1. Huspass
  2. Rasta

Huspass, Rasta

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
KatrineK

1. Katrine

10 km
fra
800 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
KatrineK

1. Katrine

Dyreglad og empatisk kvinne, vokst opp med dyr10 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen en dag
"Strålende fornøyd med Katrine! Hun er supergod på å tilpasse seg både eier og pus og skape trygghet for begge. Anbefales på det varmeste!"
LineL
Dyreeier Line
fra
800 kr
/natt
OlenaO

2. Olena

16.2 km
fra
550 kr
/natt
214 omtaler
77
Stamkunder

Olenka, purrs and cuddles

Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 1 katt
OlenaO

2. Olena

Olenka, purrs and cuddles16.2 km
(214 omtaler)
77 Stamkunder
Sist aktiv 6 dager siden
Bor med 1 katt
"Olena passet Pelle og Felix for oss mens vi var på bryllupsreise, og vi kunne ikke vært mer fornøyde. Det er alltid litt ekstra vanskelig å reise bort så lenge, men hun gjorde at vi følte oss helt trygge hele tiden. Vi fikk koselige oppdateringer og fine bilder jevnlig, og det var så godt å se hvor rolige og fornøyde Pelle og Felix var sammen med henne. Det er tydelig at hun er glad i dyr, og at dyrene også blir veldig glad i henne. Vi er utrolig takknemlige for den gode omsorgen hun ga dem, og vi anbefaler henne på det varmeste ❤️"
LineL
Dyreeier Line
fra
550 kr
/natt
FranF

3. Fran

12.3 km
fra
600 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Frans

Svarer normalt innen en dag
FranF

3. Fran

Frans12.3 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen en dag
"Fran tok veldig godt vare på både hus og pus i de dagene vi var borte 😊 Lett å kommunisere med, trivelig, samvittighetsfull og sendte fine oppdateringer underveis. Ønsker henne gjerne velkommen tilbake! 🐈‍⬛"
JulieJ
Dyreeier Julie
fra
600 kr
/natt
VictoriaV

4. Victoria

15.5 km
fra
250 DKK
/natt

27 dansk studerende i praktik i Oslo, som elsker hunde

Sist aktiv 5 dager siden
VictoriaV

4. Victoria

27 dansk studerende i praktik i Oslo, som elsker hunde 15.5 km
Sist aktiv 5 dager siden
fra
250 DKK
/natt
NataliaN

5. Natalia

12.6 km
fra
300 kr
/natt

Loving and Caring Dog Sitter

Sist aktiv 9 dager siden
NataliaN

5. Natalia

Loving and Caring Dog Sitter 12.6 km
Sist aktiv 9 dager siden
fra
300 kr
/natt
Tara-MagdalenaT

6. Tara-Magdalena

10.4 km
fra
400 kr
/natt
Ny dyrepasser

loving and caring cat/dog sitter

Tara-MagdalenaT

6. Tara-Magdalena

Ny dyrepasser
loving and caring cat/dog sitter 10.4 km
fra
400 kr
/natt
MednaM

7. Medna

7.5 km
fra
900 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

om meg

Bor med 1 katt
MednaM

7. Medna

om meg7.5 km
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Bor med 1 katt
fra
900 kr
/natt
SiljeS

8. Silje

11.9 km
fra
400 kr
/natt
11 omtaler
3
Stamkunder

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!

Svarer normalt innen en dag
SiljeS

8. Silje

Erfaren og omsorgsfull dyrepasser for kjæledyret ditt!11.9 km
(11 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen en dag
"Både katter og leilighet ble tatt godt vare på i mitt fravær! 😊"
EspenE
Dyreeier Espen
fra
400 kr
/natt
IngeborgI

9. Ingeborg

11.1 km
fra
750 kr
/natt
11 omtaler
2
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn!

