1. Huspass
  2. Rasta

Huspass, Rasta

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
MilagrosM

1. Milagros

10.4 km
fra
650 kr
/natt

Caring, reliable and loving pet sitter in Oslo 🐾

MilagrosM

1. Milagros

Caring, reliable and loving pet sitter in Oslo 🐾10.4 km
fra
650 kr
/natt
KasperK

2. Kasper

14.5 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Trygg og pålitelig dyrevenn

Svarer normalt innen en dag
KasperK

2. Kasper

Trygg og pålitelig dyrevenn14.5 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
LaryssaL

3. Laryssa

11.2 km
fra
400 kr
/natt

Student som elsker dyr

LaryssaL

3. Laryssa

Student som elsker dyr11.2 km
fra
400 kr
/natt
DianaD

4. Diana

9.6 km
fra
700 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Livslang dyreelsker - passer din beste venn

Svarer normalt innen noen timer
DianaD

4. Diana

Livslang dyreelsker - passer din beste venn 9.6 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
700 kr
/natt
SarahS

5. Sarah

16.5 km
fra
800 kr
/natt

Omsorgsfull og positiv dyreelsker

Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
SarahS

5. Sarah

Omsorgsfull og positiv dyreelsker16.5 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
fra
800 kr
/natt
OliverO

6. Oliver

4 km
fra
900 kr
/natt
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

6. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn4 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
CharlotteC

7. Charlotte

8.3 km
fra
550 kr
/natt
3 omtaler

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger

Svarer normalt innen en dag
CharlotteC

7. Charlotte

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger8.3 km
(3 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
550 kr
/natt
VeronicaV

8. Veronica

9.9 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Kattens beste venn

Svarer normalt innen noen timer
VeronicaV

8. Veronica

Kattens beste venn 9.9 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
ElsaE

9. Elsa

8.2 km
fra
300 kr
/natt

Do you need a reliable petsitter?

Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
ElsaE

9. Elsa

Do you need a reliable petsitter? 8.2 km
Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
fra
300 kr
/natt
CarolinC

10. Carolin

9.6 km
fra
800 kr
/natt
1 omtale

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
CarolinC

10. Carolin

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der9.6 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
fra
800 kr
/natt
TinaT

11. Tina

17.2 km
fra
680 kr
/natt

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn

Svarer normalt innen en dag
TinaT

11. Tina

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn17.2 km
Svarer normalt innen en dag
fra
680 kr
/natt
BhekiB

12. Bheki

5.7 km
fra
300 kr
/natt

Rolig hundepasser med 3 års efaring

Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
BhekiB

12. Bheki

Rolig hundepasser med 3 års efaring 5.7 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Fransk bulldog Pash
fra
300 kr
/natt
StinaS

13. Stina

3.2 km
fra
900 kr
/natt

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg

StinaS

13. Stina

Hundetrener tilgjengelig for hundepass hos deg3.2 km
fra
900 kr
/natt
PardisP

14. Pardis

12.7 km
fra
900 kr
/natt

Here To Love Your Pets

PardisP

14. Pardis

Here To Love Your Pets12.7 km
fra
900 kr
/natt
OlgaO

15. Olga

10.4 km
fra
500 kr
/natt

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
OlgaO

15. Olga

Omsorgsfull dyrepasser med kjærlighet for alle dyr 😻10.4 km
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
SaniaS

16. Sania

3.5 km
fra
450 kr
/natt

Reisende dyrepasser 😻🚙

Svarer normalt innen en dag
SaniaS

16. Sania

Reisende dyrepasser 😻🚙3.5 km
Svarer normalt innen en dag
fra
450 kr
/natt