1. Huspass
  2. Skedsmokorset

Huspass, Skedsmokorset

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
FranF

1. Fran

19.8 km
fra
600 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Frans

Svarer normalt innen en dag
FranF

1. Fran

Frans19.8 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
"Fran tok veldig godt vare på både hus og pus i de dagene vi var borte 😊 Lett å kommunisere med, trivelig, samvittighetsfull og sendte fine oppdateringer underveis. Ønsker henne gjerne velkommen tilbake! 🐈‍⬛"
JulieJ
Dyreeier Julie
fra
600 kr
/natt
MednaM

2. Medna

5.5 km
fra
900 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

om meg

Bor med 1 katt
MednaM

2. Medna

om meg5.5 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Bor med 1 katt
fra
900 kr
/natt
SiljeS

3. Silje

19.5 km
fra
400 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!

Svarer normalt innen en dag
SiljeS

3. Silje

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!19.5 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Både katter og leilighet ble tatt godt vare på i mitt fravær! 😊"
EspenE
Dyreeier Espen
fra
400 kr
/natt
IngeborgI

4. Ingeborg

18.7 km
fra
750 kr
/natt
11 omtaler
2
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn!

Svarer normalt innen noen timer
IngeborgI

4. Ingeborg

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn! 18.7 km
(11 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
750 kr
/natt
SunnivaS

5. Sunniva

19.2 km
fra
750 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Dyrepasser

Svarer normalt innen noen timer
SunnivaS

5. Sunniva

Dyrepasser19.2 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
750 kr
/natt
SamanthaS

6. Samantha

13.4 km
fra
680 kr
/natt
14 omtaler
4
Stamkunder

Patient & Loving Pet-sitter for Oslo and Surrounding Areas

Sist aktiv 14 dager siden
SamanthaS

6. Samantha

Patient & Loving Pet-sitter for Oslo and Surrounding Areas13.4 km
(14 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv 14 dager siden
"Samantha has cared for my two dogs several times, living in my flat when I am away. She has a great connection with the dogs and is attentive to both their needs and my instructions. The dogs are thrilled to see her. I appreciate that she leaves everything in good order, too. Samantha has my warmest recommendation. "
lauraL
Dyreeier laura
fra
680 kr
/natt
MariaM

7. Maria

6 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

Snill og ansvarlig m/forkjærlighet for katter! 🐱

Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 katt
MariaM

7. Maria

Snill og ansvarlig m/forkjærlighet for katter! 🐱6 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 1 katt
fra
300 kr
/natt
sinaS

8. sina

18.8 km
fra
900 kr
/natt
17 omtaler
6
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
sinaS

8. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️18.8 km
(17 omtaler)
6 Stamkunder
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"Tok fantastisk godt vare på hunden min"
JamesJ
Dyreeier James
fra
900 kr
/natt
IrinaI

9. Irina

15.8 km
fra
500 kr
/natt
28 omtaler
9
Stamkunder

Pålitelig venn for kjæledyrene dine

Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet 10 dager siden
IrinaI

9. Irina

Pålitelig venn for kjæledyrene dine15.8 km
(28 omtaler)
9 Stamkunder
Sist booket 8 dager siden
Sist kontaktet 10 dager siden
fra
500 kr
/natt
EmilieE

10. Emilie

5.2 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Erfaren og pålitelig dyrepasser med stort hjerte for dyr

Sist aktiv i dag
Svarer normalt innen en dag
EmilieE

10. Emilie

Erfaren og pålitelig dyrepasser med stort hjerte for dyr5.2 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv i dag
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
Marla & IkuM

11. Marla & Iku

17.3 km
fra
500 kr
/natt
13 omtaler
4
Stamkunder

Skilled animal parents for all ages and needs

Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv i dag
Marla & IkuM

11. Marla & Iku

Skilled animal parents for all ages and needs 17.3 km
(13 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv i dag
fra
500 kr
/natt
DianaD

12. Diana

16.7 km
fra
325 kr
/natt
1 omtale

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️

Sist aktiv i går
DianaD

12. Diana

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️16.7 km
(1 omtale)
Sist aktiv i går
fra
325 kr
/natt
AnneA

13. Anne

19.1 km
fra
500 kr
/natt
25 omtaler
8
Stamkunder

Dyrepasser med mye erfaring

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i går
AnneA

13. Anne

Dyrepasser med mye erfaring19.1 km
(25 omtaler)
8 Stamkunder
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv i går
fra
500 kr
/natt
Wendi & LeneW

14. Wendi & Lene

17.6 km
fra
399 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

15+ års erfaring med hunder og katter :)

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i går
Wendi & LeneW

14. Wendi & Lene

15+ års erfaring med hunder og katter :)17.6 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i går
fra
399 kr
/natt
BendikB

15. Bendik

18.9 km
fra
300 kr
/natt
7 omtaler
2
Stamkunder

den musiserende dyrepasser!

Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i går
BendikB

15. Bendik

den musiserende dyrepasser! 18.9 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 3 dager siden
Sist aktiv i går
fra
300 kr
/natt
MarieM

16. Marie

18.3 km
fra
300 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Trygg og turglad hundepasser💗

Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv i går
MarieM

16. Marie

Trygg og turglad hundepasser💗18.3 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 13 dager siden
Sist aktiv i går
fra
300 kr
/natt
Emma HelenE

17. Emma Helen

16.9 km
fra
500 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!

Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
Emma HelenE

17. Emma Helen

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!16.9 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist booket 3 dager siden
Sist kontaktet 3 dager siden
fra
500 kr
/natt
RomanR

18. Roman

7.8 km
fra
750 kr
/natt

Jeg besøker gjerne katten eller hunden din hjemme hos deg

Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 1 katt
RomanR

18. Roman

Jeg besøker gjerne katten eller hunden din hjemme hos deg7.8 km
Sist aktiv 2 dager siden
Bor med 1 katt
fra
750 kr
/natt
FridaF

19. Frida

17.2 km
fra
900 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

Dyreglad og ansvarsfull passer

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
FridaF

19. Frida

Dyreglad og ansvarsfull passer17.2 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
900 kr
/natt
LukasL

20. Lukas

15.2 km
fra
300 kr
/natt
1
Stamkunde

Trygg og omsorgsfull hundelufter i Oslo!

Sist booket 6 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
LukasL

20. Lukas

Trygg og omsorgsfull hundelufter i Oslo!15.2 km
1 Stamkunde
Sist booket 6 dager siden
Sist kontaktet 7 dager siden
fra
300 kr
/natt