1. Huspass
  2. Rasta

Huspass, Rasta

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
ElviraE

1. Elvira

12.3 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
ElviraE

1. Elvira

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!12.3 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
fra
500 kr
/natt
HennyH

2. Henny

10.1 km
fra
600 kr
/natt

Turglad hundeelsker tilbyr hundepass

Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
HennyH

2. Henny

Turglad hundeelsker tilbyr hundepass 10.1 km
Sist kontaktet 10 dager siden
Sist aktiv 9 dager siden
fra
600 kr
/natt
ChristopherC

3. Christopher

9.7 km
fra
300 kr
/natt
6 omtaler
3
Stamkunder

Your Pet's Ultimate Companion 🐶🐈🐾

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
ChristopherC

3. Christopher

Your Pet's Ultimate Companion 🐶🐈🐾9.7 km
(6 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 10 dager siden
fra
300 kr
/natt
Anne-IngridA

4. Anne-Ingrid

7.9 km
fra
800 kr
/natt

Veldig dyreglad, har to katter, kan bistå med medisinering

Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 2 katter
Anne-IngridA

4. Anne-Ingrid

Veldig dyreglad, har to katter, kan bistå med medisinering7.9 km
Sist aktiv 11 dager siden
Bor med 2 katter
fra
800 kr
/natt
JulieJ

5. Julie

10.8 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Turglad hundepasser

Sist aktiv 12 dager siden
JulieJ

5. Julie

Turglad hundepasser 10.8 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 12 dager siden
fra
300 kr
/natt
BrianB

6. Brian

11 km
fra
300 kr
/natt
3 omtaler

poetic pet care!

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 12 dager siden
BrianB

6. Brian

poetic pet care!11 km
(3 omtaler)
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 12 dager siden
fra
300 kr
/natt
MajgritM

7. Majgrit

11 km
fra
400 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 12 dager siden
MajgritM

7. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service11 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 12 dager siden
fra
400 kr
/natt
Anna Ingeborg RostadA

8. Anna Ingeborg Rostad

10.7 km
fra
600 kr
/natt

Trygt pass for hund/katt🐶🐈

Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 12 dager siden
Anna Ingeborg RostadA

8. Anna Ingeborg Rostad

Trygt pass for hund/katt🐶🐈10.7 km
Sist kontaktet 12 dager siden
Sist aktiv 12 dager siden
fra
600 kr
/natt
AnnaA

9. Anna

10.5 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Erfaren og ordentlig kattepasser. Bosatt på Sagene

Sist aktiv 13 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AnnaA

9. Anna

Erfaren og ordentlig kattepasser. Bosatt på Sagene10.5 km
(1 omtale)
Sist aktiv 13 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/natt
Nikolay MillanN

10. Nikolay Millan

8.7 km
fra
500 kr
/natt

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Sist aktiv 13 dager siden
Bor med 1 hund
Nikolay MillanN

10. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk8.7 km
Sist aktiv 13 dager siden
Bor med 1 hund
fra
500 kr
/natt
AlexA

11. Alex

4 km
fra
800 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

An animal friend that will look at your pet when you can't.

AlexA

11. Alex

An animal friend that will look at your pet when you can't.4 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
fra
800 kr
/natt
IreneI

12. Irene

14.5 km
fra
450 kr
/natt
1 omtale

Reliable cat sitter with a deep love for cats

Svarer normalt innen en time
IreneI

12. Irene

Reliable cat sitter with a deep love for cats14.5 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en time
fra
450 kr
/natt
DamlaD

13. Damla

13 km
fra
500 kr
/natt
29 omtaler
10
Stamkunder

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
DamlaD

13. Damla

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!13 km
(29 omtaler)
10 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
AlessiaA

14. Alessia

17.8 km
fra
500 kr
/natt
16 omtaler
5
Stamkunder

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
AlessiaA

14. Alessia

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser17.8 km
(16 omtaler)
5 Stamkunder
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
Sophia Miriam SaugeS

15. Sophia Miriam Sauge

11.9 km
fra
900 kr
/natt
5 omtaler
4
Stamkunder

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!

Svarer normalt innen en dag
Sophia Miriam SaugeS

15. Sophia Miriam Sauge

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!11.9 km
(5 omtaler)
4 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
MadeleineM

16. Madeleine

4 km
fra
300 kr
/natt

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser

MadeleineM

16. Madeleine

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser4 km
fra
300 kr
/natt
JahnviJ

17. Jahnvi

9.8 km
fra
500 kr
/natt

Trusted Pet Sitter with Flexible Availability

JahnviJ

17. Jahnvi

Trusted Pet Sitter with Flexible Availability9.8 km
fra
500 kr
/natt
JasmineJ

18. Jasmine

10 km
fra
350 kr
/natt

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷

Svarer normalt innen en dag
JasmineJ

18. Jasmine

Dyrevenn med stort hjerte for alle firbeinte 🩷10 km
Svarer normalt innen en dag
fra
350 kr
/natt
IreneI

19. Irene

10.6 km
fra
700 kr
/natt
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

19. Irene

Home visit and boarding for cats 😽10.6 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
700 kr
/natt
ZenZ

20. Zen

8 km
fra
500 kr
/natt

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service

Svarer normalt innen noen timer
ZenZ

20. Zen

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service8 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt