1. Huspass
  2. Rykkinn

Huspass, Rykkinn

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
MilagrosM

1. Milagros

15 km
fra
650 kr
/natt

Caring, reliable and loving pet sitter in Oslo 🐾

MilagrosM

1. Milagros

Caring, reliable and loving pet sitter in Oslo 🐾15 km
fra
650 kr
/natt
LaryssaL

2. Laryssa

14.3 km
fra
400 kr
/natt

Student som elsker dyr

LaryssaL

2. Laryssa

Student som elsker dyr14.3 km
fra
400 kr
/natt
DianaD

3. Diana

17.8 km
fra
700 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Livslang dyreelsker - passer din beste venn

Svarer normalt innen noen timer
DianaD

3. Diana

Livslang dyreelsker - passer din beste venn 17.8 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
700 kr
/natt
SarahS

4. Sarah

9.2 km
fra
800 kr
/natt

Omsorgsfull og positiv dyreelsker

Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
SarahS

4. Sarah

Omsorgsfull og positiv dyreelsker9.2 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
fra
800 kr
/natt
CharlotteC

5. Charlotte

17.3 km
fra
550 kr
/natt
3 omtaler

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger

Svarer normalt innen en dag
CharlotteC

5. Charlotte

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger17.3 km
(3 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
550 kr
/natt
VeronicaV

6. Veronica

15.7 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Kattens beste venn

Svarer normalt innen noen timer
VeronicaV

6. Veronica

Kattens beste venn 15.7 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
ElsaE

7. Elsa

17.4 km
fra
300 kr
/natt

Do you need a reliable petsitter?

Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
ElsaE

7. Elsa

Do you need a reliable petsitter? 17.4 km
Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
fra
300 kr
/natt
CarolinC

8. Carolin

15.9 km
fra
800 kr
/natt
1 omtale

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
CarolinC

8. Carolin

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der15.9 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
fra
800 kr
/natt
TinaT

9. Tina

10.5 km
fra
680 kr
/natt

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn

Svarer normalt innen en dag
TinaT

9. Tina

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn10.5 km
Svarer normalt innen en dag
fra
680 kr
/natt
PardisP

10. Pardis

14.4 km
fra
900 kr
/natt

Here To Love Your Pets

PardisP

10. Pardis

Here To Love Your Pets14.4 km
fra
900 kr
/natt
OlgaO

11. Olga

15.1 km
fra
500 kr
/natt

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
OlgaO

11. Olga

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻15.1 km
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt