1. Huspass
  2. Rasta

Huspass, Rasta

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
MarysolM

1. Marysol

14.9 km
fra
250 kr
/natt
1 omtale

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱

Sist aktiv i går
Bor med 1 hund, 1 katt
MarysolM

1. Marysol

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱14.9 km
(1 omtale)
Sist aktiv i går
Bor med 1 hund, 1 katt
fra
250 kr
/natt
MarziaM

2. Marzia

10.1 km
fra
300 kr
/natt

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao

Sist aktiv i går
Bor med 1 katt
MarziaM

2. Marzia

I’m the one!you’re pet’s best friend!!ciao10.1 km
Sist aktiv i går
Bor med 1 katt
fra
300 kr
/natt
Kari KleppaK

3. Kari Kleppa

13.3 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Dyrekjær og erfaren

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv i går
Kari KleppaK

3. Kari Kleppa

Dyrekjær og erfaren 13.3 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv i går
fra
500 kr
/natt
Marla & IkuM

4. Marla & Iku

8.3 km
fra
500 kr
/natt
14 omtaler
4
Stamkunder

Skilled animal parents for all ages and needs

Sist kontaktet i går
Sist aktiv i går
Marla & IkuM

4. Marla & Iku

Skilled animal parents for all ages and needs 8.3 km
(14 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet i går
Sist aktiv i går
fra
500 kr
/natt
SigridS

5. Sigrid

11.3 km
fra
500 kr
/natt

Erfaren og aktiv hundepasser

Sist booket 13 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
SigridS

5. Sigrid

Erfaren og aktiv hundepasser11.3 km
Sist booket 13 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
500 kr
/natt
Wendi & LeneW

6. Wendi & Lene

10.1 km
fra
399 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

15+ års erfaring med hunder og katter :)

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
Wendi & LeneW

6. Wendi & Lene

15+ års erfaring med hunder og katter :)10.1 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
399 kr
/natt
DianaD

7. Diana

10.1 km
fra
325 kr
/natt
1 omtale

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️

Sist aktiv 3 dager siden
DianaD

7. Diana

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️10.1 km
(1 omtale)
Sist aktiv 3 dager siden
fra
325 kr
/natt
BendikB

8. Bendik

10.6 km
fra
300 kr
/natt
7 omtaler
2
Stamkunder

den musiserende dyrepasser!

Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
BendikB

8. Bendik

den musiserende dyrepasser! 10.6 km
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 5 dager siden
Sist aktiv 3 dager siden
fra
300 kr
/natt
MarieM

9. Marie

9.2 km
fra
300 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Trygg og turglad hundepasser💗

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
MarieM

9. Marie

Trygg og turglad hundepasser💗9.2 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/natt
RomanR

10. Roman

3.4 km
fra
750 kr
/natt

Jeg besøker gjerne katten eller hunden din hjemme hos deg

Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
RomanR

10. Roman

Jeg besøker gjerne katten eller hunden din hjemme hos deg3.4 km
Sist aktiv 4 dager siden
Bor med 1 katt
fra
750 kr
/natt
FridaF

11. Frida

10 km
fra
900 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

Dyreglad og ansvarsfull passer

Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
FridaF

11. Frida

Dyreglad og ansvarsfull passer10 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 4 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
ErfanE

12. Erfan

13.7 km
fra
300 kr
/natt

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾

Sist aktiv 6 dager siden
ErfanE

12. Erfan

Energisk og omsorgsfull dyrepasser med hjerte for dyr 🐾13.7 km
Sist aktiv 6 dager siden
fra
300 kr
/natt
FatemehF

13. Fatemeh

9.3 km
fra
350 kr
/natt
3 omtaler
1
Stamkunde

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <3

Sist aktiv 6 dager siden
FatemehF

13. Fatemeh

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <39.3 km
(3 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 6 dager siden
fra
350 kr
/natt
AlisonA

14. Alison

3.7 km
fra
300 kr
/natt

Gå tur og ta vare på din lille venn ✨️

Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 1 hund
AlisonA

14. Alison

Gå tur og ta vare på din lille venn ✨️3.7 km
Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 1 hund
fra
300 kr
/natt
AyaA

15. Aya

12.3 km
fra
250 kr
/natt

Erfaren hunde- og kattepasser med mye kjærlighet

Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AyaA

15. Aya

Erfaren hunde- og kattepasser med mye kjærlighet12.3 km
Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/natt
MaiaM

16. Maia

9.6 km
fra
290 kr
/natt
12 omtaler
4
Stamkunder

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med!

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
MaiaM

16. Maia

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med! 9.6 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 6 dager siden
fra
290 kr
/natt
HanneH

17. Hanne

11.1 km
fra
500 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

En dansende dyrepasser med god tid!

Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen en time
HanneH

17. Hanne

En dansende dyrepasser med god tid! 11.1 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Sist aktiv 6 dager siden
Svarer normalt innen en time
fra
500 kr
/natt
ToryT

18. Tory

9.5 km
fra
900 kr
/natt
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist aktiv 7 dager siden
Svarer normalt innen en dag
ToryT

18. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass9.5 km
(1 omtale)
Sist aktiv 7 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
ChontichaC

19. Chonticha

10.5 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
ChontichaC

19. Chonticha

New pet sitter in your area10.5 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 7 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
fra
500 kr
/natt
JoakimJ

20. Joakim

11.7 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
JoakimJ

20. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo11.7 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
fra
500 kr
/natt