1. Huspass
  2. Oslo

Huspass, Oslo

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
AlessiaA

1. Alessia

7.6 km
fra
500 kr
/natt
16 omtaler
5
Stamkunder

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
AlessiaA

1. Alessia

Pålitelig og omsorgsfull dyrepasser7.6 km
(16 omtaler)
5 Stamkunder
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
fra
500 kr
/natt
Sophia Miriam SaugeS

2. Sophia Miriam Sauge

2.3 km
fra
900 kr
/natt
5 omtaler
4
Stamkunder

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!

Sist aktiv 11 dager siden
Svarer normalt innen en dag
Sophia Miriam SaugeS

2. Sophia Miriam Sauge

Kjærlig og erfaren dyrepasser - klar for din firbente venn!2.3 km
(5 omtaler)
4 Stamkunder
Sist aktiv 11 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
DianaD

3. Diana

3 km
fra
325 kr
/natt
1 omtale

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️

Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 11 dager siden
DianaD

3. Diana

Kjærlig hundepasser ❤️❤️❤️3 km
(1 omtale)
Sist kontaktet 11 dager siden
Sist aktiv 11 dager siden
fra
325 kr
/natt
MadeleineM

4. Madeleine

14 km
fra
300 kr
/natt

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser

Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 11 dager siden
MadeleineM

4. Madeleine

Omsorgsfull og pålitelig hundepasser14 km
Sist kontaktet 14 dager siden
Sist aktiv 11 dager siden
fra
300 kr
/natt
JoakimJ

5. Joakim

3 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo

Bor med 2 katter
JoakimJ

5. Joakim

Om oss – Dyreglade og trygge hender i Oslo3 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
fra
500 kr
/natt
Norah RobertsenN

6. Norah Robertsen

5.9 km
fra
500 kr
/natt
3 omtaler

Ansvarlig, fleksibel, omsorgsfull dyreelsker hjelper deg!

Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
Norah RobertsenN

6. Norah Robertsen

Ansvarlig, fleksibel, omsorgsfull dyreelsker hjelper deg!5.9 km
(3 omtaler)
Bor med 1 katt
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
PatriciaP

7. Patricia

0.8 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser

Svarer normalt innen noen timer
PatriciaP

7. Patricia

Fleksibel erfaren og pålitelig dyrepasser0.8 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
HanneH

8. Hanne

1.4 km - St. Hanshaugen
fra
500 kr
/natt
3 omtaler
2
Stamkunder

En dansende dyrepasser med god tid!

Svarer normalt innen en time
HanneH

8. Hanne

En dansende dyrepasser med god tid! 1.4 km - St. Hanshaugen
(3 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen en time
fra
500 kr
/natt
IreneI

9. Irene

0.4 km - Sentrum
fra
700 kr
/natt
1 omtale

Home visit and boarding for cats 😽

Svarer normalt innen en dag
IreneI

9. Irene

Home visit and boarding for cats 😽0.4 km - Sentrum
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
700 kr
/natt
VictorV

10. Victor

19.8 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

La oss ta frisk luft!

Svarer normalt innen noen timer
VictorV

10. Victor

La oss ta frisk luft!19.8 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen noen timer
fra
300 kr
/natt
ZenZ

11. Zen

2.9 km
fra
500 kr
/natt

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service

Svarer normalt innen noen timer
ZenZ

11. Zen

Loving Pet Care/ Sitting/ Walking service2.9 km
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
KasperK

12. Kasper

12.1 km
fra
500 kr
/natt
1 omtale

Trygg og pålitelig dyrevenn

Svarer normalt innen en dag
KasperK

12. Kasper

Trygg og pålitelig dyrevenn12.1 km
(1 omtale)
Svarer normalt innen en dag
fra
500 kr
/natt
DianaD

13. Diana

4.4 km
fra
700 kr
/natt
4 omtaler
1
Stamkunde

Livslang dyreelsker - passer din beste venn

Svarer normalt innen noen timer
DianaD

13. Diana

Livslang dyreelsker - passer din beste venn 4.4 km
(4 omtaler)
1 Stamkunde
Svarer normalt innen noen timer
fra
700 kr
/natt
SarahS

14. Sarah

6.8 km
fra
800 kr
/natt

Omsorgsfull og positiv dyreelsker

Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
SarahS

14. Sarah

Omsorgsfull og positiv dyreelsker6.8 km
Bor med 1 hund
Bor sammen med Jack Russel Jackie
fra
800 kr
/natt
OliverO

15. Oliver

6.7 km
fra
900 kr
/natt
2 omtaler

Tur, kos og trygghet for din beste venn

Svarer normalt innen en dag
OliverO

15. Oliver

Tur, kos og trygghet for din beste venn6.7 km
(2 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
900 kr
/natt
CharlotteC

16. Charlotte

3.1 km
fra
550 kr
/natt
3 omtaler

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger

Svarer normalt innen en dag
CharlotteC

16. Charlotte

Dyreglad jente passer gjerne på dine pelsklinger3.1 km
(3 omtaler)
Svarer normalt innen en dag
fra
550 kr
/natt
VeronicaV

17. Veronica

2.3 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Kattens beste venn

Svarer normalt innen noen timer
VeronicaV

17. Veronica

Kattens beste venn 2.3 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Svarer normalt innen noen timer
fra
500 kr
/natt
ElsaE

18. Elsa

2.9 km
fra
300 kr
/natt

Do you need a reliable petsitter?

Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
ElsaE

18. Elsa

Do you need a reliable petsitter? 2.9 km
Bor med 1 hund, 1 katt
Bor sammen med Ratonero bodeguero andaluz Bady
fra
300 kr
/natt
CarolinC

19. Carolin

0.7 km
fra
800 kr
/natt
1 omtale

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der

Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
CarolinC

19. Carolin

Pålitelig dyrepass når du ikke kan være der0.7 km
(1 omtale)
Bor med 2 katter
Svarer normalt innen en dag
fra
800 kr
/natt
TinaT

20. Tina

8.7 km
fra
680 kr
/natt

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn

Svarer normalt innen en dag
TinaT

20. Tina

Pålitelig hundepasser ønsker turvenn8.7 km
Svarer normalt innen en dag
fra
680 kr
/natt