Svarer normalt innen noen timer
IngeborgI

9. Ingeborg

Dyreelsker som gjerne passer din firbeinte venn! 11.1 km
(11 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
750 kr
/natt
SunnivaS

10. Sunniva

13.1 km
fra
750 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Dyrepasser

Svarer normalt innen noen timer
SunnivaS

10. Sunniva

Dyrepasser13.1 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
750 kr
/natt
SamanthaS

11. Samantha

6.5 km
fra
680 kr
/natt
14 omtaler
4
Stamkunder

Patient & Loving Pet-sitter for Oslo and Surrounding Areas

Sist aktiv i går
SamanthaS

11. Samantha

Patient & Loving Pet-sitter for Oslo and Surrounding Areas6.5 km
(14 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv i går
"Samantha has cared for my two dogs several times, living in my flat when I am away. She has a great connection with the dogs and is attentive to both their needs and my instructions. The dogs are thrilled to see her. I appreciate that she leaves everything in good order, too. Samantha has my warmest recommendation. "
lauraL
Dyreeier laura
fra
680 kr
/natt
MariaM

12. Maria

8.6 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale
1
Stamkunde

Snill og ansvarlig m/forkjærlighet for katter! 🐱

Sist aktiv 13 dager siden
Bor med 1 katt
MariaM

12. Maria

Snill og ansvarlig m/forkjærlighet for katter! 🐱8.6 km
(1 omtale)
1 Stamkunde
Sist aktiv 13 dager siden
Bor med 1 katt
fra
300 kr
/natt
sinaS

13. sina

10.9 km
fra
900 kr
/natt
17 omtaler
6
Stamkunder

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️

Sist aktiv 5 dager siden
Svarer normalt innen en dag
sinaS

13. sina

Dyreelsker som gjerne vil passe ditt dyr☀️10.9 km
(17 omtaler)
6 Stamkunder
Sist aktiv 5 dager siden
Svarer normalt innen en dag
"Tok fantastisk godt vare på hunden min"
JamesJ
Dyreeier James
fra
900 kr
/natt
AnneA

14. Anne

12 km
fra
500 kr
/natt
26 omtaler
8
Stamkunder

Dyrepasser med mye erfaring

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
AnneA

14. Anne

Dyrepasser med mye erfaring12 km
(26 omtaler)
8 Stamkunder
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
fra
500 kr
/natt
PatriciaP

15. Patricia

10.9 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser

Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
PatriciaP

15. Patricia

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser10.9 km
(2 omtaler)
Sist kontaktet i dag
Sist aktiv i dag
fra
300 kr
/natt
Emma HelenE

16. Emma Helen

10.5 km
fra
500 kr
/natt
5 omtaler
3
Stamkunder

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!

Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet i dag
Emma HelenE

16. Emma Helen

Dyrepasser med hjerte for pels og poter – ved Bjølsen!10.5 km
(5 omtaler)
3 Stamkunder
Sist booket 5 dager siden
Sist kontaktet i dag
fra
500 kr
/natt
IrinaI

17. Irina

8 km
fra
500 kr
/natt
29 omtaler
9
Stamkunder

Pålitelig venn for kjæledyrene dine

Sist booket 10 dager siden
Sist kontaktet 12 dager siden
IrinaI

17. Irina

Pålitelig venn for kjæledyrene dine8 km
(29 omtaler)
9 Stamkunder
Sist booket 10 dager siden
Sist kontaktet 12 dager siden
fra
500 kr
/natt
EmilieE

18. Emilie

8.5 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
1
Stamkunde

Erfaren og pålitelig dyrepasser med stort hjerte for dyr

Sist kontaktet i går
Sist aktiv i går
EmilieE

18. Emilie

Erfaren og pålitelig dyrepasser med stort hjerte for dyr8.5 km
(6 omtaler)
1 Stamkunde
Sist kontaktet i går
Sist aktiv i går
fra
500 kr
/natt
Hege Sofie M.H

19. Hege Sofie M.

9.4 km
fra
380 kr
/natt

Omsorgsfull og med stort hjerte for dyr og dyrevelferd

Sist aktiv i går
Hege Sofie M.H

19. Hege Sofie M.

Omsorgsfull og med stort hjerte for dyr og dyrevelferd9.4 km
Sist aktiv i går
fra
380 kr
/natt
MarysolM

20. Marysol

14.9 km
fra
250 kr
/natt
1 omtale

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱

Sist aktiv i går
Bor med 1 hund, 1 katt
MarysolM

20. Marysol

Experienced, patient and full-of-love pet sitter 🐶🐱14.9 km
(1 omtale)
Sist aktiv i går
Bor med 1 hund, 1 katt
fra
250 kr
/natt