

Huspass, Skedsmokorset

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
SigridS

1. Sigrid

19.1 km
fra
500 kr
/natt

Erfaren og aktiv hundepasser

Sist booket 11 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
SigridS

1. Sigrid

Erfaren og aktiv hundepasser19.1 km
Sist booket 11 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
500 kr
/natt
FatemehF

2. Fatemeh

17.3 km
fra
350 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <3

Sist aktiv 4 dager siden
FatemehF

2. Fatemeh

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <317.3 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 4 dager siden
fra
350 kr
/natt
AlisonA

3. Alison

12.3 km
fra
300 kr
/natt

Gå tur og ta vare på din lille venn ✨️

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 hund
AlisonA

3. Alison

Gå tur og ta vare på din lille venn ✨️12.3 km
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 hund
fra
300 kr
/natt
AyaA

4. Aya

19.5 km
fra
250 kr
/natt

Erfaren hunde- og kattepasser med mye kjærlighet

Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AyaA

4. Aya

Erfaren hunde- og kattepasser med mye kjærlighet19.5 km
Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/natt
MaiaM

5. Maia

16.5 km
fra
290 kr
/natt
12 omtaler
4
Stamkunder

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med!

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
MaiaM

5. Maia

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med! 16.5 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
290 kr
/natt
MarziaM

6. Marzia

17.6 km
fra
300 kr
/natt

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
MarziaM

6. Marzia

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao17.6 km
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
fra
300 kr
/natt
Hege Sofie M.H

7. Hege Sofie M.

1.9 km
fra
380 kr
/natt

Omsorgsfull og med stort hjerte for dyr og dyrevelferd

Sist aktiv 4 dager siden
Hege Sofie M.H

7. Hege Sofie M.

Omsorgsfull og med stort hjerte for dyr og dyrevelferd1.9 km
Sist aktiv 4 dager siden
fra
380 kr
/natt
HanneH

8. Hanne

18.7 km
fra
500 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

En dansende dyrepasser med god tid!

Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en time
HanneH

8. Hanne

En dansende dyrepasser med god tid! 18.7 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en time
fra
500 kr
/natt
ToryT

9. Tory

18.1 km
fra
900 kr
/natt
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist aktiv 5 dager siden
Svarer normalt innen en dag
ToryT

9. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass18.1 km
(1 omtale)
Sist aktiv 5 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
JoakimJ

10. Joakim

18.3 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
JoakimJ

10. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo18.3 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
500 kr
/natt
PatriciaP

11. Patricia

18.9 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
PatriciaP

11. Patricia

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser18.9 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
300 kr
/natt
ElviraE

12. Elvira

19.4 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
ElviraE

12. Elvira

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!19.4 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
500 kr
/natt
HennyH

13. Henny

15.6 km
fra
600 kr
/natt

Turglad hundeelsker tilbyr hundepass

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
HennyH

13. Henny

Turglad hundeelsker tilbyr hundepass 15.6 km
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
fra
600 kr
/natt
ChristopherC

14. Christopher

18.8 km
fra
300 kr
/natt
6 omtaler
3
Stamkunder

Your Pet's Ultimate Companion 🐶🐈🐾

Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
ChristopherC

14. Christopher

Your Pet's Ultimate Companion 🐶🐈🐾18.8 km
(6 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 8 dager siden
fra
300 kr
/natt
Anne-IngridA

15. Anne-Ingrid

18.8 km
fra
800 kr
/natt

Veldig dyreglad, har to katter, kan bistå med medisinering

Sist aktiv 9 dager siden
Bor med 2 katter
Anne-IngridA

15. Anne-Ingrid

Veldig dyreglad, har to katter, kan bistå med medisinering18.8 km
Sist aktiv 9 dager siden
Bor med 2 katter
fra
800 kr
/natt
JulieJ

16. Julie

18.7 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Turglad hundepasser

Sist aktiv 10 dager siden
JulieJ

16. Julie

Turglad hundepasser 18.7 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 10 dager siden
fra
300 kr
/natt
BrianB

17. Brian

18.8 km
fra
300 kr
/natt
3 omtaler

poetic pet care!

Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
BrianB

17. Brian

poetic pet care!18.8 km
(3 omtaler)
Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
fra
300 kr
/natt
MajgritM

18. Majgrit

18.6 km
fra
400 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
MajgritM

18. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service18.6 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
fra
400 kr
/natt
Anna Ingeborg RostadA

19. Anna Ingeborg Rostad

18 km
fra
600 kr
/natt

Trygt pass for hund/katt🐶🐈

Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
Anna Ingeborg RostadA

19. Anna Ingeborg Rostad

Trygt pass for hund/katt🐶🐈18 km
Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
fra
600 kr
/natt
AnnaA

20. Anna

17.4 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Erfaren og ordentlig kattepasser. Bosatt på Sagene

Sist aktiv 11 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AnnaA

20. Anna

Erfaren og ordentlig kattepasser. Bosatt på Sagene17.4 km
(1 omtale)
Sist aktiv 11 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/natt