1. Huspass
  2. Oslo

Huspass, Oslo

En dyrepasser overnatter hjemme hos deg og tar vare på ditt kjæledyr

Tjeneste
Sted
Datoer
Pris (NOK)
Hvor mange kjæledyr?
Liten hund0-8 kg
Medium hund8-18 kg
Stor hund18-45 kg
Kjempestor hund+45 kg
KattAlle
Små kjæledyrFugl, kanin, marsvin e.l.
Avanserte filtre
JulieJ

1. Julie

0.8 km
fra
300 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Turglad hundepasser

Sist aktiv 2 dager siden
JulieJ

1. Julie

Turglad hundepasser 0.8 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 2 dager siden
fra
300 kr
/natt
BrianB

2. Brian

1 km
fra
300 kr
/natt
3 omtaler

poetic pet care!

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
BrianB

2. Brian

poetic pet care!1 km
(3 omtaler)
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
300 kr
/natt
MajgritM

3. Majgrit

1.3 km
fra
400 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

Dogsitter with several years of experience, flexible service

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
MajgritM

3. Majgrit

Dogsitter with several years of experience, flexible service1.3 km
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
400 kr
/natt
Anna Ingeborg RostadA

4. Anna Ingeborg Rostad

1.6 km
fra
600 kr
/natt

Trygt pass for hund/katt🐶🐈

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
Anna Ingeborg RostadA

4. Anna Ingeborg Rostad

Trygt pass for hund/katt🐶🐈1.6 km
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
600 kr
/natt
BendikB

5. Bendik

0.3 km - Sentrum
fra
300 kr
/natt
7 omtaler
2
Stamkunder

den musiserende dyrepasser!

Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
BendikB

5. Bendik

den musiserende dyrepasser! 0.3 km - Sentrum
(7 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 2 dager siden
Sist aktiv 2 dager siden
fra
300 kr
/natt
ToryT

6. Tory

0.9 km
fra
900 kr
/natt
1 omtale

Trygg å kjærlig dyrepass

Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
ToryT

6. Tory

Trygg å kjærlig dyrepass0.9 km
(1 omtale)
Sist booket 12 dager siden
Sist kontaktet 13 dager siden
fra
900 kr
/natt
AnnaA

7. Anna

2.3 km
fra
300 kr
/natt
1 omtale

Erfaren og ordentlig kattepasser. Bosatt på Sagene

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AnnaA

7. Anna

Erfaren og ordentlig kattepasser. Bosatt på Sagene2.3 km
(1 omtale)
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
300 kr
/natt
Nikolay MillanN

8. Nikolay Millan

2.5 km
fra
500 kr
/natt

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk

Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 hund
Nikolay MillanN

8. Nikolay Millan

Omsorgsfull Hundepasser – Turer, Lek og Hjemmebesøk2.5 km
Sist aktiv 3 dager siden
Bor med 1 hund
fra
500 kr
/natt
AyaA

9. Aya

2.6 km
fra
250 kr
/natt

Erfaren hunde- og kattepasser med mye kjærlighet

Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
AyaA

9. Aya

Erfaren hunde- og kattepasser med mye kjærlighet2.6 km
Sist aktiv 3 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
250 kr
/natt
FatemehF

10. Fatemeh

1.3 km
fra
350 kr
/natt
2 omtaler
1
Stamkunde

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <3

Sist aktiv 3 dager siden
FatemehF

10. Fatemeh

Pålitelig dyrepasser med hjerte for pels og poter <31.3 km
(2 omtaler)
1 Stamkunde
Sist aktiv 3 dager siden
fra
350 kr
/natt
Wendi & LeneW

11. Wendi & Lene

1.5 km
fra
399 kr
/natt
11 omtaler
2
Stamkunder

15+ års erfaring med hunder og katter :)

Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
Wendi & LeneW

11. Wendi & Lene

15+ års erfaring med hunder og katter :)1.5 km
(11 omtaler)
2 Stamkunder
Sist booket 13 dager siden
Sist kontaktet 8 dager siden
fra
399 kr
/natt
MaiaM

12. Maia

2.7 km
fra
290 kr
/natt
12 omtaler
4
Stamkunder

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med!

Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
MaiaM

12. Maia

Fra rotter til katter, fra kaniner til hunder - jeg er med! 2.7 km
(12 omtaler)
4 Stamkunder
Sist kontaktet 4 dager siden
Sist aktiv 4 dager siden
fra
290 kr
/natt
ElviraE

13. Elvira

2.5 km
fra
500 kr
/natt
8 omtaler
2
Stamkunder

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!

Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 5 dager siden
ElviraE

13. Elvira

Masse kjærlighet å gi til din fyrbente venn!2.5 km
(8 omtaler)
2 Stamkunder
Kalenderen ble oppdatert nylig
Sist kontaktet 5 dager siden
fra
500 kr
/natt
RomanR

14. Roman

11.7 km
fra
750 kr
/natt

Jeg besøker gjerne katten eller hunden din hjemme hos deg

Sist aktiv 5 dager siden
Bor med 1 katt
RomanR

14. Roman

Jeg besøker gjerne katten eller hunden din hjemme hos deg11.7 km
Sist aktiv 5 dager siden
Bor med 1 katt
fra
750 kr
/natt
ChontichaC

15. Chonticha

5 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

New pet sitter in your area

Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
ChontichaC

15. Chonticha

New pet sitter in your area5 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 6 dager siden
Sist aktiv 5 dager siden
fra
500 kr
/natt
Kari KleppaK

16. Kari Kleppa

3.1 km
fra
500 kr
/natt
6 omtaler
2
Stamkunder

Dyrekjær og erfaren

Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
Kari KleppaK

16. Kari Kleppa

Dyrekjær og erfaren 3.1 km
(6 omtaler)
2 Stamkunder
Sist kontaktet 8 dager siden
Sist aktiv 7 dager siden
fra
500 kr
/natt
LineL

17. Line

18 km
fra
600 kr
/natt
1 omtale

Hundeelsker!

Sist aktiv 7 dager siden
Svarer normalt innen en dag
LineL

17. Line

Hundeelsker!18 km
(1 omtale)
Sist aktiv 7 dager siden
Svarer normalt innen en dag
fra
600 kr
/natt
AlexA

18. Alex

8.2 km - Bydel Alna
fra
800 kr
/natt
4 omtaler
3
Stamkunder

An animal friend that will look at your pet when you can't.

Sist aktiv 9 dager siden
AlexA

18. Alex

An animal friend that will look at your pet when you can't.8.2 km - Bydel Alna
(4 omtaler)
3 Stamkunder
Sist aktiv 9 dager siden
fra
800 kr
/natt
IreneI

19. Irene

4.8 km
fra
450 kr
/natt
1 omtale

Reliable cat sitter with a deep love for cats

Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen en time
IreneI

19. Irene

Reliable cat sitter with a deep love for cats4.8 km
(1 omtale)
Sist aktiv 9 dager siden
Svarer normalt innen en time
fra
450 kr
/natt
DamlaD

20. Damla

2.8 km
fra
500 kr
/natt
29 omtaler
10
Stamkunder

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!

Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
DamlaD

20. Damla

Damla's Walk And Care In Frogner And Løkka!2.8 km
(29 omtaler)
10 Stamkunder
Sist aktiv 10 dager siden
Bor med 1 katt
fra
500 kr
/natt